Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
bilo je i pre njega stranaca u PARTIZANU,biće i posle,ali srce,potez,gest,gol,pojava-odlikovale su Žuku...imao sam čast da radim interviju sa njim Dr.Mo-om,Dijarom na putu za Instambul,upoznam ih iz nekog drugog ugla,ali niko kao Žuka...srećno dalje u životu...
 

bakedeportivo

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
4
Reaction score
0
Juca bi danas trebao da ptopiše dvogodišnji ugovor sa Deportivom.

Sada je i službeno:

look:20823,zoom:350x263


Dakle, potpisao je ugovor do juna 2011 godine.

http://canaldeportivo.com/servlet/es.iris.servlets.Noticias?accion=4&ver=1&nid=17145&mid=12
 
Последња измена од уредника:

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
LEGENDO neka ti je sa srecom i da svima pricas iz kakvog si kluba dosao!

:clap
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
juco dodji ponekad na crno beli jug i budi deo nas!!!!!!
punosrece u tvojj karieri..hvala ti na svemu legendo!!!!!!respectrespect
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Brazilac Antonelo Žuka za Alo! iz Španije

Kakav tandem: Kleo – Dijara

Vest da će Zvezdin Brazilac Kleo (23) preći u Partizan obradovala je u La Korunji njegovog zemljaka Antonela Žuku (29), koji čeka na potpisivanje ugovora sa Deportivom.


Istina, Žuka je u prvom trenutku bio nepoverljiv zbog informacije koju mu je predočio „Alo!“.
- Molim? Kleo u Partizanu? Šalite se, zar ne?
- Valjda nam verujete?


- Ako kažete da je tako, okej. Onda ću vam i ja reći šta zaista mislim - Partizan je dobio vrhunsko pojačanje. On je odličan fudbaler, zadavao nam je mnogo muka na derbijima, teško ga je zaustaviti i lako dođe u poziciju za gol. S njim će Partizan mnogo lakše do Lige šampiona. Kakav će tandem biti Kleo - Dijara... Opasan.
- Družili ste se sa Kleom u Beogradu?
- Često smo se čuli telefonom, izlazili na večere. Mi smo stranci u Srbiji, nama je to bilo dozvoljeno iako igramo za dve zaraćene strane.
- Kakav je vaš zemljak privatno?
- Sjajan momak, inteligentan, imali smo puno zajedničkih tema. Moreira i ja smo ga ogovarali, naročito posle derbija. I tada smo konstatovali - vau, kakav igrač!
- Kako će ga prihvatiti vaši dojučerašnji saigrači?
- Partizan je odlično organizovan klub, tu neće biti problema. Kada sam došao među crno-bele, niko nije znao moj jezik. Kleu će biti lakše, tu je još jedan Brazilac - Vašington. Moreira i Dijara odlično govore portugalski jezik, a valjda je i Kleo za godinu dana malo progovorio i srpski...
- A šta će reći „delije“?
- Uf, to ne znam. Rivalitet je veliki, ali se nadam da neće imati većih problema. Što se tiče navijača Partizana, uveren sam da će ga oni podržati. Jedna od najlepših uspomena koju nosim iz Beograda su upravo „grobari“ - završio je priču Žuka.


Ostaću partizanovac
Antonelo Julijano Roberto Žuka kao slobodan igrač otputovao je u La Korunju, prošao je lekarske preglede i sada čeka potrebne papire da bi mogao da stavi paraf na ugovor sa Deportivom.
- Ovih dana ću doći do Beograda da pokupim stvari i odmah putujem u Brazil da vidim ženu i decu. U Španiji će biti ista situacija, ja ću živeti sam, a oni u Brazilu. Nedostajaće mi Beograd, puno sam prijatelja ovde stekao, tu se osećam kao kod svoje kuće. Uvek ću navijati za crno-bele. Jednom partizanovac, uvek partizanovac - rekao je Žuka.

ALO


Жука, хвала ти за све!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Kako cuh, Zuka danas drzi oprostajnu konferenciju za novinare na nasem stadionu. Sjajan gest, ne pamtim da se neki drugi nas igrac setio da tako nesto uradi.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Zelim mu svu srecu, odabrao je pravi klub koji ce mu dati vise kinte nego mi a i ispunila mu se zelja da nastupa u nekoj od jacih liga! Hvala za sve!
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Zuka Legendo hvala i srecno!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Jednom partizanovac, uvek partizanovac - rekao je Žuka.respect
Jos ako je ovo tacno za oprostajnu konferenciju, bravo za potez!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Žuka: Grobari u srcu zauvek

00003823.jpg
Na oproštajnoj konferenciji za štampu pred konačan odlazak u Deportivo iz La Korunje, brazilski internacionalac Žuka oprostio se od bivšeg kluba Partizana, njegovih čelnika, saigrača i navijača iz Humske.

- Pre nego što odem, hteo bih da se zahvalim svima koji su bili uz mene tokom vremena provedenog u Beogradu. Dve godine u redovima Partizana bile su fantastične i ubedljivo najbolje u mojoj dosadašnjoj karijeri. Ipak, izdvojio bih odnos sa navijačima koji je bio neverovatan, prosto ne umem da opišem šta osećam - rekao je Žuka.

Dojučerašnji veznjak crno-belih zahvalio se trenerima Miroslavu Đukiću i Slaviši Jokanoviću, a posebno je želeo da sportski direktor Partizana, Ivan Tomić, prisustvuje konferenciji kako bi opovrgli sve špekulacije vezane za Žukin odlazak u Deportivo iz La Korunje.

- Izrazio bih veliko zadovoljstvo ispred celog kluba, jer smo imali priliku da sarađujemo sa sjajnim igračem i čovekom. Drago nam je da je našao klub po meri i nadam se da je Partizan imao doprinos u Žukinom prelasku u La Korunju. Njemu će vrata kluba uvek biti otvorena - rekao je Tomić.


(sportal.rs)
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
v136775p0.jpg

Žuka na rastanku: Dovešću u Partizan Žuku!
Cetvrtak, 4. jun 2009. 14:21
Brazilac Žuka oprostio se u četvrtak od dresa Partizana kojeg je nosio u prethodne dve godine, uz veliku zahvalnost svima, a posebno Grobarima.

"Hvala puno svima", rekao je Žuka na srpskom jeziku, a potom dodao: "Prethodne dve godine su bile fantastične, dve najbolje i najuspešnije godine u mojoj karijeri. Ovaj grad, ovaj klub i Grobari zauvek će ostati u mom srcu".

Bilo je to emotivno obraćanje Žuke (primetili smo i suze u njegovim očima), brazilskog fudbalera koga su navijači Partizana jednostavno obožavali. Od prvog trenutka kada je izašao na teren u crno-belom dresu imao je podršku Grobara, a uzvraćao im je velikom borbenošću na terenu, ginući za svaku loptu.

"Nisam želeo i mogao da odem, a da ne kažem: Hvala svima! Svi su se trudili da mi pomognu od prvog dana. Kada sam dolazio u Beograd mislio sam da će biti mnogo teže, ali brzo sam se adaptirao, pre svega zato što su ljudi ovde slični onima u Brazilu. Svako mi je uvek bio na usluzi i osećao sam se kao kod kuće. Hvala trenerima Miroslavu Đukiću i Slaviši Jokanoviću, saigračima...", rekao je Žuka.

O navijačima...

"Grobari su bili neverovatni! Koliko će mi samo stvari ostati zauvek u sećanju...Kad smo bili u Rumi Brana Ilić i ja dočekalo nas je 2.000 dece, proslava titule protiv Napretka u Kruševcu prošle godine, a onda iznenađenje koje su mi priredili navijači za moj rođendan, svi ti baloni, torte...Grobari će ostati u mom srcu zauvek!", rekao je Žuka.
v136775p1.jpg



Plaketa i dres sa brojem 82

Iako odlazi iz Partizana u španski Deportivo, Žuka je rekao da će dolaziti u Beograd kad god bude mogao, a svom dosadašnjem klubu poželeo je plasman u Ligu šampiona.

"Svi znaju koliko volim da boravim u Beogradu. Bitno je poštovanje koje sam imao na svakom koraku. To se ne zaboravlja", rekao je vezni fudbaler.

Kad je već toliko vezan za Partizan zašto onda ide?

"To je moj izbor. Imao sam dobru ponudu, od Deportiva, velikog kluba kao što je Partizan. Pružila mi se prilika da igram u jakoj ligi kao što je španska. Nadam se da ću i u La Korunji imati uspeha kao ovde", dodao je Brazilac.

Na oproštajnu konferenciju za novinare, Žuka je pozvao i sportskog direktora Ivana Tomića kako bi demantovao priče da iz Partizana odlazi nezadovoljan i zbog nesporazuma sa čelnicima kluba.

A koliko je vezan za crno-bele, govori i sledeća izjava:

"Kad moj sin bude počeo da igra fudbal, dovešću ga ovde, u Partizan" respect , rekao je Žuka u polušali.

Niko ne bi trebalo da se iznenadi ako neki Žuka bude jednog dana ponovo bude igrao u Partizanu.

A Tomić je potvrdio da su Žuka i Partizan uvek bili na istim talasnim dužinama.

"Zadovoljni smo svakim sekundom koji je Žuka proveo u Partizanu i kako je igrao na terenu. Vrata Partizana uvek će biti otvorena za njega za bilo koju vrstu saradnje", rekao je sportski direktor crno-belih.

A na kraju, Žuka je dobio plaketu Patizana i dres sa brojem 82, jer je toliko utakmica odigrao za crno-bele.

Obrigado, Žuka!

Mondo.

To je nas Zule.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Hvala Juca za sve sto si uradio za Partizan,i za golove u derbijima respect
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
hvala ti legendo!!!!respect

a ovakvih slucajeva ce biti jos,u to budite sigurni!!!
klub je fenomenalno organizovan,srbi su poznati kao jako gostoljubiv i srdacan narod,grobari su svakim danom sve jaci i jaci...nema ni jednog razloga da stranci koji dodju zapamte partizan po necemu losem...
 

PFC_D

Guest
svaka cast majstore...

kakav smo mi posao odradili sto smo oterali ona dva smrada...
do pre 2 godine odavde niko ziv nije otisao a da nisu pljustale psovke a pogledajte ovo...

jedan je direktor tomic !
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Svaka mu cast!!!Igracina koja se dugo nije videla u Partizanu!!!Hvala ti za sve!!!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
hvala zuka... jel ovo neki ragbi dres na njemu, sta je ovo... bas mocno izgleda... HOCU HOCU..
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
HVALA TI ZA SVE MAJSTORE !


Žuka o rastanku
04.06.2009 15:40
Osamdeset i dve utakmice u dresu Partizana. Nastup u odlučujućem "večitom derbiju" i sa polomljenom rukom. Deset golova i pregršt dobijenih duela na sredini terena. Uz razoran udarac i nesebično davanje sebe na svakom meču i ne čudi što je bio oličenje onoga što navijači zovu "igrati srcem za klupske boje".

zukaodlazak2.jpg


Žulijano Roberto Antonelo, poznatiji kao "Žuka", 29-godišnjak koji je za dve godine u Partizanu osvojio dve "duple krune". Stigavši iz Botafoga u Humsku, ostao bi verovatno i mnogo duže, na obostrano zadovoljstvo, ali je stigla dobra ponuda iz Deportiva. Dobra i za njega i za srpskog prvaka. Žuki rastanak nije lako pao, tim pre jer napušta klub koji je dominirao srpskom scenom u vreme njegovog boravka.

zukaodlazak1.jpg


- Nisam mogao da odem iz Beograda i Partizana tek tako, bez pozdrava. Proveo sam dve divne godine ovde. Svi su se trudili da mi pomognu, da mi se nađu na usluzi. U klubu sam sarađivao sa sve samim vrhunskim profesionalcima. Partizan je klub koji svakom igraču omogućava da se skoncentriše samo na svoj posao. To je i samnom bio slučaj. Mnogo mi je drago da se i Ivan danas ovde lično pojavio. Moje posebna zahvalnost ide trenerima Đukiću i Jokanoviću koji su najzaslužniji što sam po mom uverenju napredovao kao igrač. Osvojio sam čak čak trofeja za dve godine igrajući za Partizan. To je veliki dobitak za mene, ali je još veći dobitak što sam stekao prijatelje i poštovanje među ljudima koji ovde žive, rekao je Žuka.

zukaodlazak3.jpg


- A sad o navijačima Partizana, o "Grobarima". Nisam u stanju da rečima opišem kakve pozitivne emocije pobuđuju oni u meni - bez obzira da li se prisetim njihove podrške na utakmicama, ili posete u Rumi kad je 2.000 dece dočekalo mene i Branu Ilića, ili mog rođendana kad su me navijači pozvali u jedan lokal, a tamo me onda sačekali i baloni, i rođendanska torta, i zastava Brazila i tako dalje. To su trenuci koje ću pamtiti ceo život. U Beograd ću vrlo rado svraćati i ubuduće, kad god budem imao vremena. Ovde žive ljudi koji su u protekle dve godine postali moji prijatelji. Sem toga, i moj sin će napuniti još koju godinu, nadam se da će početi da igra fudbal, a onda bi taman mogao da počne u nekom od Partizanovih kampova koji su krenuli sa radom. Želim na kraju Partizanu iz sveg srca da se ovog leta plasira u Ligu šampiona, zaključio je Žuka.

zukaodlazak4.jpg


Sportski direktor Partizana, Ivan Tomić, je između ostalog rekao i sledeće:

- Veliko nam je zadovoljstvo da smo dve pune sezone sarađivali sa jednim takvim čovekom i igračem kao što je to Žuka. Ovim našim prisustvom i ovom konferencijom želimo da opovrgnemo sve špekulacije koje su se proteklih dana pojavljivale kada je u pitanju rastanak kluba i Žuke. Partizan je apsolutno zadovoljan sa svim onim što je Žuka dao ovom klubu i mnogo nam je drago da je Žuka, kao svoju novu sredinu, pronašao ekipu i ligu koje odgovaraju njegovom fudbalskom renomeu. Uveren sam da Partizan ima velike zasluge za uspon u Žukinoj karijeri koji je nesumnjiv u protekle dve godine, baš kao što sam uveren da će on svoju karijeru unapređivati i ubuduće, igrajući u jednoj najjačih liga u Evropi. Želim mu sve najbolje u budućnosti, a vrata Partizana i ovaj klub će uvek ostati otvoreni za njega.


SPORTSKA CENTRALA
 

W8NS

Početnik
Учлањен(а)
16.04.2009
Порука
4
Reaction score
0
Majstor! Igračina!Lavlje srce! Nikada mu neću zaboraviti kada je protiv gana igrao sa gipsom na ruci. Ma sve u svemu ljudina. žao mi je što odlazi ,ali mu želim svu sreću ovoga sveta u Deportivu i da nam se što češće vraća u goste. Hvala ti na svemu majstore :D:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Свака част Жуки, хвала му на свему и желим му све најбоље! Али морам да кажем да је овде Томић испао људина! Зашто? Овакве прилике мало ко добије и кад дође у неки клуб, а камоли када га испраћају! Мислим да овакве ствари показују колики је Партизан клуб, а можете тек мислити какву играчи стекну представу о Партизану када виде овако нешто! Види се да Партизан мисли на њих, и мислим да код сваког то диже рејтинг Партизана! Мислим такође да је после овога Жуки срце пуно, а то је најмање што је он заслужио, за све оно што је он нама подарио! Све најбоље!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Naježio sam se dok sam gledao snimak sa konferencije. Hvala ti majstore za sve, ušao si u istoriju kluba svojim zalaganjem i svojim igrama! U srca si nam odavno ušao...
Takođe, veliko nam je zadovoljstvo što su neki od nas imali prilike da te lično upoznaju i predaju ti plaketu za najboljeg igrača 2007/08, upravo po izboru našeg sajta!

Sve najbolje tebi i porodici!

JUCA - ONE OF US! respect respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top