Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Bajro, LEGENDO! :respect:respect:respect
Čitam na Mondu komentare ,,cigana,, apropo toga šta je Bajro po nacionalnosti, i broje koliko je takvih (po njima ,,nepodobnih,,) bilo u Partizanu, i bitni im samo uspesi, titule, trofeji, ko Robiju, Piksiju il' Deji...
I NIKAD neće shvatiti zašto i kako neko NAMA postaje legenda.
Njihov problem.

Eeeh, koliko mi samo nedostaje Partizan iz doba Bajre, i ovih njegovih ,,kolega,, iz tima koje je pomenuo u intervjuu...
Partizan je decenijama imao NEPREKINUTI NIZ dobrih igara, dobrog fudbala, a onda je jednog dana fudbal umro.
I otkako je umro, nikako da proživi... :confused-smiley-013:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.308
Reaction score
3.904
Локација
Kobasicarija "Venac".
poster sa iskra delta reklamom na dresu mi je godinama krasio sobu. licno, to mi je bila najdraza generacija partizana. valjda je to I zato jer sam bio mlad I lud...tipicno je da ti je sva naj u zivotu bilo u tineldz godinama.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.575
Reaction score
13.473
Локација
Yaoundé
Да не идем превише ван теме, али мени је тај дрес, уз онај бели са попречном црном пругом, најлепши и најдражи дрес Партизана.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Leandre Tawamba u novom klubu 14 utakmica 11 golova 2 asistencije.

http://instagr.am/p/Bq20oPJnpnC/
Nikad necemo nauciti sta znaci covek koji pravi razliku na terenu dok se mi ovde bijemo po forumima dali je bolje Urosevic ili Miletic.
U evropi takodje bitne golove za nas. Cak i smatram da ga nismo dovoljno dobro iskoristili.

P.S. bolje Miletic.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Pred odlazak u Marbelju, na pripreme uoči početka drugog dela sezone, Marko Nikolić je osetio potrebu da javno istakne ljude koji su presudno uticali na razvoj njegove karijere.
... Istovremeno i Duško Vujošević. Uvek je bio blagonaklon prema meni, o čemu svedoči način na koji je branio moju poziciju na kraju prvog mandata i telegram, posle osvajanja duple krune, čiji sadržaj nije za javnost. Čuvaću taj papir ceo život. Duleta smatram svojim, nikad se takvih ljudi ne odričem

Ceo intervju na Mozzartu.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Covek je rasista sta je sa vama, Fofana igrac utakmice...
:banghead:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Jel imamo tih 10 posto od transfera Blekija eventualnog u Man. Utd ili ne?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
Ovde pise da nama ide 10 odsto..
Navodno, na "Old Trafordu" su svesni da je u januaru teško dovesti ona najzvučnija pojačanja - kao što je Kalidu Kulibali iz Napolija, kao njihova prva želja na poziciji centralnog odbrambenog igrača - ali da bi Milenković za oko 50 miliona evra mogao da dobije "zeleno svetlo" svog sadašnjeg kluba.

Podsećamo da je Fiorentina leta 2017. godine kupila Milenkovića od Partizana za pet miliona evra.

Crno-belima bi trebalo da pripadne 10 odsto od njegove naredne prodaje, a ako su pouzdane procene stranih medija, u kasu kluba iz Humske moglo bi da se slije otprilike još onoliko novca koliko su dobili prilikom inicijalnog transfera!
http://mondo.rs/a1157967/Sport/Fudb...ona-evra-Partizanu-10-odsto-od-transfera.html

--
Edit:
Mada ovde kaze vepar da nema procenata..
Нема процената! То је била дезинформација – изричит је Милош Вазура.
http://zurnal.rs/fudbal/partizan/45...miliona-evra-bez-procenata-od-naredne-prodaje
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kad je Bleki otisao secam se da je receno da nema procenata i da zato dobijamo citavih 5.000.000, secam se da smo mu glavu svinjsku jebavali(da proste dame na izrazu).
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nema procenata ali ima trening kompenzacija koja nije mala. Proveo je od 12. do 20. godine tako da to sigurno dobijamo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Ako ode za 50 mil. nama ide čitavih 1,75 mil. Što je malo i za Evroligu majku im jebem.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Obzirom ko nam je u upravi i to nam je premija. Nesto mi govori da oni tih 1.75 cekaju kao ozebli Sunce. Nemamo mi dinara u kasi..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.308
Reaction score
3.904
Локација
Kobasicarija "Venac".
Pred odlazak u Marbelju, na pripreme uoči početka drugog dela sezone, Marko Nikolić je osetio potrebu da javno istakne ljude koji su presudno uticali na razvoj njegove karijere.
... Istovremeno i Duško Vujošević. Uvek je bio blagonaklon prema meni, o čemu svedoči način na koji je branio moju poziciju na kraju prvog mandata i telegram, posle osvajanja duple krune, čiji sadržaj nije za javnost. Čuvaću taj papir ceo život. Duleta smatram svojim, nikad se takvih ljudi ne odričem

Ceo intervju na Mozzartu.

konacno nesto od partizanstine! u ovom blatu opste apatije I kurcobolje bivsih igraca I trenera, izjava koja me ostavila bez teksta., ali u pozitivnom smislu.
care, vrati se jednog dama.
 
Top