Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Danko Lazovic pogodio protiv farskih ostrva.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Lamin Dijara postigao svoj prvenac u dresu Al Šababa! U meču 2. kola Lige UAE na gostovanju protiv Dubai Kluba, Ubica Cigana je dao gol u 84' minutu... Njegov Al Šabab je pobedio sa 2:0... Posle dva odigrana kola njegov klub je na 6. mestu na tabeli...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Bozovic je sinoc imao svoje vece,i najvise je zasluzan sto nas nisu nakantali.
Dobismo Bugarsku gubavu.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Bozovic je prvi golman reprezentacije cg ?


edit:

sad sam citao neke izvestaje...

koji smo ga k... pustili, nije mi jasno.
 
Последња измена:

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Božović je u dve utakmice i dve pobede Crnogoroca bio igrač utakmice i najbolji na terenu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Да, занимљив тај његов "проблем" због којег смо га се одрекли - пустили га, шта год. Изгледа да је то неки феномен, јер му тај "проблем" не смета док брани за репрезентацију.

Да не идем ван теме, у сваком случају ми је драго да је био међу најбољима.
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Nikada nisam nesto mng voleo Jesica...odbojan mi je,ali je sa bugarskim ekipama imao zavidne rezultate...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ne zajebavaj, sa onakvom shuljom, najbolji je Jeshko :) I nikada nece priznati da smo izgubili od Ofke dok je ziv:)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
@Crno-beli
Ne razumem sad.. pa jel on hteo da ide ili smo mi hteli da ga prodamo zbog viska stranaca!?
 

Partizan_ale

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
73
Reaction score
0
Diarra dao drugi gol u pobedi njegovog kluba od 2 : 0...

niko te nikad voleti nece....
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Dijara počeo da pogađa u Dubaiju
09. septembar 2010. | 21:10 | Izvor: Sportske.net
Pošalji komentar
Komentari (0)
Pošalji
Odštampaj
Postavi na Facebook


Partizanov napadač na pozajmici u arabijskom El Šababu postigao gol u pobedi njegovog tima protiv Dubaija i naglasio da mu on mnogo znači u pogledu samopouzdanja koje još uvek gradi u novom klubu.
Dok se fudbaleri Partizana pripremaju za mečeve u Ligi šampiona i doskorašnji ljubimac ''Juga'' Lamin Dijara polako pronalazi sebe u novom klubu. Senegalac je za El Šabab postigao drugi gol u pobedi nad Dubaijem od 2:0.

''Prvu utakmicu smo izgubili, ali u drugoj sam uspeo da postignem gol koji mi daje dodatnu motivaciju da nastavim u istom stilu i obezbedim dovoljnu minutažu na terenu kako bih postigao što više golova ove sezone'', istakao je Dijara.

Prvi gol u pomenutom meču postigao je Brazilac Žulio Cezar sa kojim Dijara igra u tandemu.

''Još uvek nismo potpuno spremni, možda trenutno pružamo oko 80 posto svojih mogućnosti. Ali, takođe smatramo da što više vremena provedemo zajedno na terenu, ali i van njega, doprinećemo uspehu kluba u nastavku sezone. Ovo nam je bio tek drugi meč u sezoni, pa imamo dovoljno vremena da se potpuno uigramo'', poručio je Dijara.
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
Djani Curcic uskoro ide u Blekburn. Valjda kao pomocnik trenera. Prema njegovoj prici, ostao mu je jos jedan semestar.

Izvor: licno on :clap
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
e ako je istina bas mi je drago za Djanija da i on vise krene pravim putem!! Sve najbolje legendo !!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Goran Gavrančić završio karijeru

Zdravlje mi ne dozvoljava da nastavim da igram fudbal – istakao nekadašnji reprezentativac naše zemlje

Nekadašnji reprezentativac naše zemlje Goran Gavrančić je odlučio da završi karijeru. Fudbaler koji se proslavio igrajući u Dinamu iz Kijeva je zbog zdravstvenih problema u 32. godini okačio patike o klin.
Gavrančić je igrao još za Čukarički, PAOK, Partizan i kineski Enan, koji mu je bio i poslednja stanica u karijeri.
- Završio sa fudbalom. Zdravlje mi ne dozvoljava da nastavim da igram. Odlučio sam da se više ne mučim. Neću više da igram profesionalno, samo sa prijateljima i decom – istakao je Gavrančić za ukrajinske medije.
Odlični defanzivac je objasnio i kada su počeli problemi.
- Sve je počelo pre četiri godine, kada sam prvi put operisan u Kijevu. Posle je teško da se vratite, nisam bio zadovoljan formom. Preselio sam se u Partizan i sve sam učinio da se prilagodim, ali opet sam morao da idem pod nož. Kada sam se ponovo oporavio i nastavio da igram u Kini povrede su me i dalje mučile. Osećao sam da jednostavno ne mogu da se pokrenem – priznao je Gavrančić.
Šta će da radi u budućnosti Gavrančić još ne zna. Kaže mlade je za trenera, a opet ostavlja prostor da jednog dana sedne na klupu ili se bavi menadžerskim poslom. Do tada će vreme posvetiti deci, jer ga ona opuštaju.
novosti.online
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
E neka je i nas Numero uno pogodio :)
 
Top