Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Lako je igrati lep fudbal sa Joveticem, Diarom, Moreirom, Zukom...
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Leonardo potpisao dvogodišnji ugovor sa Al Wahdom. Na njegovom instagram profilu je danas bila masovna pljuvačina..
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Ima i jednih i drugih :D Samo što ti drugi ne mogu da kažu da ih je izdao zbog $ :buhaha
 
Последња измена од уредника:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sad gledam ovaj tim što Stanojević preuzeo. Oni su ispod proseka u toj ligi. Prošle godine zauzeli 12to mesto.. Ne razumem zašto se opredelio za novac kad je perspektivan trener..
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Brat Djani sa ukradenom akreditaciom bio juce u trening kampu Arsenala, u dresu Celsija kao predstavnik Palasa hahaha
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Zamisli da ga Bata dovede za pomocnog axaxa
Bata i Savo su ga valjda cekali ispred kuce VB kad je Djani pobedio? Ili samo Bata?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Namerno smo ostavili za kraj, mada je moglo i na početku teskta da stoji: Marku Nikoliću dopao se naslov MOZZART Sporta iz večeri kad je Videoton izbacio Malme. Napisali smo tad, citirajući Duška Vujoševića, “Čarobnjaštvo je težak zanat”.
“Dule je fantastična sportska ličnost, dokazani partizanovac, uvek blagonaklonog stave kad sam ja u pitanju. A ja ne zaboravljam. Zato mi je drago kad sam makar u istoj rečenici sa legendarnim trenerom. Želim mu zdravlje, sve ostalo ima”.

Sa mozzarta...
 
Top