Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Nismo se mi raspali sto je on otiso, nego sto smo uopste poceli da dovodimo igrace kao sto je on.
Ne zna da igra napadaca, ali ne zna da igra ni desetku, nego nesto izmedju. Slicno kao Nikolic, samo sto je Tawamba od njega 10 puta jaci, pa moze da se zagradi.
Iz svake desete sanse ubode gol, i nasa igra se svodi na to da se ispuca lopta napred njemu, pa ako prodje prodje.

Video sam taj njegov post na instagramu, i prilicno me iznerviralo kako ljudi precenjuju sebe. Druze, dok su igrali Leonardo i Djurdjevic, tvoja uloga je bila zanemarljiva, igrao si samo kada jedan od njih ne moze.
 
Последња измена:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Tawamba je takav igrač koji se nekom sviđao a nekom ne, postigao 21 gol i 14 asistencija za Partizan . U prvenstvu 48 ut.- 14g ,11 as i s obzirom da je bio u dosta utakmica u drugom planu zbog Lea i Đuke. Iako igrač koji *ne zna* ostavio je jači trag nego neki *koji su znali* ,da smo ga imali ove sezone šutirali bi se od sreće u dupe ali bolje da je otišao kao i onaj Leonardo tviteraš i instagram boy ili onaj *idiot* Everton koji tako oštro ide na bratske zvezdice iz Paoka....
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
@ 5ar-pfc

Igrao je svaku utakmicu sa njima dvojicom, osim prva dve u polusezoni kad je stigao u klub.

Čemu paušalno pisanje?

Kolko me secanje sluzi, siguran sam da svaku nije igrao. Sad sam proverio na rezultati com. Poslednjih 6 utakmica te sezone, jer me mrzelo da idem dalje:

Finale kupa - nista
Radnicki - uso u 82. minutu
Vozdovac - igrao 78 minuta
Javor - uso u 90+5
Napredak - zamenjen u 55. minutu
Vojvodina - zamenjen kao na prethodnoj

Daleko od krucijalne uloge, da bi se neki tim raspadao posle njegovog odlaska.

Poenta je da se mi nismo raspali njegovim odlaskom, nego zato sto imamo bolesnu upravu.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Svako ko je jebao ciganku, zasluzuje u najmanju ruku da mu se pise sa nekim dozom postovanja. A ako pricamo jos o derbiju koji odlucuje direktno ili indirektno o tituli onda nema dalje price. Ko je bio na tom "tawamba, tawamba, tawamba, ti ne znas da volim te ja" derbiju, zna o cemu pricam.

Dalje, pamtim i utakmicu protiv Dinama i ako smo na kraju usrali.

PS: Delom se slazem sa tobom da igrac ne treba da bude nadmen, takodje daleko od toga da je on jedini razlog zasto smo u raspadu sistema i na stranu sto se meni kao tip igraca ne svidja mora da se slozim sa @Heysel66 . A i statistika zna nekad da bude jako gadna stvar.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
večeras slučajno naletim na ovu neku "Teme do Arene" emisiju na AS1 a tamo naš Marko Nikolić
pita ga na kraju ovaj novinar-voditelj-komentator ( ne znam mu ime, neki kažu da je naš, al' mene uvek iznervira svojim lupetanjem kad nas prenosi):
"Hoće li se nekad opet zaigrati "Taj Tango Smrti kao nekada pre.." sa Markom Nikolićem u glavnoj ulozi?" a Ćelavi mu 3 puta kaže: "Sigurno" i dodaje "Ali ne kad budem imao 65 godina, nego dok sam još u snazi"

:respect:clap:respect

nema još snimak na YT ali imaju ovde na oficijelnom kanalu playlist-u sa tim emisijama pa će, verujem, uskoro izaći:
Emisije "Teme do Arene"
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Uzivao sam slusajuci, sjajno..

Nisam verovao za Djuku i Lea, na kraju i Marko potvrdio da se nisu voleli.. mada nema veze cim je sljakalo..

Hvala Marko na svemu..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Samo jedan veliki rispekt....
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
760
Reaction score
2.815
Локација
Banja Luka
Aco Vukovic imenovan za trenera Legije,zamijenio Portugalskog cigana Pinta,inace Aco je bio na stažiranju u Madjarskoj kod Marka Nikolica...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Trenerčino, pošto već čitaš, vrati se što prije! Teško da će nam ko donijet dražu titulu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
"Све време са севера се чуло вређање "Кежмане,усташо! Мајка ти је кур*а."Пришао сам судији и тражио да прекине меч.Ништа није вредело.Тада сам постигао гол.Трећи у мом трећем дербију.Донео сам изједначење у финалу купа 1999. године.Извукао сам "митраљез" и гестикулацијом "пуцао" ка северној трибини.Настао је тајац.Једино се са Југа чуло "Некад се звала Љутице Богдана,а сад се зове Матеје Кежмана".

Срећан 40. рођендан великом Матеји Кежману!

FB_IMG_1555092488890.jpg
 
Top