Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Neda Ukraden na izbornoj listi pa ona pre neki dan mislila da nastupa na Jugoviziji :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
O Lazmeu, Partizanu, Duletu...
Ali i o onim nesrećama sa kojima moramo da delimo isti grad, zemlju, halu... :icon-rolleyes:

volimpartizan.rs/stefon-lazmemislim-da-se-dule-nikada-nije-naljutio-na-mene-85181/
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija

Ovde je originalni intervju..

Isti novinar je imao i intervju sa nekim bivsim zvezdinim amerikancem, koji je imao samo pohvale za nas tim..

Suprotno tome imamo Lazmea, koji bezi od cigana, samo zato sto je svratio da pogleda njihovu utakmicu..

Nismo isti!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936


Gde staviše Akajona i Konora, gori od njih bio i Tori Tomas .
Momci nisu bili loši.

Dobro da je tu Klobučar Ali gde je Obrad Tomić!
Bolje da su te dresove koristili kao krpe za prašinu nego što su dali tom šljamu da ga nosi.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Ima ih i vise, kao sto su Cehovski, ni Erden nije nesto igrao kod nas, pa Lafajet, mozda jos koji..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

Ja sam ovaj tekst pročitao juče na ovoj rublici o bivšim igračima...kada me je slučajno prebacilo na prvu stranu.
Idemo ispred vremena
 
Последња измена:

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
974

Na slikama koje prate tekst, Bogdan u Fenerevom dresu i u Kingsima.
Pa majku vam jebem....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Јел може неко да ми преведе на Српски шта је то подкаст? (нпр. у горњој вести пише подкаст Спорт Клуба)

Знам шта је кастинг, то је оно кад бираш које ћеш глумце за неки филм или представу, или чак и сама листа изабраних, мислим да се скраћено некад каже и ,,каст,, - јеси био на ,,касту,, - што значи, јеси био на кастингу, аудицији...
Али - шта је ,,подкаст,,?
У чему је разлика у односу рецимо на термине: текст, сећање, подсећање?
Који ће нам к. још једна страна реч у нашем језику?
Или ја не знам њено право значење, или ми немамо већ неку сличну реч - па нам сад треба ова?
 
Top