Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo
Brat Jan

"Tokom godina u Fenerbahčeu, imali smo mnogo sjajnih igrača i lidera. Ali iskreno, uvek se okrećem Petru Božiću, koji mi je bio kapiten u Partizanu. On nije igrao mnogo, ali je ostao kapiten. Šta god da je pričao, bilo je tako. Nikad nisam dovodili u pitanje njegove reči. Ako na terenu pričate stvari koje nisu dobre za tim, on vam dođe i kaže da umuknete. Igrao je uprkos problemima sa kolenima. On je borac. Uvek je bio najbolji na treninzima, gde je davao 100 odsto. Sve to mi je ostalo u glavi u ovih 14 godina. Znam ga toliko i za mene je on najbolji kapiten i lider, na terenu i van njega", rekao je Veseli.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.536
Локација
Beograd
Milutinov na startu utakmice nakon dva minuta pao i uhvatio se opet za koleno...Lici na tezu povredu.Stvarno steta za njega,mozda i nsjbolji centar evrolige pre povreda...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne možeš da padneš nekom na koleno ako taj neko stoji.
Mislim ne kažem da je ovaj namerno uleteo, jbg, tako se pogodi.
Nema dečko sreće...
 
Top