Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

• Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Detelinarac90

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
1.045
Локација
Novi Sad

Lučić je utakmicu završio sa 18 poena (4-6 za dva, 2-4 za tri) i osam skokova. Uspešniji od njega bio je samo Rubit, dabl-dabl učinkom od 19 poena i 12 skokova. Ognjen Jaramaz je ubacio dva poena za nešto manje od devet minuta na terenu.

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
100
Локација
JNA
Pa u Evroligi igra prosecno nesto oko 7 minuta po utakmici , protiv Monaka je odigrao najvise ja mislim , oko 15ak minuta gde su ih ovi razbili , a protiv Reala je doigrao minut jedan svega. U domacem prvenstvu kada igra igra nesto vise , pa ima i utakmice sa po 20 min. Na terenu.
Mene više interesuje , koliku to platu može da ima Jaramaz u Bajernu , kolika je ta razlika između plate koju mi dajemo i plate koje daje Bajern svom realno osmom ili devetom igraču u rosteru ? Razumem naravno i Evroliga , godine igraca , zelja za dokazivanjem i napretkom , nego me interesuje ovo ...

Detelinarac90

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
1.045
Локација
Novi Sad
Nekadašnji košarkaš Partizana je dobio udarac u vrat i prebačen je u bolnicu. U dvorani je nastao muk, a kolumbijski košarkaš se previjao od bolova.
Na sreću, iz Atine dolaze dobre vesti. Angola je svestan i očekuje se da se uskoro oporavi.

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
85
Dok su novinari nagađali ko će biti novi trener, pustili su i vest da će trener biti Đorđević, te da vraća Raduljicu i Veselog u Partizan.

Detelinarac90

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
1.045
Локација
Novi Sad

Detelinarac90

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2021