Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Aleksandar Džikić

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Miloje se uljuljkao u Megi, mislim da ima najbolji posao na svetu, na raspolaganju su mu gotovo svi najbolji mladi igraci regiona i sa njima radi bez ikakvog pritiska rezultatskog, treba s vremena na vreme da izbaci ponekog sto verujem i nije tesko kad igras bez presije... siguran sam da je on imao sve informacije sta se Partizanu sprema i zasto bi se on uopste cimao u takvoj situaciji. Ne bih ja previse idealizovao njegovo odbijanje, Dule je verovatno razlog, ali ne vise od 20%. Da napomenem, o Miloju sve najbolje.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Tobacco, to ja pričam od prvog momenta, apsolutno isto mislim, ali apsolutno...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jedna anegdota.

Sedim u kaficu gledam finale vimbldona...pita me konobar da se pomerim na drugo mesto da gledam na drugom tv hoce dva gosta da gledaju kosarku..

Prihvatim pomerim se, a na mestu gde sam sedeo seda covek dok mi drugi prilazi i kaze "Matori ja resavam ovo tvoje zato sto si nam ustupio mesto" pogledam coveka jeste Dzile nije Dzile..Lice frizura naocare brada kosarkaski sorc i majca u njegovom stilu ali nekako mrsaviji..dosta mrsaviji..lici ali nisam siguran jel on...zahvalim se kulturno kazem "ma ne opusteno nema potrebe" i pomislim da sam verovatno istripovao...dolazi konobar posle nekih 45 minuta i kaze "resio je gospodin Dzikic vas racun"...a on vec otisao..
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Шмекерски.
Ја сам преко посла сарађивао са његовим буразером Вељком, човек исто велики Партизановац. Док је Џиле био тренер, увек је са мајком седео у првом реду и гледао утакмице. Последњи пут смо причали оно кад је екипу тек преузео Тринкијери, када су дошли Мозли, Томас... А пре тога био Џиле са Врапцем, Ратковицом... Питам га шта каже за појачања, он вели да је то већ нека друга прича, да су то страшни играчи у односу на оне које је имао Џиле. И био је у праву. Верујем да би и Џикић оставио знатно бољи траг да је имао играче као Тринкијери.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Šmekerski da uzmeš nekome mesto koji je seo pre tebe? Zato što si poznat ili imas love.. ne kapiram..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dobro mesto kao mesto svejedno je dal cu da gledam na ovom ili onom tv-u..bar ja tako gledam..uostalom i on je gost kafica kao i ja a kad je vec bilo mogucnosti da se prebacim sto da ne ucinim..nebitno sto je to bio on mada nisam ni znao dok nije prisao mogao je da trazi i neko drugi svejedno..
 

Lazarus

Početnik
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
41
Reaction score
282
Šmekerski da uzmeš nekome mesto koji je seo pre tebe? Zato što si poznat ili imas love.. ne kapiram..
Što bi rekla moja majka, za sve postoji način... Pretpostavljam da je splet okolnosti bio takav i ako su lepo zamolili - ne postoji ni jedan razlog da im ne izađeš u susret. Ne njima, bilo kome zapravo.
 
Top