Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Форма одлично темпирана, ови момци пуцају од снаге, и глупо је банализовати било коју партију, али ја сам на ф4 у обе утакмице био уверен да ломимо у трећој четвртини када снага долази највише до изражаја...
Znači spreman si da se javno izviniš Radomanu Šćekiću (našem kondicionom treneru) na koga si se više puta prethodnih meseci brzopleto okomio? :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Nije samo Stojance, i ja sam medju prvima, priznajem, ali necu jos da se izvinim:D I dalje mi je sumnjiv:D Cekamo sl. sezonu da me demantuje:D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Хм... донекле :D
Неке ствари ми се код њега не свиђају и неодољиво ме подсећају на Крџалића. И даље мислим да би играчи зависно од позиције могли да буду другачије спремљени, не бих баш конкретно, ево рецимо да су центри више радили на тежишту, тј стабилности, али не спорим да су генерално снажни.
И даље мислим да би их Радоњић или Копривица доста боље ( индивидуално, позиционо) спремили.
Наравно знам да Професор има обавеза, и знам за Радоњића и Владу и догађања при одласку, али и даље сам сумњичав према Шћекићу.
Темпирање форме је Дулетова и Гашићева ствар, мењање односа кондиционих и техничко тактичких тренера кроз сезону, и из ове перспективе то је одлично одрађено.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
KIDAJU od snage taman sad kad je najpotrebnije, jedu tempom i žestinom malu decu...i tek će da jedu...jedva čekam 8. maj naprimer...a posle i plej of...Šćekić nije naivan, zna taj šta radi...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovi momci imaju potencjal da nose tu fizicku spremu do kraja sezone zato sto su mladi talentovani a pre svega vodjeni kvalitetnim ljudima ...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
848
Reaction score
640
Ево да и ја честитам момцима пре него што се затвори тема! Био сам срећан само тако, не сећам се толико среће да сам осетио скоро! Хвала вам момци, ове седе изникле ове године сте ми оправдали:D! Такође честитам и мутираним говнима на пласману у квалификације за Евролигу где им жели да буду искидани на комадиће, заједно са све носатим мајмуном(то им је највише што су дотакли у овом веку, пре него се и вако мутирани замрзну)!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dobro, rekli ste sve što ste imali.

Svima u KK čestitka na velikom uspehu. Neki su verovali da mogu, neki nisu, ali najbitnije je da se svi zajedno radujemo još jetnom trofeju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top