Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Kralju i legendo nasha zelim ti sve najbolje u Deportivu... Hvala ti sto si toliko dao Partizanu i uvek cesh ostati u srcima grobara... Siguran sam da ce ova generacija kako igraca tako i navijacha dugo pamtiti tvoje igre, a pre svega pristup, zelju, zalaganje i pozrtvovanje koje si pokazivao na svim utakmicama....
Hvala ti josh jednom ikono juga......
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.560
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Legendo hvala ti na svemu .Kad bi Partizan imao više ovako požrtvovanih i borbenih igrača koji pošteno odrađuju svoj ugovor bili bi stalni učesnik LP-a.respect
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Zuka, hvala na svemu sto si uradio za ove dve sezone! Mnogo srece u La Korunji, i nastavku karijere.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Hvala Zuki na sve sto je uradio za nas klub, a posebno za mu zahvalan za onaj gol protiv cigana koji je postigao sa slomljenom rukom.
Majstore, srecno!



_________________________
Nek' umre svako ko ne voli Partizan
 

MRDzA

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
59
Reaction score
0
Samo jedno pitanje za one koji se vise razumiju u to... Da li je tacno da je Zuka skoro cijelo proljece "bio povrijedjen" samo da ne bi ispunio minimum utakmica potrebnih za automatsko produzenje ugovora +1 godina i tako lakse otisao u inostranstvo...


Svejedno, zelim mu sve najbolje u Deportivu..
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Stvarno mi je krivo sto i on ne krene u konacan boj za ligu sampiona ali zelim mu sve najlepse u novoj, za njega verovatno boljoj, sredini.Zuka, majstore,sve najbolje!Ja nikad necu zaboraviti tvoje golove protiv komsince!
 

clouseau

Početnik
Учлањен(а)
20.10.2008
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Beograd
ау. сморио сам се у тренутку када сам прочитао да Жука одлази. :( Мада ми је било сумњиво цело пролеће, некако сам опет гајио наду да ће остати. У сваком случају, част свима, али већег гробара међу странцима никад нисмо имали. Чобек престао да носи црвену боју, игра дерби са сломљеном руком, игра у Лучанима са поцепаном главом, ма бре игра срцем за Гробаре, коју су то знали да препознају и да то цене. Жука, свака ти част гробарчино. Све најбоље у даљој каријери, не заборави Гробаре, и дођи нам у посету кад год будеш могао. (само се надам да ће му неко пренети све ове поруке са нашег форума)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Штета што се није појави данас на Бановом брду, испратили би га Гробари како доликује мајстору.
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Ko zna sta se sve izdesavalo ovog proleca, letos je bio nezadovoljan sto ga nismo pustili u Keln, ovog proleca nije mnogo igrao, neki pisu i da ga je Moreira prakticno izvuk'o iz svlacionice na proslavi titule, a jedini je on tada od svih igraca nosio belu majicu preko dresa(a mozda i nije imao dres...). Uglavnom, moramo mu biti zahvalni na onome sto nam je pruzio u prethodne dve sezone, ali mi smo klub koji i dalje zivi od prodaje igraca i moramo pruziti priliku mladjima na toj poziciji, zbog egzistencije.

Intentaré en español, porque es más fácil para mí que portugués. :wink:
Juca, GRACIAS por todo que usted ha hecho para nuestro club! Usted nunca será olvidado y usted es siempre bien venida en Serbia y en PARTIZAN!
Espero que usted sea un buen jugador en el Deportivo, como Mauro Silva eran.
Sorry for bad Spanish :)
Fans of Deportivo, now you have a great fighter in your team, and I hope he'll help you to get back on the top of La Liga :)
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Zuka majstore,sve najbolje u daljoj karijeri,za meni si uvek bio za koplje ispred svih domacih i stranih igraca iz vise razloga.U tebi se uvek videla glad za pobedom,srce si ostavljao na terenu za sveti crno beli dres.Cak i kada si gubio po deset lopti na tekmi,znao si da osvojis dvadeset!!! UVEK si bio PRVI u "buketu" kada se igraci raduju postignutom golu,a za mene je to veoma bitna cinjenica,kao i sto si uvek igrao sa posebnim zarom i motivom protiv cergara.

Nazalost uprava te nije htela vise,bitnije su pare koje treba da se uzmu za Fejsu i eventualno Petrovica,tipicno ciganski i razocaravajuce za ljude koji vode moj klub,ali tako je kako je!

Lave puno srece i zdravlja tebi i tvojoj familiji zele Momcilo,Jug,Jana,Ida i Silvana
 

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
Мајсторе хвала ти на свему што си нам пружио и пуно среће у Депортиву. Никада те нећемо заборавити.
 

Bob Rock

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
45
Reaction score
0
Локација
6th Avenue, New York
Један од ретких странаца које сам стварно готивио. Прави фајтер!
Хвала Жуки за пружене партије и незаборавне моменте са утакмица, као и за агресивност коју је унео у наш тим.
Штета што је отишао малтене на мала врата, ал` шта да се ради.
Верујем да ће пронети добар глас о црно белој породици са ЈНА и да ће дуго памтити Гробаре и Партизан.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Срећно легендо,заувек ћеш бити део Југа и остаћеш у Гробарским срцима...надам се да ћеш нам се вратиш једног дана...
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Moram priznat da sam prijatno iznenadjen sa novim timom naseg Juce. Ocekivao sam neki prosjecni njemacki ili francuski tim, ali Deportivo je velika ekipa. Zelim mu sve najbolje.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zelim mu sve najbolje ali bojim se da je ovo preveliki zalogaj za njega...mislim da se nece naigrati
 

angie

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2009
Порука
3
Reaction score
0
Definitivno mu treba skinuti kapu za sve sto je uradio za Partizan,za Jug za navijace.....!!!!Juca je pre svega COVEK...ma LJUDINA,a posle sve ostalo....Znaci,tog coveka obozavam....I,naravno,zelim mu sve najlepse u nastavku karijere....jer je to zasluzio....
A Partizan ce ga praviti od blata,samo prekasno!!
JUCA,VOLIM TE PUUUUUNOOO,MA NAJVISE!!
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Hvala legendo za sve sto si nam pruzio,posebno za onaj gol ciganima koji si dao igrajuci sa polomljenom rukom!!! Sve najbolje u nastavku karijere!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top