Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Tegeltiji treba zabraniti da govori. Još malo pa će početi da govori šatrovački/utrovački engleski. Mur se srdačno pozdravlja sa nekadašnjim stručnim štabom i saigračima, a ovaj mu nabija kameru u lice sa pitanjem "Where are you, man"? A lice Mura u neverici. Da li je moguće da me ovaj debil još uvek progoni.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Za nauk svima njegova i Dangubićeva priča da dođu odmah kad ih Partizan traži a ne kad budu rezerva u nekom betisu.
Jezivo kako mu je miško unakazio karijeru, prvo ga gurao na 4 kao da napravi razliku u nba, onda mu nesposobni kondicioni sjebali leđa i kolena jer nema građu koja može da istrpi naglo nabacivanje mase i onda ove epizode u betisu i KKP.
Od najvećeg talenta Srbije do lika koji je jedva obezbedio ugovor u ekipi gde je pola igrača pobeglo a pola mobilisano.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Гледам Ђирону- Мадрид, наш Милетић игра четворку када је Гасол на паркету, повремено је на 5-и. Тренира га Аито Гарсија један од најбољих, и Милетић одличан, солидан и у одбрани и нападу, други човек. Буквално се мора имати и јака психа да се игра у Партизану, велики притисак све има своје. Иначе Гирона скроз готивна екипа опстаће у лиги сигурно, има доста готивних глава.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.146
Reaction score
3.629
Miletic 13P 5/6 za dva, protiv Reala. Igrao 25min. Ne razumijem o cemu se radi.
Mozda ima dosta prostora pored Gasola, ali kako mi nismo uspjeli prepoznati bilo kakav kvalitet.
 
Top