Djenka
Grobarčina
Gospodin Vlade Jovanovic, ubica cigana!!! Posle Duleta njihov najveci dzelat!
Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu
Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net
Košarkaši Beča su u oktobru u regionalnom takmičenju zabeležili dve pobede i dva poraza, a Glas, bivši igrač Partizana, prosečno je beležio 19 poena, 4,8 skokova, 2,8 asistencija i 1,3 ukradene lopte po utakmici, uz indeks korisnosti 20.
Nisam bas ispratio posle F4, on je tamo odigrao koji minut pa je propustio leto sa reprezentacijom, to taj prelom sto je imao pre godinu dana? Kako je onda igrao F4?Grci pisu da su rezultati sa magnetne rezonance Matijasa Lesora "razočaravajući"