Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Biće to ponovni veliki okršaj Duleta sa šjor Božom.
Nama Cedevita dolazi u 10. kolu ABA lige, znači u vreme kad je EL i dalje aktuelna... I to dolazi direktno iz Milana sa gostovanja Armaniju gde će se verovatno čupetati do poslednjeg trenutka sa direktnim konkurentom za prolaz u TOP 16.

Nama u prilog pred tu utakmicu ide to što u EL prethodno gostujemo CSKA, ali nas opet sa druge strane itekako jebe to lometanje do Moskve i nazad.

Ne znam kakav će nam biti finalni roster i kako će se stvari odvijati u ABA ligi i EL dotad, ali kad bih mogao da biram sa ove distance izabrao bih otaljavanje utakmice u Moskvi i čuvanje snage za dve domaće utakmice (protiv Cedevite u ABA ligi i L. Ritasa u EL) koje slede nakon toga.

Znači suma sumarum, poraz u Moskvi jebem li ga i 20 razlike, a potom dve pobede u Pioniru od 10+ razlike i puna kapa!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nema od toga nista, kod Duleta, 'fala bogu, nema kalkulacija. Eventualno da u poslednjoj cetvrtini u Moskvi, ako bas ne budemo imali sanse, odmorimo vaznije igrace.
Ako mi na svakoj utakmici budemo pravili evroligasku atmosferu (ako nista, barem ovu od prosle sezone), umor ce biti nebitan faktor. Osim toga, ove sezone cemo imati 10-11 igraca koje mozemo rotirati bez vecih padova.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Задар не долази у “Пионир”?

Партизан би 29. септембра, када је заказано прво коло АБА лиге, могао остати без госта у Пиониру.
Наиме, бивши члан Задра Ивица Радић затражио је заштиту свог уговора од стране КС Хрватске и тражи одједном, без нагодбе, наплату свих дуговања које клуб од лањске сезоне има према њему.
Поручио сам секретару Билићу да ми онда нећемо стартовати сезону од првог кола пошто је рок за уплату и регистровање играча до 26. септембра. Уколико КС Хрватске не донесе неку другу одлуку, а ми до тада не решимо свој проблем, тешко ћемо у сезону ући од самог старта –каже директор Задра, Бранко Скроче.
По свему судећи пре него што сезона почне редове Далматинаца напустиће амерички плејмејкер, Гери Ирвин чијим играма у припремним утакмицама стручни штаб није задовољан.

zurnal.rs
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Iskreno, ja bih voleo da Zadrani srede tu situaciju i dođu kad treba... Te dve utakmice na startu protiv Zadra i Krke su nama mnogo bitne i sa tih planiranih 2-0 naš mladi tim bi pun samopouzdanja krenuo na gostovanje Ciboni!
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Ма који је ово курац од лиге, чуј немају сређену папирологију, немају пара, не могу да региструју играче! Овај тим се избацује из лиге, убацује нови и готово, или се игра без њега! Чуј да се одгоди, глупље ништа нисам чуо! Ајде да су неки други проблеми у питању па да се нешти испреклапа, али ово је стварно смешно . . . . . . .
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Kakve to veze ima sa temom Partizan u ABA ligi?

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Oce se igrati u petak mec sa Zadrom, s obzirom da su zatrazili odlaganje zbog bolesti vise igraca??
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Zadrani moraju na megdan Partizanu

Košarkaši Zadra definitivno dolaze u goste Partizanu na otvaranju ABA lige pošto je njihov zahtev za odlaganje utakmice odbijen.

Zadrani su desetkovani jer je viroza oterala u krevet nekolicinu njihovih igrača pa su zatražili odlaganje meča. Ipak, rukovodstvo lige im je poručilo da od toga nema ništa.

- U propozicijama ABA lige ne postoji mogućnost odlaganja utakmice zbog bolesti. Njihov odgovor je bio da su i druge ekipe imale takvu situaciju pa su igrale. Mi moramo ići sa ekipom koju imamo, ako idemo sa manje od 10 igrača bićemo kažnjeni, a ako na listu stavimo pet juniora onda nećemo imati prostora za promene do kraja sezone. Situacija je dosta komplikovana. Iskombinovali smo nešto između, mislim da ćemo naći 10 igrača da ne moramo da plaćamo kazne, rekao je Branko Skroče, sportski direktor Zadra.



SC
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Чудо невиђено да ова лига поштује нека правила, па макар и овај минимум такмичења...
У сваком случају поздрављам одлуку.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Valjalo bi da napunimo sjutra Pionir,barem 4-5k...Da pokazemo da mozemo SAMI PROTIV SVIH !!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.499
Локација
Žrnov
Cena karata je smešna da smešnija ne može biti ...isto kao i prošle godine: 100 din. tribine, 200 din. parter....
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Забрањени не долазе ови други вероватно неће барем нису избацили за сад никакво обавештење тако да остаје симпатизерима да попуне Пионир сутра ! Цена карте пишљивих 100 дин. зато свако ко може сутра у ПИОНИР !!!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Pojacane instant ekipe (Cedevita i fmpczvbgddiva), promenjeno pravilo za prolaz u EL, a s tim i umanjena vaznost domace titule na papiru (ali nikako u ambicijama), nasi vec redovni finansijski problemi su stvari koji i te kako otezavaju ovu sezonu, nikad vazniju za nas sto se ABA- lige tice.

Balansiranje pristupa utakmicama EL i ABA kad se ritam zahukta ce biti strasno tesko, posebno u smislu podizanja motiva kod ovih mladih momaka za nastup protiv MZT-a ili Krke posle utakmice sa Barselonom ili CSKA, znajuci da ce te 'male' utakmice u ABA biti znacajne kao nikad pre jer ove godine kiks moze znaciti neigranje EL naredne sezone.

Ovo u glavama nasih igraca i u nastupima u javnost moze da odradi SAMO Dusko Vujosevic. Treba ih trenirati, ali i podici ih kad padnu, spremati posebno za te 'male' utakmice, cuvati ih od utiska (pa i pritiska) medija i domace halabuke oko cigana.

Nikad bolji trenutak za njegov povratak, posebno sto se duge sezone u ABA- ligi tice, a s tim i EL naredne sezone.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Jeftinija karta nego u autobusu...

Sutra ce biti solidno isunjen Pionir,ako ne i krcat.
Uzeleo se narod kosarke,a ove godine imam dodatni motiv da podrzimo voljeni nam klub. Legendarni trener,mladi,dobri momci...da iz inata pokazemo onoj vampirskoj ekipi ko je gazda u kuci.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ако неко може да сними утакмицу, за нас који нећемо бити у могућности да је одгледамо. Био бих му захвалан. :ziveli
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Забрањени не долазе ови други вероватно неће барем нису избацили за сад никакво обавештење тако да остаје симпатизерима да попуне Пионир сутра ! Цена карте пишљивих 100 дин. зато свако ко може сутра у ПИОНИР !!!

Ko ne dodje (mislim na Bg i okolinu) taj i ne treba da dolazi cele sezone pogotovo na Evroligu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
^^To je greska uprave realno.
Kad daje "ultrasima" karte za 30,40 evra koji se na vanevropskim utakmicama ne pojave, dok oni stvarno verni navijaci placaju punu cenu.
Ja kad sam svojevremeno nabavljao sezonsku preko grupe, isao sam maltene na svaku jebenu utakmicu kad se u hali cuje samo skripa patika, vise me je izasao prevoz 3 puta nego karte bilo bi me sramota da je bilo drugacije, a zato "najverniji" sa 20 m od pionira ne svracaju nego vise u kaficima, ako si dobio vec sezonsku po smesnoj ceni udostoji se da to poverenje opravdas.
Da ne skrecem s teme, jebacemo ZADARA!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Ma bice puna hala 100%. Ja sam iskreno malo zabrinut jer smo mnogo mladi. Nadam se da ce biti pojacanja ukoliko se bude videlo da ne mozemo sa ovim sastavom da ispunimo ciljeve.

Sta su ciljevi? Za mene je apsolutni prioritet da se izbori Evroliga, naravno i titula je vazna ali ako je i ne osvojimo ove godine nasa je opet u narednih par sezona uzastopno jer ovaj mladi tim ce biti mnogo snazniji kako vreme bude odmicalo. Jedino sto ne valja je sto ce tek onda da kapa novac u rupu bez dna, osilice se jos vise.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
sutra ce biti sigurno minimum 5000 ljudi a ja ocekujem i vise.
start sezone,uzeleli se ljudi basketa i da vide nov tim,Dule opet na klupi,ujaci nam gostuju,petak uvece itd.
ali ce zato u sredu protiv krke biti ne vise od 3000,zbog usranog termina (18 č.)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top