Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
@StrikeFront

Vrlo je jednostavno druže, obustavi sa čitanjem i otvaranjem stranica gde viđaš naslove sa velikim slovima. Jer samo u toj sitnici možeš zaključiti na koji način funkcionište ta novinarska kuća - naslovi sa svim velikim slovima ukazuju da je u pitanju bombastična vest, nešto što se retko događa. Kada ti za SVAKU vest staviš takav naslov, to znači da si jeftin medij koji pokušava da privuče pažnju čitaocima senzacionalističkim naslovima koji su često izvađeni iz konteksta.

Znam da mnogi ljudi ovde ne vole b92, ali činjenica je da su jedina novinarska kuća bez senzacionalističkih naslova izvađenih iz konteksta, i zato jedino njih čitam i pratim već oko 15 godina.

Ovo sve ostalo je najobičnije sranje u boji.

Evo recimo ista vest o Lučiću, na sranje sajtu stavili naslov kojim nagoveštavaju da on navodno ukazuje kako Partizan sad ima jedan od najvećih budžeta u Evroligi, dok je na b92 naslov: "Lučić: Partizan me nije zvao, mi smo preživljavali", dok je prva rečenica pred početak vesti (takođe vidljiva sa glavne stranice sajta): "Bivši kapiten Partizana, a sada košarkaš minhenskog Bajerna, Vladimir Lučić govorio je o stanju u crno-belom timu".
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
U priči o Tomaševiću mi je najjače što je tekst sa istim ili sličnim naslovom i slobnom glavudžom, koji je tedenciozno usmeren protiv Partizana objalvjen i na Novostima, u mediju kojim rukovodi Predsednik JSD... Ludilo mozga, koje je toliko poodmaklo, da curi na sve strane...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.449
Локација
Žrnov
U priči o Tomaševiću mi je najjače što je tekst sa istim ili sličnim naslovom i slobnom glavudžom, koji je tedenciozno usmeren protiv Partizana objalvjen i na Novostima, u mediju kojim rukovodi Predsednik JSD... Ludilo mozga, koje je toliko poodmaklo, da curi na sve strane...
Meni je to skroz normalno što je objavljeno u Novostima.... oni diskredituju jedni druge preko leđa klubova kojima rukovode... boli njih dupe za uglede klubova...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Andrić karijeru nastavlja u Andori

Srpski internacionalac i nekadašnji kapiten Partizana, Mihajlo Andrić karijeru nastavlja u ekipi koja je prošle sezone ispala iz Endesa lige. Naime, on je potpisao ugovor sa Andorom.

1661167808171_andric.jpg
 
Top