Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Нисам стигао да погледам овај интервју, али ми је занимљиво гостовање, јер се Синђелића сећам из Беопетрола са краја 90их. Можда сам некада и причао, ми смо као основци добијали карте за Беобанку и Беопетрол који су играли у хали спортова на НБг-у, па је тако био спектакл када су долазили Партизан и покојна курва. Од њихових се највише сећам Топића, а од наших Луковског и Томашевића. Било ми је занимљиво да видим уживо његов витилиго по рукама уживо.

И за Беобанку и Беопетрол су играле занимљиве њушке као што су Синђелић, Страги, Кецман, Копривица сениор, Глинтић, Шилобад, Чабаркапа...

Некад нисам ни знао који од ова два тима игра, јер су имали и једни и други бело плаве дресове. Тј, сад када гуглам, видим да је то била Беопетролова друга гарнитура.

Елем што се тиче Синђелића, имао сам прилику уживо да се упознам и попричам са њим пре пар година. Скроз кул лик, на земљи, лаган, занимљив, а новац који је зарадио у Француској је успешно пласирао овде и између осталог држи једну београдску салу за венчања.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
"Kad nisam mogao ja dobiti utakmicu nek dobije Partizan" .. Meni jedna od najdražih rečenica koje sam u životu čuo.
Nikad neću zaboraviti dan kad je došao u naš klub, u kakvom trenutku i u kakvoj situaciji..
Zauvijek voljen, gospodin Andrea Trinkijeri
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Далас Мур освојио такмичење у шутирању тројки на руском ол-стару. Не могу да кажем у брзом шутирању тројки јер ми се чини да су имали доста више времена него у НБА.
 
Top