Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
  • Like
Reactions: Dzo

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Gledao sam utakmicu Himki - Bajern, uspeo je Trinkijeri da preporodi i Dzejmsa Gista.
Probudio je opet uspavanu zver u njemu, iako je Gist vec 34-godisnjak i nekoliko zadnjih sezona je bukvalno otaljavao svoj "evropski" deo karijere.
Veceras je bio posebno razgoropadjen i potsetio na uspesne nastupe u nasem dresu.
Jos jednom setno sam shvatio kakvog smo trenerskog maga imali do juce na nasoj klupi, najblizeg moguceg do alhemicara Duleta.
Onaj koji deklarise da sve cini kako bi vratio Partizan na staze stare slave ucinio bi sve moguce i nemoguce da zadrzi takvog trenera koji bi bio zalog za svetlu buducnost.
Makar da se ne znam koliko zaduzio zbog toga.
Sve ostalo su izgovori gospodarovog aparatcika u koje niko vise ne veruje.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780

Vlado u Megi, Miloje u Budućnosti, Džile nije hteo... Sve prave Grobare su rasterali od kluba. Samo smrdljive interesdžije ostale. Nama crnje, a njima razvojni treneri...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780

Znači to što piše i to što imamo na terenu. Računam da ako sme ciganin, sme i crnja da se kaže, ista je razina. Serem se na političku korektnost. Nemamo identitet... prosto. Koliko god da su mi Mozli i Rašon dragi neću u Partizanu da gledam 60 stranaca kojima je Partizan ili najbolje što mogu u karijeri ili usputna stanica. Hoću samo njih dvojicu da gledam a ostali da su grobari. Postali smo generička ekipa bez muda, identiteta i srca kakvih ima gomila u đordijevim takmičenjima i koje jednom u pet godina naprave iznad prosečan rezultat... Ništa više nije ostalo od duha, ništa nije ostalo od onoga što nas i jeste definisalo. Nama treba 5 Uroša Lukovića na terenu a ne Mika, Perkins, CMM i slični. Jednog doveo Drobnjak, onog Lončar, Sašo ili ko već, trećeg hteo Trinki, mora da je dobar... A Uroša smo pustili jer nije dovoljno kvalitetan? Njegove greške bih trpeo bez problema. Ovde osim grba i Novice ništa drugo nije ostalo od Partizana, ništa. Očigledno je to i plan, čim nisu dovedeni ni Vlado ni Miloje. I da smo uzeli prošle godine šta je Trinki hteo da uzme, ove godine bi bilo ISTO kako je i sada. Trinki bi samo imao veću platu u drugom klubu, to bi bila jedina razlika. E to treba zapamtiti.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
@Nisi
Ne bi mu bilo strano ni da je dosao u ovaj Partizan koji ne smije da bude prvi sa obzirom da je godinama vodio ekipu koja nije smjela da pobjedi fmp...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Nisam siguran da bi takav karakter prihvatio prodaju utakmice bilo kome a pogotovo fmpu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Kakva bezobrazna konstrukcija u naslovu!
 
  • Like
Reactions: BiP

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ma stvarno bezobrazluk kako su izvukli naslov iz konteksta. Trebalo je da stave da je rekao da smo pogresili sa smenom Scepanovica jer je u tom trenutku imao isti skor kao Trinkijeri prosle godine!? Isto kaze briga me a i nije me bas briga. Zanima me samo kako ce neko i ovog puta da opravda dobronamernog Vanjicu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ja svakog dana pomislim isto to - i baš me briga, ko im jebe mater, a onda uhvatim sebe kako me je ipak briga. Nema šta da ga bilo ko opravdava. To što nas boli istina je nešto potpuno drugo.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
A sta to ima pogresno u njegovoj izjavi? To sto je novinar sezacionalisticko govedo je druga stvar. Decko je rekao vise nego mnoge druge legende koje cute cuvajuci svoje pozicije. On je jedan od retkih koji je rekao javno, ono sto svi mi znamo, da je stanje u klubu lose. Ne vidim razlog ni za pljuvanje a ni za sarkazam tipa " Vanjica". NUSKMP
 
Top