Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Na sta egipcani kukaju ,kada je Bogdan iznapusavao Rakocevica ,ne znam kad se to desilo ????
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Desilo se da mu je objašnjavao neke stvari na ono pacovsko uvce dok se dotični spremao da izvede bacanja nakon faula. A posle mu se i drao u facu pri vraćanju u odbranu, odmah nakon što mu je ubacio trojku preko ruke. Jeste, sve je tako bilo :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
KK Partizan opet opalio samar nevernim Tomama.

Juce smo prisustvovali osvajanju vrlo vaznom trofeju sa istorijskog gledista. Tek koliko je ovo bilo vazno pokazace vreme koje dolazi.

Stigoh jutros u 5 ujutru iz Laktasa i imam sta da vidim. Ceo kvart bez struje. Ćoravi mafijaš je bio vizionar. U Srbiji se živi gore, pičkousti uveo restrikcije.

Posebna zahvalnost kolegi mrzim_sve zbog voznje.:ziveli


Iako nisam od onih idiota koji Zvezdu mrze vise nego sto vole Partizan, moram da priznam da veceras prvi put nisam navijao za Partizan, vec iskljucivo protiv mutanta! Stoga mi ova titula ne predstavlja zadovoljstvo kao recimo ona iz Zagreba ili Arene, ali MNOGO prija saznanje da su cigani opet ispusili!
Pre dva meseca dobar drugar mi je rekao da ga ne zanima da li ce Zvezda da osvoji prvo mesto na kraju, vec da "budjavi Partizan" ne izbori Evroligu. Na to mu je drugi ortak (inace hladan kao Djekic) odgovorio da cemo sad namerno izdominirati samo zbog takvog njegovog razmisljanja. To je dokaz koliko su oni iskompleksirani! Za njih smo u kosarci INSTITUCIJA i tako ce biti i narednih 50 godina! Nas ne treba da zanima sta i kako oni rade (zato i ne psujem Katica), jer institucija tako ne razmislja. Bitno je samo da se okrenemo sebi i radimo jos vise i jace! U nove pobede i titule!

Kakve veze ima zvezda sa svim ovim? :?

da li neko ima zabelezen trenutak kada DV ulazi u svadju sa Todoricem i kada ga Bozic smiruje a on ih sve proziva :D kako je poludeo...

Zamalo se nisu potukli. Bilo je svega, odgurivanja, pa cak i je Dule upitio udarac ka Tosi. Naravno sve u sluzbi Partizana.

Ja ne bih pricao unapred nista ovde. Jer ova ekipa trenutno nema mentalitet da pobedjuje utakmice gde je neizvesno a tek nemaju kvalitet da oderu nekog posteno. Sutra ce da bude ko pukovnik , a ko pokojnik.

Ekipa mozda nema trenutno specijalni kvalitet. Ali mentalitet junacki i pobednicki. Dokaz je pobeda u Zagrebu, ovaj f4, pobeda nad fmp-om. Ne moze nista preko noci.

Simke87 je najbolje opisao situaciju oko DV-a.
Mada opet ce se provlaciti komentari tipa srecno prosli srecno ovo ono, rivali slabi itd itd.

Institucija i dalje napreduje i nece stati!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
i pa i ja bih pustio suzu kao Dule i ne samo to nego bi pustio jedan ludacki krik olaksanja!!!
ovo je kruna njegovog rada sa ovim klincima ove sezone njegovih izgubljenih zivaca i vremenakoje provodi sa njimana trninzima,ali sto je najvaznije ovo nije kraj sledece sezone ce biti sve to jos bolje i uspesnije!!!!:respect
I SVE U KURAC PARTIZAN JE SAMPION!!!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Imajući u vidu da je datum za početak pregovora sa EU neizvestan, jedina nada u bolje sutra je bila sinoćnja utakmica. Klub koji se bavi gepekovanjem, obmanama, pobeđuje koševima iz auta, otima i krade, učinio je sve da naša deca današnji dan dočekaju nespokojna i uplašena...

Tako je i meni počeo dan. Komiranog me je u 07h probudio klinac i zatražio štanglicu čokolade. Zatečen, jedino što sam mu mogao reći je da su mu neki ljudi sinoć oteli čokoladu iz ruke i da tata nije kriv. Ipak, seo sam u auto i otišao da mu kupim čokoladu, jer dete je najmanje krivo.

Dakle, ostaje nada da ćemo dobiti taj datum za početak pregovora. Pa nek onda osvajaju titule i rade šta im je volja. Srbija će nastaviti dalje...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
На овом делу форума се осећам некако много пријатније, као риба у води :D
Нисам ни коментарисао озбиљно ово синоћње лудило, не ћу ни да се бацам у анализе, нема смисла.
Али ово је реално толико готивна екипа да је то невероватно. Стварно велики залогај је нешто урадити с овим клинцима. Губили су људи поверење, многи од нас су и веровали, ја се извињавам колегама форумашима некада сам у мојим одбранама ове екипе и претеривао и био безобразан али јебига, битно је да смо ту где смо. Форма одлично темпирана, ови момци пуцају од снаге, и глупо је банализовати било коју партију, али ја сам на ф4 у обе утакмице био уверен да ломимо у трећој четвртини када снага долази највише до изражаја.
Оно што замерам екипи једино је превише респектовање Катића, он је полован играч трећа европска класа, и нема разлога да га се било ко боји, Мусли може да га сабије опуштено, само нек буде сигуран у себе.
Што се тиче самопоуздања, одлазак Кецмана је већ почео да се "исплаћује", тада сам написао да он мора да оде да би склонили те помоћне точкове, и томе сада у прилог иду потези Богдана с краја треће и краја четврте четвртине, изолација за њега ће се надам се ускоро све чешће играти.
Морам додати да је Вукоичић тренерчина и дингоспо за овог ракуна Радоњића, класичног сеље.
Иначе једна занимљива ствар, када сам замерао клубу што нисмо довели уместо Томаса, Гордића једног озбиљнијег играча, у суштини моја једина озбиљна замерка, као могућ разлоге када је Пулен био ту а није дошао онако сам овлаш навео да се можда и штекају паре за наредну сезону да се квалитетан играч придода, талентованој екипи.
Дуле на конференцији помену да се овој екипи дода још пар играча на спорним позицијама, што ми даје дозу оптимизма :D
 
Последња измена:

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Kad me vec podseti kolega Stojance i ja se evo javno izvinjavam celoj ekipi (pogotovo Musliju) na svemu sto sam zamerao cele sezone, a znao sam da kenjam :D... Rano je da se svode racuni, sezona nije zavrsena, ali su najbitniji ciljevi ispunjeni - plasman u Evroligu, sazrevanje igraca, mogucnost prodaje nekog sledece sezone bez tumbanja ekipe i trofej Aba lige kao slag na tortu...
Kostur tima je vec napravljen za sledecu sezonu, to su Leo, Bogdan, Bertans i Zofri, sta ce biti sa centrima i dvojicom kapitena videcemo ali buducnost je svetla, u to nema sumnje...
 
Последња измена:

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Moja zelja posle bamberga je bila da se dovede jos jedna mirna ruka, doveli su Zoa i ispalo je sve dobro na kraju. Iskreno verovao sam, verovao sam zato sto sam v ideo protiv Barse da imaju ono sto treba da imaju i cekao da prelezimo zajedno decije bolesti.

Ono sto mene jako raduje je cinjenica da je ekipa strahovito dobro izbalansirana kvalitetom.
Dakle moze kapiten da bude bolestan na klupi, moze 5 licnih da dobije bilo ko od njih, nama nema zime oni kidaju ko god da je na parketu.
Treba dobro dobro proceniti gde uloziti malo novca ako ga uopste bude bilo, nasa struka je sistem bukvalno.

Nekoliko igraca koji su bilo luzeri i kao anonimni dovedeni, obradjeni kroz nas sistem rada, krv svoju propljuvali i prosli kroz trenaznu torturu, postali su sampioni Jadrana i uzeli ABA titulu.
Njima su karijere zagarantovane, para ce biti, ali kada se zlatnim slovima upisujes u istoriju jednog giganta kakav KKP jeste, to ne treba da te zabrinjava.

Nije kraj, ima jos, napred Partizan!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Ovde prvo mnogi treba da upute izvinjenje velikom Duletu Vujosevicu. Covek koji ima toliko uspeha iza sebe, koji je dokazan u poslu kojim se bavi, ostvaren covek u potpunosti, juce je pustio suzu na kraju utakmice. Nije on general, on je najveci vojnik Partizana. Idolopoklonstvo, jeste, nego sta. Genije i treba da bude idol. Dule je opet svima zapusio usta i namazao ih sopstvenim govnima.

Mnogo bi dobro bilo da ova ekipa ostane na okupu i sledece sezone, jer definitivno su klinci potencijal za velika dela. Sto bi rekao mutavi olos "proklete pare".
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Istakao bih Zofrija Lovrenja koji je doneo potrebni kvalitet ekipi na poziciji 4. Par puta sam pisao ovde, da za vreme Gordonovog mandata i pored par njegovih dobrih partija, mnogi igraci nisu mogli da saradjuju na pravi nacin sa njim i nikako im nije prijalo da stalno u napadu igraju 4 na 5, jer se Gordon stalno nesto muvao oko linije za 3 poena a njegov cuvar je bio u reketu.
Lovrenj je prilicno uprostio svoju igru, bez neke raznovrsnosti, konstantan pritisak na skok i odlicna igra ledjima. Stvarno sa lakocom dolazi u poziciju da zakuca ili polozi. O produktivnosti njegovih skokova ne bih pricao, jer je 90% skokova u napadu i odbrani bilo pod pritiskom protivnickih igraca, a ne recimo 5 promasenih zicera i 5 ofanzivnih skokova u jednom napadu, a na kraju ni kos ne postignemo. Zato danas mutant ne moze da pomisli da kao u prvom derbiju zakucava posle odbijenog promasenog bacanja.
Radi ono sta zna perfektno, bije, blokira i savrseno se kapira sa ostatkom tima.

Drugi igrac kojeg bih pomenuo je Gordic, kojeg sam i sam osporavao tamo negde u februaru, mada sam se obradovao njegovom potpisu. Danas on izgleda bar duplo bolje na terenu i nosi ogromne zasluge za ovaj uspeh. Ne moze ekipa bez njega, kao sto ne moze ni bez Vestermana jer su oni ti koji treba da lome kad je gusto, da preuzimaju odgovornost...Cim je postao agresivniji u napadu i poceo da napada kos, kao sto je radio u Lotomatici i Buducnosti, napredak se video. Pri tom on uopste nema los sut, iako ne izgleda bas bajno, gledam i na zagrevanju i par puta je dokazao da on uvek moze da bude na 50% sa poludistance i za 3.

Konacno smo dobili igraca kojeg juri cela protivnicka odbrana, koji vezuje flastera za sebe konstantno kad je u igri...Davis Bertans. Slicna prica kao Tripkovic onomad.

O Milosavljevicu se ne bih izjasnjavao, osim da moramo da ga zadrzimo sledece godine ako ikako mozemo.

Ovo je ogroman uspeh, ova ekipa je omalovazavana na sve strane, ali ni jednog trenutka nije prestala da radi i napreduje i zato od pre mesec dana niko vise ne sme da se kurci pre utakmice sa nama i da masta o nekom nabijanju sa 30 razlike i otimanja dobro poznate pesmice.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Sad videh u dnevniku neka reportaza o sinocnom finalu i Lucic koji intervjuise Dragana i meni toplo oko srca dok ih gledam, a ne kao onomad kad sam gledao pola minuta Lazara Markovic i Mitrovica i doziveo ogroman transfer blama:D
Od pocetka sezone, znao sam da mi je ova ekipa jedna od omiljenih u poslednih X godina, ako nista drugo, onda sigurno u pretodne 3 godine:D Ceo dan gledam raznorazne snimke od sinoc, sto slavlja, sto detalje utakmice, sto ceo mec.
A propo price o odlascima igraca, ja bih sada potpisao ostanak i Gagica i Musli, nazovite me mazohistom, ali su mi gotivni na neki uvrnut nacin:D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Као што сам и рекао нисам имао прилику да се јавим на време после утакмице, али нашим момцима свака част! Друго полувреме је одиграно на одличном нивоу, и након -7 на полувремену уследило је гажење махале. Титула слађа од меда. И када после ових момака и овакве титуле морам да пређем на тему ЈСЛ мука ме хвата, али буквално!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Daleko od toga da sam kosarkaski strucnjak, ali mislim da su ovu nasu sezonu u ABA ligi svojim igrama, zalaganjem i energijom kudikamo unapredili Gordic i Lovernj. Pojacanja u pravom smislu te reci, sto se najbolje vidi u poslednjih mesec dana.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Samo da se zahvalim do neba i poklonim do zemlje za klub i ljude koji rade u njemu, a pružaju mi enormnu količinu sreće i zadovoljstva, koju ne verujem da mogu da im vratim.:respect :respect :respect

Nikada ne sumnjajte da u to da vas neće razočarati i izneveriti oni koji to do sada nisu nijednom učinili, pa i kada svojim rođenim očima vidite drugačije, ne verujte im.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Da i ja iskoristim priliku i čestitam našim junacima na trpanju mutanta. BRAVO MOMCI!

Sad i na domaću titulu samo jakoo :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Jbg. blago panterima, njihove igrače niko ne traži...
 

ledeno miran

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
82
Reaction score
5
....bravo za dobro obavljen posao, borbenost fascinantna, junaci razliciti, glad za pobedom, trofejima neverovatna, inspirativna, tu smo mi NEPREVAZIDJENI, tu mi jesmo INSTITUCIJA!!!
Napredujemo, to je ocito, ja to priznajem i izvinjavam se na sumnji da ce DV skockati tim i igru, ili da ce opet pogoditi formu, za kad treba.
Imamo i kostur tima za sledecu takmicarsku godinu.
Dovoljno za ovu sezonu, jeste, mozda i vise od ocekivanog!
O padu mutanata necu ni rec, njihov problem, mi smo se podigli i to je jedino vazno.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Kad je Bertans ubo onu tricu preko dva mutanta, Kole ucutao, opsovao par puta u sebi i shvatio da se ni ovog puta nece radovati na kraju :(
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top