Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Veliku karijeru je napravio, bilo je spektakularno kod nas, posebno 2010. Ipak, ostaje malo gorak ukus... Imam osjećaj da nije vratio Partizanu koliko je dobio, a dobio je od navijača sve...

Kad su odlazili brojni naši igrači, da me je neko pitao koji igrač će sigurno doći da bar pred kraj karijere odigra sezonu-dvije u Partizanu, njega bih naveo u svakoj kombinaciji...
Uglavnom pamtiće se spektakularna zakucavanja i letovi kakvih kod nas nije bilo ni prije, ni posle njega.
Jan Veseli :pfc:
 
Ko je od igrača ostavio najbolji utisak na vas?
“Mnogi od njih, posebno srpski igrači. Mario Nakić, Vanja, Lakić, fantastični momci. Neki od stranaca, oni su se ponašali toliko arogantno. Ne bih da imenujem, svi znaju ko su oni. Da sam ja bio na Željkovom mestu, sklonio bih ih iz tima. Međutim, Željko je mnogo bolji čovek od mene, on nije želeo da ih istera iz kluba”.

Evo zašto je ključno da u ekipi bude što više domaćih igrača ili igrača koji su svesni za koji klub igraju, a što manje plaćenika. Očigledno ovde govori o popularnom Vošu, Sterlingu najboljem šuteru u Evropi, Tajriku sa košarkaškim IQ-om u minusu. Samo se vratite na utakmicu protiv Bajerna kada se na kraju meča skandira Željku, a nezadovoljni heroj Voš odmahuje rukama i povlači sa sobom svoje ljude u svlačionicu, Sterling posle utakmice izjavljuje da mu u prenesenom smislu zvižde jaja šta navijači misle, Tajrik hoće da se bije sa ljudima u prvim redovima.​
 
Nije bitno da li je stranac ili ne, bitno je da shvati gdje je dosao i da zna sta je Partizan.

Iskijerdo u istom intervju govori i ovo:

"Da li ste možda u kontaktu sa nekim igračima iz te ekipe?
Jesam. Pričam sa Kevinom povremeno. Ta ekipa… oni su voleli Partizan više nego sebe. "

A ta ekipa je bila puna stranaca. Samo smo uboli ljude, a ne prepotentne debile.
 
I onda kad napisem da je maloumni necentar bio glavni problem Zeljku za ishod svega i greska u selekciji, uz jos neke, a Dzabari otac kosarke, pricam gluposti i vredjam Zeljka.

Isto Iskijerdo kaze i da su Zeljko i Savic dovodili igrace, a ne limarcina.

OK, ukoliko je tacno da je uloga Karlika Dzonsa bila liderska i katalizatorska medju onim kretenima, onda na stranu sta mislim o igrackom delu, bitan je sraf. Mislim, bitan je i ovako, igracki, jer je ekipa tako selektirana.

@pfc__ nije bitno da li je stranac (u smislu Amer), ali, eto, bas tad u Madridu, zbog prozivki Pantera i Ledeja pokrenu se lancana reakcija od koje nastade sranje. Kalates bi istapkao loptu i pruzio ruku nasmejan, sve i lakat da dobije.
 
Rade, mislim da to ima veze sa iskustvom. Mi smo u toj ekipi te sezone imali gomilu igraca koji prvi put igraju EL, a oni drugi su prvi put bili u vecim i liderskim ulogama...
Mislis da se sutra slicna scena ponovi, da bi Panter isto reagovao? Jbg... skupo nas je kostalo. Ogromnu priliku za istorijski uspjeh smo prosuli. Skoro sam gledao reprizu pete utakmice u Madridu.. imali smo ih i tu, njihovi najstariji igraci su nas natrpali kad je bilo najpotrebnije.
 
turk telekom.png
Jeste da je bila pre neki dan utakmica...
Ali 7 trojki iz 11 pokušaja? Kako niko ne objavi ovo.
Neki naši "vrsni šuteri" nisu toliko u celoj Aba sezoni pogodili.
 
Немам нвику гледати подкасте, али сам са уживањем ове двије епизоде/емисије погледао.
Поготово она са Новицом, мислим да би сваки кошаркашки клуб у Србији/Републици Српској у млађим категоријама требао организовати умјесто једног тренинга, гледање наведене емисије.
Далеко више би научили о животу, кошарци, вољи, упорности, одрицању... него простим убацивањем лопте кроз обруч.

Едит: вјерујем да је следећи Тепа, да заокружимо процес :action-smiley-031:
 
Jam Madar ide na koledz. Ugovor 5 miliona $ po sezoni :D
 
Na koga li je mislio?

"Sve je bilo ljubav, nikad mržnja, samo sam pokušao da jedem sa nekima koji nisu hteli da dele tanjir. Rekli su...88 ovo...88 ono...Samo dodajte šampiona, sledeći put kada pomenu 88. Zauvek blagosloven", napisao je Tajrik.

Usledio je odgovor Sterlinga Brauna.

"Neka si im rekao."
 
Top