Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Gledam utakmicu, Roberts masi, oni daju trojku, ja iskljucujem tv, bacam daljinski na krevet, pesnicom pravim rupu u gipsanom zidu i raspadam se u momentu.
Posle dva tri minuta ukljcujem TV i na ekranu Perasoviceva unezverena faca u krupnom planu. Ja se pitam "what the fuck" sta se ovo desilo i onda krece snimak....
Kakva sreca!!!! :) :)
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Hahaha , uspomene . Gledam sa starim oni ubacuju trojku, stari demonstrativno psujuci odlazi u vc , ja ko popisan gledam ne verujem. Odjednom ovi se deru, u direktnom prenosu trojka Kecmana se nije ni videla , tek je druga kamera snimila. Stari istrcava iz vc pita sta je bilo , reko nemam pojma al izgleda da smo dobili. Kako pita , reko ne znaaaaam , !!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Uh kakve uspomene! :icon-smile:

Gledali smo sa ocem na nekom raspalom linku (iz nekog razloga nije bio prenos kod nas, jer nije se emitovala Arena ili HRT2, niti pa Avala TV gde je takodje bio prenos), prvo poluvreme je bio Arena, a drugo i produzetak se ukljucio na HRT.
Otac i majka su trebali da idu na neku svadbu, ja sam imao kolokvijum sledeceg dana, kasne njih dvojica skoro sat vremena na tu svadbu, ali mi se ne mrdamo ispred lap-topa.
Utakmicu smo morali ranije da resimo, jer bili smo bolji od njih, ali nekako moralo je da bude drame, sta ces.
Bogdanovic daje trojku, padamo obojica po podu, ja sam se nasao jedini ispred lap-topa, podignem glavu i vidim nasi se raduju i ono cuveno "jao" Ace Petrovica - "wtf se desilo?" Kao i svima nama, trebalo mi je bar 10 sekundi da skapiram o cemu se radi i isla je repriza Kecmanove trojke! Wow!:oops:
"Ta-ta-tataaa d-d-do-dooobiliii smo!" jedino sto sam izustio i pocelo je opste slavlje kod kuci! :shal
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Kad smo kod uspeha Kk Partizan ne treba da zaboravimo 82 -u godinu koja se malo pominje. Partizan je tad bio treci nije bilo final 4 , nego su prva dva isla u finale. Partizan nesretnim slucajem nije prosao u to finale zbog cuvene utakmice sa Kantuom koju je trebao da dobije 17 razlike koje je imao i samo je trebao da drzi loptu do kraja ( tada se nisu morala izvoditi bacanja zbog faula nego je mogla lopta sa strane) . U igru je usao Ristanovic sa zadatkom da kao plej drzi loptu. Ipak odjednom mu se otvorio put ka kosu i on je krenuo da zavrsi pricu. Medjutim njihov centar ga je stigao i lupio rampu a u kontri primamo kos prakticno u zadnjoj sekundi.
Kantu je tad i postao prvak Evrope pobedivsi Makabi u finalu.
Jedino sto sam iz te sezone nasao na you tube je ova utakmice sa Makabijem u Izraelu.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Kad smo kod uspeha Kk Partizan ne treba da zaboravimo 82 -u godinu koja se malo pominje. Partizan je tad bio treci nije bilo final 4 , nego su prva dva isla u finale. Partizan nesretnim slucajem nije prosao u to finale zbog cuvene utakmice sa Kantuom koju je trebao da dobije 17 razlike koje je imao i samo je trebao da drzi loptu do kraja ( tada se nisu morala izvoditi bacanja zbog faula nego je mogla lopta sa strane) . U igru je usao Ristanovic sa zadatkom da kao plej drzi loptu. Ipak odjednom mu se otvorio put ka kosu i on je krenuo da zavrsi pricu. Medjutim njihov centar ga je stigao i lupio rampu a u kontri primamo kos prakticno u zadnjoj sekundi.
Kantu je tad i postao prvak Evrope pobedivsi Makabi u finalu.
Jedino sto sam iz te sezone nasao na yu tube je ova utakmice sa Makabijem u Izraelu.
Jebeni Ristanovic...
Mislim da je Praja tada dao oko 50 koseva i da Ristanovic taj dan treba da slavi kao drugi rodjendan jer mu je Praja postedeo zivot :)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Kad smo kod uspeha Kk Partizan ne treba da zaboravimo 82 -u godinu koja se malo pominje. Partizan je tad bio treci nije bilo final 4 , nego su prva dva isla u finale. Partizan nesretnim slucajem nije prosao u to finale zbog cuvene utakmice sa Kantuom koju je trebao da dobije 17 razlike koje je imao i samo je trebao da drzi loptu do kraja ( tada se nisu morala izvoditi bacanja zbog faula nego je mogla lopta sa strane) . U igru je usao Ristanovic sa zadatkom da kao plej drzi loptu. Ipak odjednom mu se otvorio put ka kosu i on je krenuo da zavrsi pricu. Medjutim njihov centar ga je stigao i lupio rampu a u kontri primamo kos prakticno u zadnjoj sekundi.
Kantu je tad i postao prvak Evrope pobedivsi Makabi u finalu.
Jedino sto sam iz te sezone nasao na you tube je ova utakmice sa Makabijem u Izraelu.
Pricao mi je cale o toj tekmi,ne smem da gledam.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ta sezona je jedna od najbaksuznijih. Slicno se desilo na pocetku te sezone sa Makabijem kuci. Imali smo pola kosa i desetak sekundi pre kraja, izvodili smo loptu sa strane. Medjutim Arseniju Pesicu su presekli loptu na izvodjenju i dali su nam kos. I titulu smo izgubili na kraju od Cibone u plej ofu. To je bio prvi plej of koji je tek uveden a da nije mi bi bili prvaci jer smo bili prvi u regularnom delu. Onda su nastale susne godine sve do povratka Kicanovica u klub kao funkcionera i do stvaranja tima Divac, Paspalj, Nakic, Djordjevic , Pecarski , Grbovic a kasnije i Danilovic.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
254
Reaction score
889
Preciznije rečeno sušne godine su bile dok General nije stupio prvi put na scenu i kao mlad trener odveo nas na prvi F4 u istoriji gde smo spletom nesretnih okolnosti ispustili titulu. Po meni ta generacija je bila i temelj za ovu čuvenu iz 92. A što se tiče navedenih utakmica iz 82. iako sam tada bio klinac od 12 godina jedva sam ih zalečio prve dekade ovoga veka, a onda je prvo izronio Čilders a koju godinu kasnije dotukao me Nolan Smit. Nadam se da ću poživeti dovoljno dugo da stignem da zalečim i ove rane. Ako Bog da, lek može da se pojavi već krajem maja, negde na dalekom Baltiku.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
A možda ipak spustiti atmosferu jer sećamo se šta se desilo istog datuma, 4 godine kasnije :)

Da ne kačim video, ne treba mi ban dobijen na glup način :D
Danas video negde kao na današnji dan i Kecman šutira, lopta leti i samo što nije ušla u koš prebaci se na 2014, arenu i onog nesrećnika. Nije za one sa slabijim srcem. Jebem ga u usta i njega a i one kojih smo se prisećali 20. aprila.
 
Top