Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.128
Reaction score
15.402
Локација
Beograd
Čane bio gost kod ove dvojice gančestera u podcastu.

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Erik Mika mozemo iz pika.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Jan Veseli blizu Barselone.

Naš bivši igrač, plejmejker, Aleksandar Cvetković, produžio je ugovor sa Betisom u Španiji i ostaje tamo i naredne sezone!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
420
Reaction score
2.745
Локација
Beograd
Poslednja rečenica... pravo u metu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas


Kolko bi voleo da se ovaj čovek vrati.
Izvinjavam se na željama jače je od mene .
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Dobro je, obzirom na okolnosti super su prosli i supruga i on.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Nisam sigurna gde bih ovo postavila pa ako grešim, prebacite, ali pošto se radi o Palji, možda ipak ovde...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Vanja, red je da se osvoji nešto, zar ne?

To su logični potezi, ne kažem da će da ga dovedu ali ne bi bilo neočekivano. To što ljudi misle da će da se napravi dream team je druga priča.
Domaćih igrača skoro da nema, ovih od 25-30 sa nekim iskustvom još manje.
Meni je on mnogo drag lik, zbog nesrećnih okolnosti je najebo da bude kapiten sa 17 godina jer je klub ostavljen da propadne, a njemu ostavljena senka Bogdana da je juri. Ja ne pamtim da je neko imao toliko veliki pritisak nad sobom sa toliko malo godina i iskustva. Tu se malo i pokazalo koliko smo mi kao navijači ograničeni.
Sad su došla druga vremena.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.627
Локација
beograd
Ako dovedemo prvog pleja, Madar će biti rezervni, minute na kecu će dobijati i Avramovic. Na dvojci uz Pantera, imamo Andjusu I Avramovica, tu je jos i Glas, a još uvek je i Trifa tu. Na trojci ako dodje startno krilo i ostane Zagor, ni tu nema mesta za Marinkovića. Zato mislim da nema ništa od novog povratka.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Ima logike da dođe Vanja, pod uslovom da npr Avramović ode.
Ovako uz Danila, Aleksu, pa i Trifu (da kapitena ne pominjemo), imamo dovoljno domaćih igrača sličnog profila.
Ali hajde da vidimo - scenario - klinci nam ne trebaju, "moderna" košarka, rezultat ne trpi i sva ta sranja, pa hajde da nakrkamo drugo i trećepozivaca i povratnika, uz naravno buljuk "igrača na poziciji crnca". Da se radi o ćokiju i ekipi, pa da se sličan scenario i ostvari :D
Ovako, jedino ako Željko baš "prezupči", pa krene kao ex-trener FKa da pravi rehab-bekap-osecaj-za-splklub ekipu...
 
Top