Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Đorđević: Čast mi je što sam deo ove familije

Srpski košarkaški trener Aleksandar Đorđević i zvanično je promovisan kao novi trener Fenerbahčea, za koji je imao samo reči hvale.

E7-OgG5XIAMuGw9
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
KRAJ VELIKE KARIJERE Milenko Tepić za MaxBet sport: Dule je pravio dobre ljude, u Megi pomažem mladim igračima

– Ne znam šta bih rekao za Duleta. On je odigrao ogromnu ulogu u našem odrastanju. Ne mislim samo na teren, nego i van terena. Njegova želja je nemerljiva da mi postanemo dobri ljudi, a onda i košarkaši. Samo pogledajte trendove u modernoj košarci kada je u pitanju Evroliga danas, ne postoji niko kao što je bio Partizan tih sezona. Mi smo svi tada igrali kod Duleta i svi smo bili klinci koji su napredovali igrajući elitno takmičenje. Mnogi igrači su posle Partizana napravili vrhunske karijere. Od Koste Perovića, Nikole Pekovića, Uroša Tripkovića, Novice Veličkovića. . . to je prosto Duletov uticaj. Njegovi saveti se ne zaboravljaju, prema košarci, prema životu, ponašanju prema saigračima.

partizan-olimpija-0742.jpg


ZVEZDA-PARTIZAN-GAME-2_34.jpg
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Џок Лендејл се преселио у НБА лигу, али поручује: Недостаје ми играње за Партизан

- Али, да не лажем. Недостаје ми Србија. Недостаје ми да играм за Партизан. Навијачи су и даље најбољи које сам имао уз себе. Можда бих могао једног дана и да се вратим... - казао је Лендејл

Može već sledeće sezone kad budemo osvajali EL pa onda da udvostruči svoj ugovor u NBA.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Ах крај 90их, бесплатне карте за основце, хала спортова и Беобанка, Страги, Шилобад, Глинтић...
 
  • Like
Reactions: Oki

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Iskocio mi malopre instagram live story Buddy Hield i Bogdan i kao ajde da bacim pogled sta radi Bogdan u pola noci.Pricaju neobavezno,klasika gde si,kad ces u Usa i u jednom trenutku ga pita Bogdan da kaze neke srpske reci koje ga je naucio.Hield ko iz topa gde si brate,pusi kurac.Bogdan u zemlju propao :D
 
Top