Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Свако једном оде из Партизана, па сад, неко на овај, неко на онај начин...

ČETIRI MOMKA VELIKOG SRCA.jpg

Али су ова четири момка великог срца по свим параметрима били заслужили да претходно освоје ,,триплу круну,, (или четворостуку, петоструку?) за Партизан...али ето...није се дало...
У доба Короне сезоне и табеле су прекрајане по жељама других и свако је ту нешто ушићарио, смувао и добио, само су ови момци и Партизан били ускраћени за оно што им је припадало...

Судбина.
И воља ,,моћника,,...

И...шта би било кад би било...
Свакако би било прелепо да имамо и ту ,,триплу круну,, (или какву год) у нашој ,,архиви,, Клуба, али...сасвим је могуће да у том случају Жељко Обрадовић уопште не би ни био САД у том нашем великом Клубу и баш САД ,,јурио,, ту неку нову ,,триплу круну,,...триплу, четвороструку, петоструку...какву год...

Судбина.
Нешто ти однесе и узме, нешто ти да.
Па како се кад и коме ,,заломи,,...

Памтимо момке великог срца и Партизан који се са њима дигао из пепела, очекујемо да Жељков Партизан настави тамо где су они стали и где се њима није дало...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
16349017338292.jpg


... ima neka tajna veza...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Fredi Haus brat :šal
------------------------
FREDI HAUS ZA ESPRESO: Mogli smo da osvojimo Evroligu, ali sam se povredio! Voleo bih da postanem TRENER PARTIZANA

O Duletu:

Dule je sjajan tip. Pustio me da igram košarku kakvu volim. Nije me nikada ograničavao, dozvoljavao mi je da dosta šutiram. Čovek mi je jednostavno omogućio da imam slobodu u igri i na tome ću mu zauvek biti zahvalan.

O Zeljku:

Zaista se trudim da gledam mečeve crno-belih kad god mogu. Željko je sjajan trener – odličan za posao, što bi se reklo! Verujem da je doveo prave igrače koje će uklopiti u svoj prepoznatljivi sistem. Ako sve bude funkcionisalo kako treba, vratiće crno-bele u sam vrh.

O tome zasto se nije vratio u Partizan i zavrsio karijeru kod nas...

Iskreno, nije mi žao što se nisam penzionisao kao igrač Partizana. Ne žalim ni za čim. Osećam se loše samo zbog toga što sam polomio ruku te sezone i na neki način ostavio ekipu bez moje pomoći. Voleo bih da mogu da vratim vreme i da ispravim to. Znam da smo te sezone mogli da osvojimo Evroligu!

O ambicijama kao trener:

Naravno da bih voleo da postanem trener Partizana. Napravio bih stručni štab sastavljen od ljudi iz Amerike i Evrope – tako bih stvorio dobru “kulturu“ i sjajnu stvar za tim.



756453_frederik-haus_ls.jpg
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Posto pratim Thomasa na IG i vidim da je otisao u Koreju i neke snimke sa tih amaterskih utakmica nije mi jasno sta ce tamo...ok mozda nije evroliga materijal ali evro kup jeste i prosto je neverovatno da nije otisao u neku normalnu evropsku ekipu..mozda je uticala ova poslednja sezona na ponude koje je dobijao ali svakako je igrac za evropu
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Da su neka druga vremena digao bih ruku da ga mi dovedemo, ali mislim da cak ni prime Gagi ne bi zadovoljio zeljkove standarde.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
416
Reaction score
2.733
Локација
Beograd
"Da li su Jaramaz i Petrušev najveći "gubitnici" usled svojih odluka o biranju kluba ove košarkaške sezone?" upita me juče drug na tekmi i baci u razmišljanje...
Svakako nisu gubitnici u smislu da je sezona još u svojoj prvoj trećini, ali u smislu statusa u timu i toga šta bi Partizan mogao da im da i šta bi oni mogli da daju Partizanu, plus obojica grobari...ne znam, kao da su propustili nešto veoma značajno u svom životu, bez obzira kako tekla i kako se završila naša sezona...
 
Top