Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ćelavi osvojio kup sa Vidijem.

Gubili su, pa izjednačili ali sudija im poništio gol pa je Nikolić isključen međutim ipak preokreću... Prvo je izjednačio Marko Šćepović a onda u poslednjem minutu Hadžić daje gol za pobedu.

Bravo ćelavi čoveče. Čestitke.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.262
Reaction score
6.950
Jako dobar intervju Kapitena za mozzart sport. Rekao je cini mi se sve sto mu je na dusi. Nek procitaju i oni koji su ga razvlacili po forumu jer ne govori nista. Sigurno nije htio da remeti mir u kuci, kao i svako dobro vaspitano dijete.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Промашај Саше Илића против Реал Мадрида у Београду свима нам је (нажалост) остао у незаборавном сећању...међутим, исто тако многи од нас памте да је судбина Саши Илићу ипак подарила гол против тог истог Реала, само за време док је Сале био у Селти, а не у Партизану...

Али претпостављам да ипак нема исто толико оних који се добро сећају да је и Саво Милошевић дао гол Реалу и то на истој тој утакмици!
Вечерашње крстарење интернетом доведе ме и до тог податка, а ево и снимка...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nas bivsi igrac Djiju, je selektor Zenske Reprezentacije Kine i valjda bi danas trebalo da startuje Svetsko Prvenstvo u fudbalu za zene, bilo bi lepo da se odradi intervju sa njim.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
I da osnujemo ženski f.k. sa par Kineskinja unutra...
Kad su nekada davno Điu i Liju kao došli da kod nas uče fudbal (iako su i oni tad svašta znali) sad nek Điu poduči nas ženskom fudbalu...
Zbilja, zar ne beše kao neka obaveza (do neke tamo godine) da muški klubovi počnu da formiraju i svoj ,,ženski sektor,,...?
To kao i sa metroom do te i te godine pa onda ništa...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Кад би мисли да се скрену са кошарке а Партизан је и даље у подсвести, плус се дода доконост на то, добије се ова листа :

Pfk-igraci.jpg

Статистика прошле сезоне свих активних играча са 50+ званичних наступа у Партизану.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sta bih dao za povratak Dijare, Klea, Ivanova, Race, makar sedeli na klupi..
A brat Tavamba 27 golova na 34 tekmi. Svaka cast.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Koji Ivanov, dospio je čak u Litvaniju. Imao je štoperske kvalitete kod nas, uz to što je bio najsporiji igrač na terenu uvijek. Sad su vjerovatno i ti štoperski kvaliteti negdje oslabili u prevodu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sve ja to razumem. Ali radije bih gledao ove nego ozegovica i slicne.
Zato kazem: makar sedeli na klupi..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Промашај Саше Илића против Реал Мадрида у Београду свима нам је (нажалост) остао у незаборавном сећању...међутим, исто тако многи од нас памте да је судбина Саши Илићу ипак подарила гол против тог истог Реала, само за време док је Сале био у Селти, а не у Партизану...

Али претпостављам да ипак нема исто толико оних који се добро сећају да је и Саво Милошевић дао гол Реалу и то на истој тој утакмици!
Вечерашње крстарење интернетом доведе ме и до тог податка, а ево и снимка...

Promasio je Sale i ovde sansu :D Kako sam se iznervirao nakon onog promasaja na JNA, kad se setim. I sad se iznerviram. Ali, dobro, desava se.

Nego, koliko je para upumpano u onaj ogavni Real, sad se podsetih. Najpoganiji klub na planeti, da nije cigana domacih. Verovatno, objektivno i najpoganiji. Gurbeti.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jeste, zvao me Neško stvarno. I ništa. Hvala Nešku na lepim rečima i na tome što mes e setio. Ali ja sam završio karijeru. Mnogo poštujem tog čoveka, ipak, kopačke sam okačio o klin - rekao je Ilić.
Srbijadanas
 
Top