Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.402
Локација
Beograd
Kao prvo, nigde nije spomenuo vas ciganšture, kao drugo zameram mu što nije u tvitu napisao "Napred Fener".

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Aleksandar Djordjevic selektor Kine, srecno Sale
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.627
Локација
beograd
Ma dobro, čovek se raduje zbog dobre partije drugara. Ne umanjuje to grobarstinu koju Bogdan nosi u sebi.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.402
Локација
Beograd
Da, ali po ciganskim medijima (čitaj svim) Bogdan je reagovao na koš fmp-a. Na mrtvom 92 naslov "Bogdanović reagovao zbog zvezde". Pametan je Jokić što ne daje izjave za naše usrane medije, ko zna kako bi oni to izvrnuli, okrenuli, ne bi im bio prvi put a vole i da izmišljaju stvari.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
https://basketballsphere.com/vlado-...ad-se-nisam-pokajao-sto-sam-preuzeo-partizan/

“Nikad se nisam pokajao što sam preuzeo Partizan u možda najdelikatnijem momentu u istoriji kluba. Opet bih isto uradio jer je to jedna velika čast koja se ne odbija, iako sam negde bio svestan da ću iz te priče teško izaći kao pobednik. Hrabrosti i motiva mi nikad nije falilo pa nije ni tada. Žalim jedino za tim što tada nije moglo biti navijača.

Svi znamo šta je Partizan sa navijačima, a šta bez njih.
To jednostavno nije isti tim, nažalost ja nisam imao tu privilegiju da budem trener Partizana pred prepunom dvoranom takvih navijača. Ubeđen sam da bi sve drugačije bilo da su oni tada bili uz nas i da bi u svakom segmentu sve bilo neuporedivo bolje. Svedoci smo neverovatne podrške klubu ove godine u Evroligi. Ali, šta je tu je, jedno veliko iskustvo za mene i veliko zadovoljstvo što sam bio trener Partizana.” – kaže Šćepanović.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
229
Reaction score
1.580
Локација
Canada
Varda uvjek spreman da kritikuje.
Da li je moguce da niko ne vidi Koprivicu,Urosa,Vukcevica,Avramovica,Jovanovica, Smailagica
Trebalo bi imati klauzulu u ugovoru sa nekim igracima da poslje igranja u Partizanu nema pravo da govori o institucije kosarke. Sram te bilo
 
Top