Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mitar je grobarcina i to niko ne treba da dovodi u pitanje. U svakom intervju to pominje dolazi na kosarku kad je slobodan..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.718
Reaction score
29.440
Локација
Beograd
A da li Partizan ponovo dobija neku kintu ako Mitar pređe za neke silne milione negde drugde?
I da li bi se Mitar ikada vratio da odigra još jednu sezonu za Partizan, mislim kad ih prethodno odigra nekoliko za Čelzi, Real, itd...?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rekao je da ce doci jos jednom u Partizan, sto se tice procenata ne znam to u pocetku nekoliko transfera ide za prvi klub u kojem je ponikao. Da je nama vise Mitrovica ne bi bili ovde gde smo.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.259
Reaction score
6.920
Izgleda da Veljko Paunovic napusta Chicago.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Mogao je da dođe i bude naš najbolji igrač lagano.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.718
Reaction score
29.440
Локација
Beograd
Teško pored Deda Ilića... :icon-lol:
Ali sve to samo govori o ,,kvalitetu,, naših sadašnjih prvotimaca... :icon-rolleyes:
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Koliko vidim ovde niko nije pljvao Mitra, samo nasi igraci imaju naviku da pod ciganskim medijima i ciganskim glavama saviju kicmu i krenu posle nekoliko godina da pricaju neke druge price , svidja mi se vise ciganski crveni dres reprezentacije nego dres Partizana itd itd

nadam se da Mitar to nikada nece dopustiti sebi. Prosto to ne bi bilo prirodno od decka koji je dosta puta gledao nase meceve sa Juzne tribine
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Partizan dobija procenat ako Mitar promeni drzavu prilikom transfera. Srecno u penziji Danko, ako je vest tacna.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.718
Reaction score
29.440
Локација
Beograd
Pljuvao se ovde i Jokanović, pa i Saša Ilić.
Zapravo svako ko je ikad igrao za Partizan.
Pljuvanje ili kritika nisu baš skroz isto...ako je po Jokanoviću neko i ,,ispalio,, iz svih oružja, verujem da je prema Saši Iliću sigurno toga bilo manje, ili bar u zanemarljivom obimu u poslednjih xxx godina, otkako intezivnije pratim Forum, ili se bar ja toga ne sećam...
A fudbal je javni posao, izložen svima i svakome, pa kako se kome zalomi...
Ja se dobro sećam kako je Partizan u doba moje mladosti znao da bude itekako izviždan i to sa sve legendama i miljenicima u timu, ali i nagrađen pravom euforijom oduševljenja - već prema zaslugama za dato poluvreme ili utakmicu...
Nije se zviždalo zbog neke naše razmaženosti, nego zbog toga što je nešto prikazano ili nije prikazano na terenu...
Na 6:1 za Hajduk iz Splita navijalo se kao da je rezultat obrnut, zato što je Partizan tu utakmicu IGRAO kao i većinu utakmica tog prvenstva, uz akcije, šuteve, napade, šanse!

Saša Ilić je legenda Partizana što ne znači da treba da bude večno fudbaler...
Koliko god da je u većini slučajeva kada je ulazio u ovim poznim godinama pokazivao da je klasa, toliko je i posluživao upravama kao neko opravdanje da nama u stvari i ne treba neki mlađi kreator igre, kad je već Saša još uvek tu.
A kreator igre na nivou Saše Ilića od pre xxx godina ne da nam je već godinama trebao, nego nam je i bio i sad nam je neophodan!

Ja se sećam Danka Lazovića kao brzog igrača koji je mogao da utekne i spakuje gol i ekipama na evropskom nivou, pa mi je bilo tužno za gledati ono našta je ličio u poslednjem mandatu u Partizanu...
Džangrizavi fudbaler na zalasku karijere koji samo gleda kako da padne i iznudi slobodnjak ili šta sve može da prigovori sudiji...više pamtim onu njegovu tuču sa Srđom Kneževićem nego bilo koji njegov veliki fudbalski potez iz te sezone...

Sad će neko reći da je on bio klasa u Mađarskoj, a ja ću reći da je i Radović bio klasa u Poljskoj pa kad se konačno vratio kod nas nigde ga nije bilo kad je bilo najvažnije - i još je pobegao odavde čim mu se ukazala prilika...
Meni je nečije navodno ili pravo i istinsko grobarstvo samo detalj o kome možemo da pričamo u trenucima dokolice, a za teren u prvih 11 Partizana, trebaju mi igrači u punoj snazi, formi, kondiciji, učinku - kao što su bili Everton, Leonardo, itd...
To uopšte nema veze sa time da li je neko legenda, veliki grobar i slično, nego jel možeš da igraš, možeš li malo ili ni malo...

Svako ko je blizak mom godištu (1964.) zna šta je nama bio i ostao Moca. To se jednostavno ne objašnjava.
Ja ga pamtim i kakav je bio kad je bio mlađi i brži, ali i kako je čak i na zalasku karijere najjače timove YU redovno zavijao u crno - povukao se kada je i dalje bio strah i trepet za svakog rivala, i, tad nije bilo interneta pa da ga tamo procenjuju, ali svakako nije dozvolio sebi da na terenu igra sve dok ne dođe do nekog nivoa kada bi čuo zvižduke, kritike ili pljuvanja...

Jbg, sad postoji more, okean, društvenih mreža i svako pametan ili glup dobije prostor da iznese šta misli, ali takođe i svako ko se bavi javnim poslom mora da bude spreman na sve to što se tamo pojavi, napiše, pročita...
Ja kažem, riljaj ti teren kao Everton, ili sipaj golove kao Leonardo, pa ne brigaj brigu šta će ko pisati po mrežama...

A kako prema toj dvojici, tako i prema ostalima - kad ima šta da se vidi, stižu pohvale, ali kad nema...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.718
Reaction score
29.440
Локација
Beograd
EDIT:
Zapravo imam utisak da dok ceo fudbalski svet ide napred, Partizan kao da se nekako ,,povlači u sebe,, kako po stavovima onih koji odlučuju ko treba da igra pa je kriterijum da to nije stranac, pa da je naš povratnik, pa da nam ga uvali neki menadžer, e tako i po stavovima pojedinaca na Forumu, eh, da je Danko bio sad kod nas, pa Jevtović je bolji od ovih, pa što Drina nije kod nas, itd...kao da na celom ovom svetu nema i drugih i boljih fudbalera od onih koji su nekad već bili kod nas...

Kakav recimo Danko, nama treba mnogo bolji, brži, mlađi napadač nego on...
To što Zdjelar nije pokazao nešto ne znači da treba da žalimo za Jevtom koji je zaista igrao onoliko koliko može i ume bio fin kulturan, ali brate ovo je fudbalski teren, ne biblioteka, tu nam treba neuporedivo veće zverina na toj poziciji od Jevte! Kakav bre Jevta!
Drina je tukao slobodnjake ko Drinska divizija po neprijatelju, ali vreme ide, nama treba novi, mlađi, brži Drina...

I sve tako redom - vraćanje u prošlost je nemoguće, povratak mladosti takođe, tužno mi je kako je kriterijum kvaliteta u Partizanu korak po korak opadao, pa došao do nivoa na kojem je sad...
Daj šta da daš, jao pa manje je loš onaj što je bio pre nego ovaj što je sad...
Kuku i lele...
Ne treba nam bre manje loš nego dobar!
Ne treba nama mučenje lopte i mazohizam publika da to gleda nego - IGRA!

Čekaj bre, pa bile su i te jebene i razorne devedesete, pa su bili tad u Partizanu neki Ivić, Ilić, Trobok, Duljaj, ĐoleTomić, igralo se bre nešto, itekako se igralo, POGLEDAJTE neki snimak neke utakmice tih tadašnjih mladića i uporedite to sa mučenjima današnjih utakmica, u čemu je sad stvar, ZAŠTO ne možemo da stvorimo, dovedemo, neke nove takve igrače? Koji mogu da igraju fudbal.

ZAŠTO?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Skola fudbala nam dozivljava neuspehe, imam utisak kako smo drugi treci tim u drzavi sto se tice klinaca. Pricas o napadacu kako nam treba bolji brzi snazniji mladji pa imao si ga u vidu Djoleta Jovanovica jedino nase dete iz omladinske skole koje od ovih mladjih ima kvalitet za prvih 11 i njega oteras a guras neke koji su manje kvalitetni. Pricao sam za Drinu zato sto mi boljeg ne mozemo dovesti a siguran sam da je bolji i od Scekica kao pojacanje slozices se. Leglo kombinacija smo postali eto sta.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Malo iznenada u sred sezone za Danka, verovatno ima neki svoj razlog.Srecno u penziji!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ovaj reče u prenosu peti gol.
Bravo za Mitra :respect.
Fulamova odbrana podseća na naš Partizan , kao da je neki grobarski "zloduh" ušao u njih :D
 
Top