Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Bravo majstore. Ovako gledajuci, dosta podseca na Pantera. Naravno, nije ta klasa da bi tako isporucivao redovno, ali svakako dostojan backup. Nadam se da ce biti dostupan na leto
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
831
Reaction score
3.713
Локација
#вчћпдр
346F8EAD-6916-4C16-8A91-7BC592B0F0B0.jpeg
Bivši igrači u nekom opuštenijem izdanju :D
Naletih maloprije na IG na ovo, izvinjavam se ako je off
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
Zeljko Rebraca podrzao zvalavog Dragana J. Vucicevica, :banghead::banghead::banghead:
sta smo mi bogu zgresili da imamo ovakve "legende" kluba, mislim i na ostale sportove, ne samo kosarkase... ODVRATNO...
cekam samo ko ce sledeci da podrzi ovog, ne znam kako bih ga nazvao, kojim najgorim epitetom...
izvinjavam se ako nisam trebao da pisem u ovoj temi (obrisite slobodno)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Zeljko Rebraca i Nenad Krstic su dobili te neke svoje apanazice u Kraljevu i Novom Sadu,sns gnjidice. Zeljko Rebraca je isti kao Terzic i svi kojima je sns slamka spasa nekome finansijski nekome da ne zaglavi mardelj i tako,ali sigurno je da je bolje odrobijati svoje nego biti lutka koja prica kako joj kazu,kao jovana jeremic i slicne lobanje
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ne pamtim bas daleko ali mi je uvek bio iritantan kao pojava.
Ona pesma samo jedan klub, od svih imena koje na kraju spomenu tesko moze da se probere 5 da su ostali normalni.
 
Top