Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.536
Локација
Beograd
Očekivao sam da je ovo Miškova patka za prvi april, ali stvarno ga je na kraju potpisao. Jedva čekam da vidim u kakvom je stanju Gagi,da se vrati u formu što pre, a naravno i u Partizan ako "Bog" da...
Mi u nastavku sezone imamo manje ambicije od Mege pa mi nije jasno zašto se kod nas nije rehabilitovao... Verovatno nam se nije dalo...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
milance032
Moje su stavove svi već upoznali i nemam potrebu da se objašnjavam ali mislim da nisi u pravu. Mi smo sada u takvoj poziciji da nam Gagi ne može pomoći a mi njemu možemo samo odmoći. Kada neko poput njega obuče dres Partizana, oblači ga sa isključivim ciljem da pobedi. A pobediti u Partizanu ne može trenutno. Mogao bi samo da se deprimira i ukanali a ne da se rehabilituje.

Međutim, kada potpiše za Megu, svojim iskustvom i na samom treningu može klincima da pomogne, da sebe dovede u fizički zadovoljavajuće stanje a da zapravo drugi od njega ne očekuju ništa. On je kod nas ipak čovek sa postera i slika u temi nostalgija. Milosavljević bi pre svega od samoga sebe očekivao maksimum (i preko toga). Veliki deo navijača ne bi jer smo dovoljno košarkaški edukovani i spremni da u svakom slučaju podržimo legendu. Jednostavno mislim da bi mu u ovom trenutku to više donelo štete nego koristi i bilo bi glupavo dovesti ga u neprijatnu poziciju prema samome sebi.

Više bih voleo da dođe početkom sledeće sezone ako najpre mi dovedemo neko dovoljno zvučno trenersko ime i ako se napravi roster sa ambicijom. Međutim, ako je suditi po najavi Savića, sportske ambicije nam nisu u prvom planu bar za sledeće 3 sezone /upravo kako sam i sam predvideo i bez njegovog ograđivanja/. Čekam najpre da vidim ko će na klupu ali to je sada za drugu temu. Gagiju želim uspešnu rifresh akciju i da se što pre stvore uslovi za veliki povratak u Partizan.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
"E moj Ostoja" kao da je hteo da ga zadrzi pa nije uspeo. Oterao ga covek po naredjenju.
Nemojte o njemu da pricate kao o neuspesnom liku, veoma je uspesan u svojim zadacima.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.884
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Za ovo što je u prisustvu Željka Obradovića otpevao najpre "sve za jedan dan", umesto "sve za Partizan", uzeo bih mu sve pare sa harmonike i izbacio napolje. :D
 
Top