Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Članak o Janu iz Vašington posta: http://www.washingtonpost.com/blogs...ses-with-dunk-providing-energy-off-the-bench/

Perhaps inspired by the presence of Michael Jordan at Time Warner Cable Arena, Vesely came within a few feet of matching the iconic foul line jam that helped the Bobcats owner win the slam dunk contest in 1988.
“I know he’s capable of doing some sick stuff. I stay with him after practice. We stay with each other a lot and I know he can do,” Marcin Gortat said. “He’s a black man in a white body. He can jump out the gym. You never see a white man jump like that.”
:clap:respect
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pekmen nastavlja da dominira :clap

Nikola Peković je zablsitao u trijumfu Minesote nad Šarlotom od 119:92, postigavši 26 poena za svega 27 minuta provedenih na parketu. Koliko je nekadašnji Partizanov as bio dominantan govori i podatak da je u toku jednog segmenta treće deonice, sam postigao 13 poena u nizu. Utakmicu je okončao uz šut 10/14, šest skokova, tri asistencije i dva presečena napada rivala koje je predvodio Entoni Toliver sa 21 poenom.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Odličan intervju. Kecmane :respect

Ne bih da pokrećem neku diskusiju, ali stvar za koju mislim da je Dule pogrešio je što se odrekao i Pere i Kecmana u istoj sezoni. Njihov značaj na terenu, a još više u svlačionici bi nam verovatno omogućio top 16 još prošle godine i finansijsku stabilnost igranjem u Areni. Što bi nam donelo ili bolji tim ove sezone, ili makar Lučića da smo zadržali, u dupe da se šutiramo. A ne verujem da bi usporavalo napredak bilo kog igrača, čak naprotiv. Ali ajde, bilo pa prošlo.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ne znam koliko je realno, ali legendu treba zadržati u klubu ako je već rekao da želi da se bavi trenerskim poslom i ima licencu. Stručni štab prvog tima je popunjen, možda bi mogao da radi sa mlađim selekcijama, ionako su kriminalne...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Цигани да имају оваквог битног играча не би могло да се живи од њих.
Треба више потенцирати њега као нашег бившег играча, људи који не прате нба не знају шта он тамо заправо чини, и какве он болесне бројке има.
Он, Крле, Дивац, па поред тога и солидни Дробњак и Ребрача.
Мало нас је сјебао Весели са подбацивањем после драфта, али Пекмен ради посао за обојицу :Д
Треба нас потенцирати као европски Џорџтаун, фабрику центара.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@Stojanče
I na taj način skrenuti pažnju javnosti sa Muslija i Gagića. :)
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ма ко јебе Пекмена, битно је да Перо Антић игра на аллстарс викенду. :buhaha
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
FOTO-Pekovic-i-Partizan-dok-ih-smrt-ne-rastavi

za-txt.jpg
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Пекмен је царчина!

Велики играч, велики човек!
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Pekovicu ljudino!:respect

On kakav je čovek dokazao je dok je igrao za nas, za vreme lok auta...a za mene je najveci utisak kad je dosao u Laktase direktno iz Amerike, da nas bodri na final 4.

Za to naklon do poda. Ovde u BL ga svi konobari iz diskoteke fale ko da im je brat rodjeni! :D

To sto kaze Stojance, da moramo potencirati...kad se samo setim final4.

Na jednoj strani...Pekovic, Novica, Drobnjak, Vujanic a na drugoj strani Ćoki legenda! :D

Mi smo se baš "zasitili" uspeha pa time i ne potenciramo sav ovaj raskoš legendi! Svaki dan, svaki sat mi ne trebamo da ih vadimo iz usta...
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Koji car! Haraj Amerikom Pekmene! Covek igra sjajnu sezonu tamo i samo neka tako nastavi
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Top