Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
da, samo fali još da ga pridavi i.. preko Alpa sa njim u Švicu :icon-rolleyes:
šta Kluž, pa već je tamo u EU, tom leglu nemorala i razvrata :puke:

nemam Twitter nalog (još) ali baš bih da onom švabi neko okači link ka clip-u sa Duletom i Bogdanom uz pitanje da li prepoznaje igrača, ako ne baš i trenera (pošto vidim da piše da, kao, prati košarku)
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.586
Локација
Novi Sad

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.586
Локација
Novi Sad


Bratu Bogdanu zelimo sto brzi oporavak, da izadje iz korone jos jaci i nastavi da sipa!!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.586
Локација
Novi Sad


Ipak, usledila je serija Bajerna, koju je trojkom pod faulom kruniao Lučić. On je na 41 sekundu do kraja pogodio van linije 6,75, zahvaljujući Luju Olindeu je izašao i na crtu i ponovo bio precizan. Sa četiri pomenuta poena slomio je otpor gostiju i trasirao Bavarcima put ka pobedi

Postigao je Lučić gotovo trećinu Bajernovih poena i bio jedini sa dvocifrenim učinkom u pobedničkom sastavu. Šutirao je 5/7 za dva, 2/5 za tri poena i 3/5 sa linije penala. Tom učinku je dodao i tri skoka i asistenciju - sve to za indeks 21 (daleko najveći na utakmici).

Ognjen Jaramaz za 11 i po minuta nije uspeo da se upiše u listu strelaca
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Moje skromno basketasko mišljenje je da bi u trenutnoj sezoni bar 30% jači bili sa Lučom kao igračem i kapitenom

Malo je 30% jer je čovek takva ljudina i paljevina, ogroman borac. Iskustvu koje već ima sa igranjem u Partizanu i ludačkim pristupom, mislim da bi doprineo i celih 50%.... Da nam je danas već u timu, uopšte ne bih postavljao pitanje čije će sve titule da budu. Naravno, uz sve ostale momke sa Žocom na čelu parade :D Čova sebe daje 300% i na ručku čini mi se, o tekmama da se i ne govori!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.586
Локација
Novi Sad

"Kao i svaki navijač bio sam oduševljen kada sam video da se vratio Željko Obradović. U prvi mah nisam mogao da verujem, ali to je veličina Partizana i samog Obradovića. Gledam svaku utakmicu koju mogu, igraju dobru košarku, ali za svaki veliki projekat potrebno je vreme. Nemoguće da se izgraditi nešto za jednu sezonu. Želim im sve najbolje, navijam za njih svim srcem", dodao je Milosavljević.
 
Top