Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Čestitke ćelavom, majstor svog zanata. Pičkousti firer je preko svojih namjesnika natjerao Ćelavog da ode, a bio je spreman za velika djela, i zato se sada nalazimo u velikom problemu, jer gabelji nisu htjeli ništa da prepuste slučaju. Moramo da služimo kao ikebana, osvojimo poneki Kup i to su nam zacrtali. Ali, da li mora da bude tako? I ovaj šef ne voli pičkice, a uprava kupuje vazelin. Kako to da se uskladi? Bijesan sam kad vidim šta se radi, kako nas tjeraju na marginu, a kolaboranti u upravi samo pomažu.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Namerno smo ostavili za kraj, mada je moglo i na početku teskta da stoji: Marku Nikoliću dopao se naslov MOZZART Sporta iz večeri kad je Videoton izbacio Malme. Napisali smo tad, citirajući Duška Vujoševića, “Čarobnjaštvo je težak zanat”.
“Dule je fantastična sportska ličnost, dokazani partizanovac, uvek blagonaklonog stave kad sam ja u pitanju. A ja ne zaboravljam. Zato mi je drago kad sam makar u istoj rečenici sa legendarnim trenerom. Želim mu zdravlje, sve ostalo ima”.

Sa mozzarta...
Ljudina !!!... šta drugo reći ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.726
Reaction score
29.478
Локација
Beograd
Iz nekih ličnih razloga interesovalo me je letos u kojem sastavu je igrala reprezentacija Jugoslavija na SP u Brazilu, 1950.-e, pa kad sam već jednog dana prolazio Terazijama, rekoh sebi, ej bre a što da se ne popnem gore u FSS (tu su im prostorije), pa možda imaju tamo neku arhivu pa da pogledam na brzinu...

Odoh ja gore, tamo neka žena iz jednog domačeg kluba, došla nekim poslom, i jedna žena koja radi u FSS, kad ono - OP - Nenad Bjeković izađe iz nekih vrata, dobar dan - dobar dan, i, ode on negde, jeste da je u godinama ali iznenadi me koliko ima tu neku ,,sportsku liniju,, izgleda kao da bi još uvek mogao ozbiljno da ,,spiči,, bar jedno poluvreme na fudbalskom terenu...
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Potpisao ali za dva miliona koliko je dobio ciganijakos na ime transfera. Realno, i da imamo upravu ne verujem da bi baš bio poslovan potez vratiti igrača kojeg smo prodali za 2,5 miliona

PS ovi španci blesavi skroz, stavili mu izlaznu klauzulu na 40.000.000 eura
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.952
Ne znam da li se iko sjeca, ali zar ne bi mi trebali dobiti 20% od prodaje Djurdjevica ili ce to da precuti ”uprava”.
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
15% би требали добити од продаје. Баш ме занима да ли ће се то споменути негде ...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ne moze Mitar da da golova koliko ovi mogu da prime, vidi se da odbrana igra prvi put zajedno
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mitar kao i uvek , sledeća stanica Real Madrid !!!
Bravo ubico
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kakvu je golcinu dao Nikola Milenkovic za Fiorentinu :eek:

Cestitke Mitru za dva gola danas. Mnogo sam srecan zbog njega.
 
Top