Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
Posle one "božanske ruke" u glavama cigana je postao još jedna u nizu trauma iz 90-og minuta.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Jutros procitao i jos jedna potvrda, koliko je ovaj decko na mestu. Mitar treba da bude primer svim nasim klincima kako razvoj jednog klinca u pravog fudbalera treba da izgleda. Budi drcan, budi lud, imaj decije bubice, ganjaj cice, pare, inostrani angazman... Ali sve u meri i do nekog odredjenog perioda. Nemoj biti sam sebi najveci neprijatelj, vrati klubu i Srbiji nesto i nemoj da zaboravis sta te cini srecnim i zbog cega ce te zapamtiti.

Vrlo zrelo zbori. Kad maltene klinac od 24god objasnjava da drugi klinac (Jovic) treba da smiri bubice u glavi. Izdvojio bi jos zdravo razmisljanje sto se tice ovdasnjeg rivalstva (koliko god to u danasnje vreme zvudi kao paradoks), jelen super lige i generalno naseg fudbala.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.140
Локација
U pizdi materini
Eto sanse Biku ako preuzme FKP sa njegovom "strujom" da uradi isto kao njegov kolega limar sa Trinkom.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sta se palite, ko da je Biku stvarno u interesu da preuzme sad? To se takva slika salje preko blentavog Pantica a ono sto se 100 puta ponovi ljudima udje u glavu da je istina, a ovi olosi nam sjede u upravi i niko ne smije da pisne protiv danasnjeg tita...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.140
Локација
U pizdi materini
Pa klub ostaje pod istim olosima u tome i jeste poenta nece doci neka sportska prica to sam siguran, zato ce se "promene" i dogoditi.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Nazalost nece ni one sitne "promene". Jer evo i mali strumfovi su poceli da traze svoje.
Obecaju ostavku, pa se predomisle. Ovde samo trenera menjaju dva puta godisnje.
Inace preslikana situacija kao kod ciganstura na pocetku nase dominacije.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Joj kad se samo setim njihovog Lukica, kako je taj covjek meni uljepsao zivot :) Ja mislim da se cigani i vise nasladjuju nama sad nego mi njima za vrijeme Lukica celavog u cigamali.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.969
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Koliko se zajebao lik što je otišao u Kinu posle nas, a ne negde u Evropi gde je mogao da još više uči i da se usavršava.
Ono kad ti zine dupe za parama, pa propadneš kao muda kroz pocepane gaće.
Mada bih ga i takvog voleo videti na klupi Partizana, u ovom raspadu od lige, mislim da bi mogao najviše da da od ponuđenih...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Iskreno ne mislim da je otišao samo zbog para, već da što pre ode odavde posle svega što se desilo.
Naravno da je taj odlazak u Kinu usmerio njegovu karijeru na Aziju i odaljio ga od Evrope.
Prošle godine je napokon došao do prilike da se dokazuje, ali iz ko zna kojih razloga je PAOK odlučio da prekine saradnju pre početka sezone.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Kakav skandalozan dokumentarac Bogdana Bogdanovića! Po njemu je Fener veći od Partizana.
 
Top