Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Ajde sada lepo:

- Svi koji ovde pljuju VJ-a i oni koji ga brane.
- Svi koji pljuju igrače i oni koji tvrde da su najtalentovaniji.
- Svi koji misle da je SD sujetan i tvrdoglav i oni koji mu slepo veruju.

Da dođemo u Pionir 12.05. pa neka svako kaže šta hoće i misli, pa ćemo valjda dobaciti do četvrtine kapaciteta hale.

Jer nikada, ni jedan trener ili igrač, nije postao bolji ili ostao bez posla, zbog nečijeg pisanja na forumu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ma hoće da dođu, kako da neće... isto kao što su došli prošle srede da pozdrave Kapitena Ilića... doduše pljuvanje je uvek imalo više pristalica nego hvaljenje... bilo argumentovano ili ne..
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
636
Reaction score
266
Локација
Crna Gora
Da se više oće završiti ova sezona pa nek ide sve u pm.
Ako na kraju sezone ne smijenimo Vladimira Jovanovića ne znam čemu bi mogli da se nadamo ubuduće, odnosno znam - ničemu.
Isto tako jedva čekam da vidim leđa Mačvanu, Raduljici, Milosavljaviću.
Nadam se da na kraju sezone kreće stvaranje novog tima sa novim trenerom i da više nećemo gledati poluproizvode u instituciji zvanoj KK Partizan, počev od trenera do nažalost ne malog broja igrača.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
uvid u pravo stanje kakav je Vlada trener ima samo par ljudi...koji su kosarkaski pismeniji verovatno od bilo kojeg coveka u ovoj drzavi (osim Zelimira), a to su Danilovic, Todoric i Dule, koji imaju toliko iskustava, treninga, utakmica, razlicitih trenera sa kojima su saradjivali i sigurno niko bolje ne moze da oceni rad trenera.

samo su oni kompetentni sto se tice ocenjivanja kako radi Vlada i njima i verujem, jer su prva dvojica izneli Duleta kao trenera koji bi isto tako bio smenjen da se slusao glas navijaca, jer je u nasoj prirodi izgleda samo da se takmicimo ko ce pre da opljune prema nekome i da krojimo teorije zavere. Prvo Dule ne valja, pa Dule rame uz rame sa Svetim Ocem, posle Dule izdajnik, pa onda Stanoje Legend, pa Staanoje pizda ziheraska, pa Stanoje mudonja koji je imao jasan plan kako da uvede sve mlade igrace u prvih 11 i tako se primeri redjaju u nedogled...A ovaj primer Vlade me bas podseca na sve to.

Zbog gore navedenog verujem u odluku Danilovica, kakva god ona bila...Vladu cenim i postujem, ali ako bude smenjen znaci da nije obavio ono sta se od njega trazi, ako ne imace moju podrsku.

Problem je sto je nasa igra sa Pekovicem izgledala odlicno, dobijali smo ozbiljne ekipe, od odlaska Pekovica ispostavilo se da nemamo vodju i igraca koji moze da iznese sezonu...A uvek smo imali bar jednog takvog, a nekada i vise.

Smesno je pljuvati kao dzukelu i pricati kako je upropastio sve sto se stvaralo 20 godina bilo koga iz naseg KK-a, a pogotovo jednog coveka koji mozda i nije odradio posao kako treba, ali niti je on sam vlasnik tog KK-a niti je on o svemu sam odlucivao.
KK je istitucija u kojem svi rade zajedno i svi zajedno priznaju gresku i primaju udarac...Lepa slika stoji u nasoj svlacionici na vratima vec godinama koja oslikava pravo stanje kakvi su odnosi kod nas, i dok god je tako uvek cemo biti veliki.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
636
Reaction score
266
Локација
Crna Gora
Naravno da će Danilović i Todorić odluči o sudbini VJ na našoj klupi i oni imaju kredita koliko hoće jer su zaslužni za toliko uspjeha koji su prouzrokovani direktno njihovim dobrim potezima, što opet ne znači da ne mogu da pogriješe.
VJ je imao pune dvije godine da pokaže šta zna. Dobio je bezrezervnu podršku od svih, postao trener kluba koji je u tom trenutku bio četvrti u Evropi, dobio sve najtalentovanije igrače koje je htio iz zemlje, a dobio je nažalost ili na sreću zavisi kako se gleda i najslabiju konkurenciju u domaćim okvirima u poslednjih deset godina.
Sad je sasvim jasno i ne treba biti naročiti stručnjak pa reći da nije trener za Partizan, on je solidan trener i može da vodi Megu ili Radnički(bilo koji) ali Partizan ne. I on je najodgovorniji zato što ćemo drhtati u plej-ofu i od mutavog a ko zna možda i od mutanata.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
NE BRANIM Vladu, samo me zanim ko umesto njega, Dule ponovo, neko drugi, znate i sami da mi keš baš nešto i ne pričamo, Dzikić, neki drugi domaći trene Vukočić, stranac neki, nema se para, Blat jedini koga bi mi priznali za stranog trenera, a on i sve da napusti Makavbi puuuno košta. Svi kažemo treba da ide Vlada, a ko da dodje da se vrati kako god?!
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.572
Reaction score
3.065
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ne branim Vladu, ali ne mozes ti unaprijediti igraca, koji ne zna, i ne moze. Evo npr. da sad dodje Murinju u Fk, Miljkon bi' isto igrao, jer je los, ne zna decko, i ne moze.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma hoće da dođu, kako da neće... isto kao što su došli prošle srede da pozdrave Kapitena Ilića... doduše pljuvanje je uvek imalo više pristalica nego hvaljenje... bilo argumentovano ili ne..

Mislim da se malo preteruje sa ovim. Sta sad, smeju da kritikuju i diskutuju samo oni koji redovno gledaju nase kosarkaske utakmice?
Pa svi ovde pratimo nas KK neko vise neko manje i svako posecuje utakmice i bodri klub kad god moze i koliko moze.

A sticem utisak da se kao neko opravdanje za usranu igru cele sezone i slabe partije pojedinaca fura prica: pa jbg kad nema publike u velikom broju pa oni ne mogu bolje ili jbg mi smo uzasni navijaci ni ne zasluzujemo bolje.
Oni su bre igraci Partizana, najvece kosarkaske i sportske institucije na ovim prostorima i ima da daju svoj maksimum i ginu za taj dres koji ih 'lebom rani bez obzira da li je u hali 5 hiljada ili 500 ljudi. Uostalom koliko god ljudi bilo u hali Partizan ima armiju navijaca koji mozda ne dodju u halu ali ih svakako zanima klub i boli svaki poraz!
Inace i tokom Duletove ere je mnogo puta bio mizerno mali broj ljudi na utakmicama pa to njih nije sprecavalo da vecinu protivnika isprate potpuno nadigrane
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Pitas sta je Vlada?Vlada je trener KK Partizan i zato cu ga braniti uvek od nekoga ko ga tera..

To je u redu i ukapirali smo, ali onda je sve ostalo u tvojim postovima suvisno. Branis ga zato sto je trener Partizana i onda nemoj da pokusavas da ga branis nekim detaljima vezanim za samu igru kada nisi u pravu.

Sto se tice pitanja koga umesto Jovanovica, to je tek smesan razlog da se ne smeni. Ako su cigani imali para da plate Pesica, mogli smo i mi sigurno da nadjemo pravog trenera. A moze i ovo sto NakaR kaze ako opet hoce da ustede na treneru, neka puste Bozica, ako su mogli Jovanovicu da daju da se uci, mogu i Peri. Pera realno ne bi smeo da zauzima mesto Miljenovicu sledece sezone i eto lepe sanse da predje u trenere.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sistem vise ne postoji! Bilo bi bolje kad bi pogledali istini u oci i priznali to. Sistem, takvim kako ga vi nazivate, bio je da se svake dovode igraci koji su pre svega dobri ljudi, kako bi se stvorila atmosfera poverenja medju igracima. Proizvod toga bi bile dobre partije i naravno pobede. Proizvod tih pobeda bi bilo guranje klinaca u vatru (Krstic, Perovic, Tripkovic, Pekovic, Novica, Tepic, Jan, Djekic, Mitrovic...)
Od kada je Vlada trener toga vise nema. Izbacio je jedino Lucica (koji je opet dve sezone radio s Duletom), ali zato ostali klinci ne dobijaju sansu.
Da se ne lazemo, svi smo se divili ovom timu na pocetku sezone. Da vas podsetim, Pekovic, Macvan, plej sa zavidnim NBA iskustvom i, sto je vaznije, minutazom. Potencijalni reprezentativci Lucic, Raduljica, Cakarevic, Milosavljevic. Kecman, Pera i Katic kao spona izmedju mladih i starih. Sve najbolje klince u zemlji smo pokupili i pricali kako cemo da vladamo jos jednu deceniju zahvaljujuci njima...
Gde smo danas? Tim koji mnogi pljuju, reprezentativaca nigde, klinci na tribinama ili pozajmicama... Cija je to krivica?
Nemoj da uzdižeš taj sistem i Duleta,treba da se zapitaš hoćeš li titule,uspeh u evropi ili igru i talente (koji odmah potom odu iz Partizana)
Krstića sa 19 gurao u vatru tako što ga je stavljao u prvu petorku i držao na terenu 5minuta,
a kako je tada igrao...Ko zna šta bi sada pričali o njemu,kad sam čak i ja ga pljuvao.
Rezultat česti porazi,a u Evropi kakvi...nismo mogli ni da pomirišemo predzadnje mesto, a još da razmišljamo o TOP16
A i tada smo imali 3 reprez.i još 2 potencijalna.U onoj reprezentaciji
I onda u ne znam kojoj utakmici kad je Đura povredio leđa a Jova navukao centrima po 4 lične i na scenu stupa Krle dobio svojih pet minuta i pokazao o kakvom talentu se radi(dao preko 20)
i nabio samopouzdanje ikredit kod Duleta i navijača.Ali takav centar se rađa jednom u 50godina.
Što se tiče Tripkovića on je cvrčao je na klupi i tribinama grđe od Bogdanovića
iako se znalo o kakom se talentu radi,
a plus tada nismo ni imali beka u tim,pa opet nije guran u vatru,pa je još malo falilo i narednih sezona da ne zaigra.
Perović pušten u tim tek kada Krle nije mogao da igra..u evropi
pamtim da je odigrao celu utakmicu-čovek ni jedan poen,svaka lopta mu je prošla kroz ruke...Sačuvaj me bože
Više nije ni dobijao priliku u ni u domaćem a kamo liu Evropi,onde gde smo redovno držali fenjer,i nije bilo pritiska
A mogao je Dule da se zajebava gubi i po 30,40 razlike(što i jeste),baca u vatru i komšiju sa gornjeg sprata,navijače je bolela ona stvar za KK Partizan.
Iako smo u timu imali reprezentativce i stranca koji bi tom igračem sa NBA iskustvom kojeg si spomenuo,u svakom napadu ukrao loptu i zakucao preko njega.
I smem da se kladim da ni Perović nikad ne bi ni zaigrao da u jednom trenutku nismo imali centra,Krle povređen pa otišao,
Đura povređen,a pojačanje Šilobad nabavljao uput kod gerantologa.
Drug koji je tada trenirao u juniorima Partizana mi je pričao da su sa Kostom svi živi treneri radili dan-noć.
Što se tiče Tepića čovek je bio talenat,nije bio potreban nikakav njuh,čim ga staviš na parket čovek je iskoristio svojih 5min.a i mogao je da se sa svojim karakteristikama uklopi u biloj kakoj postavci.
Slično sa Veličkovićem,Pekovićem,Bogdanovićem,Vujanićem, ...Nekako lakše je gurati u vatru negde gde nemaš imperativ pobede pa da govoriš o nekom sistemu,čučali su svi oni i po sezonu na tribinama,doduše i tada se sa tribinačulo "Dule odlazi"
 
Последња измена:

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Mislim da se malo preteruje sa ovim. Sta sad, smeju da kritikuju i diskutuju samo oni koji redovno gledaju nase kosarkaske utakmice?
Pa svi ovde pratimo nas KK neko vise neko manje i svako posecuje utakmice i bodri klub kad god moze i koliko moze.

A sticem utisak da se kao neko opravdanje za usranu igru cele sezone i slabe partije pojedinaca fura prica: pa jbg kad nema publike u velikom broju pa oni ne mogu bolje ili jbg mi smo uzasni navijaci ni ne zasluzujemo bolje.
Oni su bre igraci Partizana, najvece kosarkaske i sportske institucije na ovim prostorima i ima da daju svoj maksimum i ginu za taj dres koji ih 'lebom rani bez obzira da li je u hali 5 hiljada ili 500 ljudi. Uostalom koliko god ljudi bilo u hali Partizan ima armiju navijaca koji mozda ne dodju u halu ali ih svakako zanima klub i boli svaki poraz!
Inace i tokom Duletove ere je mnogo puta bio mizerno mali broj ljudi na utakmicama pa to njih nije sprecavalo da vecinu protivnika isprate potpuno nadigrane

Jesu oni igrači Patizana i u pravu si da moraju svaki put da ginu za dres najveće košarkaške i sportske institucije, ali Partizan je, delom, postao to što jeste zaslugom navijača, onih koji dolaze i kada se gubi i kada se igra protiv Tamiša.

Nema opravdanja za ovakvu igru i, po meni, neuspešnu sezonu i u EL i u ABA, ali ko hoće smenu trenera, mora da dođe i da to kaže, jer jedino će tako taj trener i ti igrači znati da ima i onih koji ne daju bezrezervnu podršku, bez obzira na rezultate.

Ja opet ponavljam, niko nije postao bolji trener ili igrač ili ostao bez posla, zato što mi ovde nešto kuckamo na forumu.

Zamisli scenu da na sledeću utakmicu dođe tri, četiri, pet hiljada ljudi i da svi skandiraju da se uvede Bogdanović ili da se izvede Milosavljević ili ko zna šta drugo. Pa sigurno je da će i VJ i PSD i Toša da se zamisle. I ni jednom igraču neće pasti na pamet da se ne baci za loptu ili da iskulira u odbrani i skoku.

I ne, to nije mešanje u struku, to je pritisak javnosti, sa kojim oni, kao javne ličnosti, moraju da se nose i da znaju da odreaguju na pravi način.

A kada na sledećoj utakmici bude 500 ljudi (od kojih je 200 rodbina, koja po difoltu neće nikome zameriti ništa), kao što i hoće, onda se ne može očekivati nikakva reakcija ni od koga.

I da me neko pogrešno ne shvati, ne pozivam ja ni na kakvu smenu i puč :D, nego imam problem sa onima koji se ovde jave samo posle poraza.

Ovo se ne odnosi na autora citirane poruke. Maestro :ziveli
 
Последња измена:

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Срећа па сам био на свадби , тако да нисам детаљно много ни гледао. Од кад су се одлепили средином треће престао сам ... Кајсија добро ради , па пораз нисам ни осетио :D

Нема приче, ово је неуспех , као што је неуспех да НИЈЕДАН играч Партизана није напредовао за ову сезону ...

Талични је дао лепу анализу, да се не понављам превише. Влади свака част, али он једноставно није и никада неће бити тренер за Партизан.

Koga onda predlazes da dovedemo? Znalo se na samom pocetku da ce Makabi osvojiti ABA ligu, ovaj poraz je jedan od onih kakve smo imali i sa Duletom.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Ne, ovakve poraze nismo imali i sa Duletom. A i da jesmo, nije problem u ovom porazu kao porazu, ali o tim problemima smo vec pisali mnogo puta, ne vidim svrhu da vam opet crtamo ako ne vidite u cemu je problem sa Jovanovicem.

Dzikic?
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
E tek sada te necu uzimati za ozbiljno kad ovoliko velicas Duleta..Imali smo mi mnogo gore poraze sa njim gore i od Vojvodine kamoli sad poraz od Cedevite..kakve smo mi igrace imali i nismo nista uradili u evropi zato sto se Dule ucio..Tada se nije govorilo da stvara sistem nego svinjo debela..Ali izgleda da se gleda samo od kad smo poceli u top 16 ulaziti..pre toga izgleda svako zaboravio sta je bilo i kako je bilo..kakve smo igrace mi imali..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
..... ne vidim svrhu da vam opet crtamo ako ne vidite u cemu je problem sa Jovanovicem.

Dzikic?


Pošto ne znam koju tehniku preferiraš, evo pa izaberi ....

images


Da me ne shvatiš pogrešno... Džikića cenim kao trenera, ali sam sigurna da će posle prvog-drugog poraza biti: "pa da, eto doveli trenera koga je i VJ pobeđivao... hoćemo nešto bolje, veće... institucija, sistem... "

sva sreća pa se bar u KKP zna ko kosi ko vodu nosi...

A možda je vreme da počnemo da se okupljamo i teramo i Danilovića i TOdorića :banghead:

Mislim da je VJ imao loše poteze, da je direktno kriv za neke poraze... ali ja ne znam šta je u pozadini, kakve su okolnosti dovele do toga i to je razlog što ga ne teram...
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Da..to je sada resenje cim bude neki poraz..bio bi Pero mars napolje nisi ti trener za Partizan..zaboravilo bi se brzo da je bio kapiten i dao veliki doprinos svim trofejima sto smo osvojili poslednjih godina..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top