Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.607
Локација
Novi Sad

Lučić je utakmicu završio sa 18 poena (4-6 za dva, 2-4 za tri) i osam skokova. Uspešniji od njega bio je samo Rubit, dabl-dabl učinkom od 19 poena i 12 skokova. Ognjen Jaramaz je ubacio dva poena za nešto manje od devet minuta na terenu.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Pa u Evroligi igra prosecno nesto oko 7 minuta po utakmici , protiv Monaka je odigrao najvise ja mislim , oko 15ak minuta gde su ih ovi razbili , a protiv Reala je doigrao minut jedan svega. U domacem prvenstvu kada igra igra nesto vise , pa ima i utakmice sa po 20 min. Na terenu.
Mene više interesuje , koliku to platu može da ima Jaramaz u Bajernu , kolika je ta razlika između plate koju mi dajemo i plate koje daje Bajern svom realno osmom ili devetom igraču u rosteru ? Razumem naravno i Evroliga , godine igraca , zelja za dokazivanjem i napretkom , nego me interesuje ovo ...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.607
Локација
Novi Sad
Nekadašnji košarkaš Partizana je dobio udarac u vrat i prebačen je u bolnicu. U dvorani je nastao muk, a kolumbijski košarkaš se previjao od bolova.
Na sreću, iz Atine dolaze dobre vesti. Angola je svestan i očekuje se da se uskoro oporavi.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
181
Reaction score
511
Dok su novinari nagađali ko će biti novi trener, pustili su i vest da će trener biti Đorđević, te da vraća Raduljicu i Veselog u Partizan.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.607
Локација
Novi Sad
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.607
Локација
Novi Sad
Top