Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Atletski klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke za hrmpaliju! Valjda ga pozdravimo na utakmici za koji dan :)
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Svaka cast za Asmira i samo neka nastavi tako, veliki uspeh! :clap
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
1984 Nas nekadasnji atleticar Mladen Nikolic


 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kolašinac konačno prebacio 21 metar

Konačno se obistinio dugo najavljivani hitac dvoranskog šampiona Evrope. Ne mogu da vam opišem kak ose osećam - rekao je Asmir


sp-kolasinac_620x0.jpg



Dugo je najavljivao dvoranski vicešampion Evrope u bacanju kugle da će prebaciti 21 metar, a u tome je konačno uspeo u subotu.


Na domaćem terenu, na stadionu Partizana je zabeležio najbolji rezultat u karijeri - 21.58 metara.
- Ne mogu da vam opišem kako se osećam. Hitac je bio savršen i konačno su se poklopile sve kockice.Ovo je pravi rezultat koliko zapravo vredim. Zadnja dva meseca bacam jako daleko, ali nikako mi se nije sve poklapalo. Danas je sve bilo kako treba - rekao je Kolašinac.
Takmičenje u bacanju kugle je održano u sklopu juniorskog prvenstva Srbije i pomoglo je Asmiru da zaokruži odličan ciklus treninga pred Svetsko prvenstvo u Pekingu koje će se održati u avgustu ove godine.
Rekord Srbije u bacanju kugla je 21.77 metara i on je i dalje u vlasništvu Dragana Perića , koji je ovaj hitac bacio u Baru 1998.godine.
Kolašinac se nada da će upravo na Prvenstvu Sveta uspeti da obori nacionalni rekord i osvoji neku od medalja.


http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:555013-Kolasinac-konacno-prebacio-21-metar
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Опростите ми сви, нарочито ти Јасмина, пошто одговарам на пост од пре више од четири године.

Не знам да ли су накнадно мењали тај наслов који је остао у веб-адреси, а можда и текст, у којем се сада ипак помиње да је наступао и за Партизан. Ево и његове фотографије са београдског Белог кроса, 6. јануара 1991. када је и победио...

goran-raicevic-6jan91.jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Поново о Горану Раичевићу...

Нисам ни знао да је његова супруга Јелена некадашња атлетичарка Партизана, а да је у новије време била и тренер у АКП. Не знам да ли је ту и данас, али по фотографијама би се рекло да јесте... баш у том Телеграфу који толико критикујемо пре неких пола године објављен је разговор са њом и њиховим сином који је такође тренирао атлетику у Партизану... Разговор је, као што видите, вођен у одговарајућем амбијенту...

1005raicevic-clip-08.jpggoran-raicevic-rajko-foto-nikola-tomic-21-830x0-830x0.jpg


... видим да син Никола носи тренерку Лујзијана Стејта, претпостављам да је сада тамо, а мислим да је тамо студирала и његова сестра близнакиња Катарина која се бави одбојком. И сам Никола је прво био одбојкаш, па је после прешао међу атлетичаре. На сајту Брус онлајн пронашао сам пар Николиних фотографија из 2014. (нажалост у ниској резолуцији) у дресу АК Партизан...

ATLETIKARaicevic-Nikola-43.jpg
ATLETIKAIMG_2958.jpg



... са линка у Телеграфу је и ова фотографија мушке поставе АК Партизан, првака државе 1991. и учесника атлетског Купа шампиона...

goran-raicevic-ak-partizan-830x0.jpg

... потпис на сајту није баш најпрецизнији. Углавном, Раичевића видите у доњем реду, други здесна. У средини, лево од пехара би требало да је Сејад Крџалић, још увек актуелни рекордер Југославије/Србије (копље), а у горњем реду, други здесна, Слободан Бранковић (400 м), данас ген. секретар АС Србије...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Zna li neko šta se, kako i zašto, dešava u Atletskom Klubu Partizan?

I, kako možemo da pomognemo ovoj devojčici iz teksta koji sledi?

volimpartizan.rs/odbilanepristojnu-ponudu-ostala-bez-trenera-padala-u-nesvest-ali-ostaje-uz-svoj-partizan-77202/
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Ja bih isto voleo da pomognem i da vidimo kakva je situacija. Otac mi drzi jedan manji Atletski Klub,bivsi je reprezentativac iz redova Partizana ali u svom klubu nema tu disciplinu. Ako mozemo da stupimo u kontakt sa devojkom da vidimo kakva joj vrsta pomoci treba.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Више је за неке ретро снимке,али не нађох где бих могао поставити.
Атлетичари Партизана у Сарајеву и наравно подршка навијача.
1235514_689432144420219_1853058378_n.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Ево још нечега у вези са АК Партизан...додуше, вест и није баш тако ,,свежа,, али...можда ипак буде заинтересованих, па да нам после саопштите неке утиске, шаљете информације, итд...



333-1-721x1024.jpg
 
Top