Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686

A dovedosmo carobnjaka iz Poljske lige.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd

Crazy Bircha :respect
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.967
Reaction score
25.948
Локација
ante portas
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.756
Локација
Žrnov
Je l ovo aptilili da je Gagi kapiten potpisao za Megu?!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Bice da je istina i da ce prvenstvo Srbije igrati za njih. Sta nam preostaje nego da verujemo da ce krenuti stopama kapitena Novice u nastavku karijere...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Misko svakog prvog aprila odvali po neku salu pa tako i ovoga puta I skoro svaki put potkaci Partizan.Ocekivao sam nesto tipa Dule opet trener Partizana, ali i ovo mu nije lose.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Lučić izblokirao šut Lovernja za pobedu i tako uveo Bajern u, za njih istorijsku, Top 8 fazu Evrolige (71:70). Pre toga pogodio oba bacanja i preokrenuo rezultat.
Bio je i najefikasniji u ekipi sa 13 poena i 6 skokova.
Debeli žabar nije po ukusu Prislonice. Bolje ikebana nego da te zajebava jedan Italijan zbog začina na pljeski. Zašto vrh Evrope kad je zanimljivije kalkulisanje oko opstanka na Jadranu. Više neizvesno jbg.

Bravo i za Žofrija, 12 poena, šest skokova, tri asistencije.
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Kakva cista emocija posle one blokade, neverovatno.

Strasan posao je Andrea uradio za Bajern. Imali su oni pare, ali nisu mogli da urade nista sa njima, dovodjenje Trinkijerija im je najbolji potez ikad. Ova ekipa deluje dosta slabasno kada se pogleda roster, ali on godinama forsira u poslednje vreme retko vidjenu ozbiljnu kosarku na oba kraja parketa, pa cesto nominalno jace timove svede na to da im utakmica zavisi od jednog poseda, da se igra na jednu loptu... To mu u Bajernu, za razliku od Bamberga onda, ide bas dobro jer ima par momaka kojima se muda vuku po parketu, rodjene pobednike, a koje predvodi Lucic koji igra neverovatno u svakom mogucem segmentu igre.

Cestitam strucnjacima koji su mu predvidjali dve pobede i raspad sistema jer je izgubio pripremnu od Cedevite, sendvic za gospodu koja pada na Limarevu bednu propagandu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ma debeli zabar ustasa, pojedac pljeskavica... zamisli hteo pa se postuje njegov ugovor. Prijatno limare, pojedces sva govna koja si posrao, a i mi sa tobom...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Prvo mi je teško palo kad sam vidio da se najdraži igrač Partizana vraća u Srbiju, ali u neki drugi klub koji postoji isključivo kao izlog za reklamiranje igrača.
Onda sam se sjetio ko nam vodi KKP i na šta smo spali u poslednje vrijeme.
 
Top