Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Nije isto igrati za Đironu i Partizan.
Miletić je solidan ABA centar. Igokea nivo.

Hoćemo ABA titulu?
Ne može to sa Miletićem i Balšom na 5.
Željko se odlučio za Balšu, nešto mlađeg, ali svakako daleko većeg potencijala.

Vreme će pokazati da li odluka bila na mestu. Ja dilemu nemam, jeste.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
68
Reaction score
126
Локација
Srbija
Nista mi nije jasno,kako Obradovic nije prepoznao kvalitete Miletica ,moze li Lesor da ubaci Realu i Barsi ove poene s ovim procentima suta,videcemo, ali ne verujem.
Lesor jedino sto je fizicki jaci od Miletica, ne vidim nijedan drugi kosarkaski element gde je Lesor bolji.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
168
Reaction score
1.677
Локација
Beograd
Nista mi nije jasno,kako Obradovic nije prepoznao kvalitete Miletica ,moze li Lesor da ubaci Realu i Barsi ove poene s ovim procentima suta,videcemo, ali ne verujem.
Lesor jedino sto je fizicki jaci od Miletica, ne vidim nijedan drugi kosarkaski element gde je Lesor bolji.
Kao što kažu, nije isto igrati rasterećeno u Đironi i u Partizanu. Pa isti on nam je spakovao dvadesetak poena dok je bio na pozajmici u Slobodi (ako se ne varam). Kod nas se ne sećam nijedne zapaženije partije.

Jeste, prepoznao ih je, zato je i ostao u Partizanu sve ovo vreme, ali se na kraju ipak opredelio za Balšu, što je potpuno logičnija opcija. Balša ima 22, Miletić 25.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
"Проблем" је што ми патолошки волимо Партизан! Јебено пратимо када је неки играч и где, са ким изашао. Пратимо да ли је "реаговао" на противника, да ли је некоме пружио руку или му је требао опалити шамар. Тумачимо да ли је интелигентан или не, да ли је "какио" и колико пута дневно. О евентуалним изјавама не треба да се разговара уопште. Хватамо се за сваки зарез, сваку реч.

Тек онда на ред долазе очекивања на терену - што је већи таленат већа су и очекивања. Е сад, у неко срећније време када су екипу пратили адекватни резултати, лакше су се подносиле неке "дечије болести" и није било драматично и страшно одиграти лоше. Данас смо сведени на МОРАЊЕ да се изађе из чабра, да се врати неко време устаљеног и подразумеваног учешћа у ЕЛ /да не говорим о томе да се често очекује и онај "корак даље" упркос реалности на коју се ми не обазиремо. ТОП 8 иако никада није био формални циљ, увек је постизан онако "изненада"/.

Рецимо да се некако осећам као "пуштен с ланца" ове сезоне. ЕЛ се вратила кући у Партизан колико год то филозофски или романтично звучало. Да не пишем сада детаљно образложење - сви знамо зашто, цела Европа то зна! Међутим, мени је страно, готово несхватљиво, макар на неком емоционалном нивоу да је ово ето, година неког обичног учешћа. Штипам се за образе, бацам се у транс од сјаја до очаја и назад. Проналазим разлоге да се не надам ничему посебно.

Да будем поштен, ухватио ме је неки страх, некаква трема. Не очекујем да се освоји ЕЛ или да се у првој сезони после осам година пласирамо на Ф4 ЕЛ. Знам да ни ТОП 8 није реалан /али му се нереално надам... И онда тражим "оправдања" и "разлоге", тражим "недостатке" да бих угасио таква очекивања и такве наде - јер ми је тешко! Посматрам туђе ростере, поредим нас са другим екипама и све ми је мало - Само из превелике жеље, не из себичности или мегаломаније.

За мене је ова сезона СВЕ! Али проблем свих нас је у томе што је нама свака нова сезона све! Притисак у глави и грудима је превелик - Ако је тако нама, какав ли је тек притисак на играчима? Те ствари су спутавале Милетића, Загорца и још неке људе који су увек под огромним притиском пружали мање него што се од њих очекивало а подужи пост резултата учинио нас је мање толерантним и више нестрпљивим него што је то нормално и оправдано.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Притисак у глави и грудима је превелик - Ако је тако нама, какав ли је тек притисак на играчима?
Ne vidim da je piritisak na njima veći nego na ovakvim navijačima kakav je drug gospodin Spalding.
Mnogi od njih igrali su već za razne klubove, sigurno se neće sad ,ukakiti, niti od straha niti od sreće što su u Partizanu. Niti što igraju EL. Igrali su je već, a i da nisu, utakmica ko utrakmica, protivnik ko protivnik, pobedićeš ili nećeš, posle se istuširaš, sledeća utakmica je ionako za tri dana.
Ovi mlađi, kao Madar ili Balša vole da igraju i jedva čekaju minute na terenu, to nije pritisak.
Što se Žoca tiče, on je takav čovek, ceo život živac po karakteru, i samo se nadam da mu to ne utiče loše na zdravlje.
Publika ko publika, voli uspehe, a koliko će ih biti...brojimo na kraju...mislim uspehe. A i broj publike će se povećavati shodno uspesima.
I to je to.
Uskoro počinjemo!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
EDIT:
Nadovezah se da odgovorim drugu Spaldingu o pritisku...i tek sad videh da ova tema zapravo nije o ovosezonskoj EL ili ovosezonskom KKP...nego o našim bivšim igračima...izvinjavam se za off...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
U pitanju je bivši kapiten Partizana, Žofri Lovernj, koji je u susretu protiv Makabija odmah odveden na snimanje, pošto je doživeo tešku povredu ligamenata kolena.

Ukoliko se ispostavi da je povreda ozbiljnije prirode, iskusni centar moraće da propusti kompletnu sezonu.
Jel moguce ovo da toliko kuburi sa povredama??
Izdri Zo,podrska za tebe ako je istina...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Објавио је на инстаграму да је у питању АЦЛ, нажалост.
Нема капитен среће да га јебеш, из повреде у повреду.
 
Top