Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Aleksandar Džikić

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Brisite mi onaj post iznad, i ovaj sad, slucajno promasih temu, a i brljao sam, skroz zaboravih za onaj poraz u derbiju sa Perom, al to nam je jedini u proteklih 12 susreta.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.414
Reaction score
3.344
Локација
Krcunija
LOL

zyrr2.jpg
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Džile srećan ti rođendan!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Upravo krenuh da postavim intervju..

Pa ovo je sjajno, Dzile kroz muziku stvarno odlican intervju.. :clap :clap
Stvarno mi je drago da nam je on trener, igraci mogu dosta toga da nauce od njega..
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
evo sustine

"Postoje neki kriterijumi koje treba ispuniti ako želiš da praviš košarkaški tim koji će biti uspešan. Jedan od prvih preduslova je kontinuitet u radu. Tu se razdvajaju dva kraka, jedan je kontinuitet rada trenera – ne možeš, i ne trebaš da menjaš trenera na prvi problem – a drugi je zajednički kontinuitet rada igrača i trenera. To samo po sebi donosi dodatni kvalitet.

E sad, ono što je sledeće, sledeći parametri su vreme i strpljenje. TO su stvari koje generalno loše uspevaju ovde, ne znam zašto. Da li nema dugoročnog, strateškog planiranja, ne znam... Svi bi danas i svi bi sve.

Hoću sad i hoću sve. "
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.631
Ovaj novinar je ono sto ja nazivam "cast izuzecima" u ganferskoj populaciji, bio je jako korektan i kad smo dominirali, a i sad, kad su zvanicno drzavni projekat. Dziletov intervju Pucistima i ovom Novinaru, vrede jer smo dobili potvrdu da imamo sjajnog trenera u svakom smislu. Kosarkaska filozofija, smekerski zivotni stavovi, opustenost i ozbiljnost sa merom, dobar ukus za muziku. Samo da ostane, i da mu se i ovaj kratki dvogodisnji ugovor produzi na 20 godina. Koja razlika u odnosu na mrcu, nebo i zemlja u svakom pogledu! Ponosan sam na trenera, samo napred ljudino, imas podrsku Partizanske populacije, hrabro Dzile do cina generala!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
pa šta čekate!? ja sam tek sada videla pa sam ih "pohvalila" za intervju u komentarima.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Zašto baš sad ovakav naslov,da li je ovo najava napada i pritisaka zbog odluke ili?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.446
Локација
Beograd
Јебеш центра, кад смо код Дулета играли без плеја ( а, ето играмо и без десетке у фудбалу, а ево и Мире оде који је бар тај број на дресу им'о), можемо и код Џилета без центра!

Џилее, Џилее, Џилее, Џилееее!!! :D: :D:
Џилее, Џилее, Џилее, Џилееее!!!:D::D::D:
Џилеее, Џилеее, Џилеееее, Џилеееееее!!!:D::D::D::D:

https://www.youtube.com/watch?v=BKdD1UPKvBM
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Bio na toj utakmici, imali ogromnu prednost a na kraju umalo izgubili :D

Zvuci poznato? :D
 
Top