Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Po mom misljenju, jeste ovo korak nazad u karijeri, ma ne cak ni jedan, vec dva koraka... ali, nekako mi se cini da ce se ipak vratiti otuda nakon godinu, godinu i po dana. Da uzme malo kintu, pa ce ga se setiti opet neko iz Engleske. Ima on solidno izgradjeno ime u Engleskoj, pa 2x je u kratkom vremenskom periodu uspevao da autsajdere dovede do PL.
Neverovatno mi deluje da mu niko iz championshipa nije ponudio posao... konstantno su se spominjala 2-3 kluba koja ga hoce. Ali je on izjavljivao da ne zeli opet nazad u championship, pa moguce da nije zeleo da prihvati.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Mene čudi da niko iz Primere nije se setio da mu ponudi posao. Ipak je dugo godina igrao u Španiji..
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Nesto verujem da je Jokan izabrao dobro,nije da nije mogao da bira. Verovatno je covek resio malo da napuni dzepove, a uvek ce se naci posao u Cempionshipu za njega to sam siguran.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Nadam se da je ostavio sebi neki izlaz iz ugovora u slucaju dobre ponude... Ako jeste, onda to i nije los potez.
Mozda je bolje izabrati neki labav ugovor tamo, pa sacekati da pocnu letiti glave po ligama petice, ako vec nije bilo zadovoljavajuce ponude sada.

U svakom slucaju, ja i dalje ocekujem puno od Jokana i siguran sam da ce se brzo vratiti profesionalnom fudbalu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mislim da ceka da mu istekne ugovor sa Fulamom, posto da je dobio neki drugi posao u Engleskoj te isplate bi prestale
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Otišao je zbog para. Kratko i jasno.

Jokanu je porodica, ne u Engleskoj, u Londonu. Kad ne može da dobije posao u tom gradu, isti mu je kurac i Katar. Napravio je najbolji mogući izbor, u smislu kontrole štete zbog uzimanja brze love.

Ja mislim da će izvući profesionalnu korist iz boravka u Kataru. Katar nije ni Japan, ni Koreja, ni Kina, ni Arabija. Čak ni Rusija. Ozbiljno su se posvetili razvijanju sporta, fudbala naročito. Savremene metode treninga, organizacije klubova, akademija...

Verujem Ćaviju, a Ćavi ih očekuje u pet najboljih reprezentacija sveta.

To što se mi (Tomic11 je potkrepio slikama) ložimo na atmosferu, navijače i ostala prevaziđena sranja, to je naš problem. Fudbal se igra za TV gledaoce i sekunde reklama u tim prenosima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Da li da se smejem ili da plačem posle čitanja ovog intervjua sa Nenadom Stojkovićem...
Druga polovina sedamdesetih prošlog veka, najlepše doba mog života...a sad...kako mi je...utiske ću (ovom prilikom) da zadržim za sebe

A evo i još jednog našeg bivšeg fudbalera...jeste me njegov gol Dnjepru veoma mnooogo obradovao, ali me je on lično kasnije totalno razočarao onim što je na terenu pokazao kada se vratio u Partizan, ali još mnooogo više time što je tada sebi davao status (kao) nekakvog velikog i bitnog igrača Partizana, a da bi onda u tom istom prelaznom roku kada se i vratio u taj isti Partizan - ekspresno otišao iz tog našeg Kluba - i ostavio ga bez svoje pomoći i fudbalske veličine (ili ,,veličine,,) k'o neka ,,pobegulja,,...

https://www.mozzartsport.com/fudbal...tao-sam-o-drugacijem-odlasku-iz-legije/330715
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
@Goran Tomić


Kad se vratio u Partizan, od te velicine pokazao je samo veliki stomak, kao u sestom mesecu trudnoce. Nisam mogo da verujem da profesionalni igrac moze tako da se zapusti. Pokazao NISTA, i onda pljuvao po nasoj ligi, Partizanu, sve se promenilo, niko me ne postuje. Evo sad si ispostovan druze :)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Не знам да ли је овде место (претпостављам да јесте) али бих се осврнуо на наводе у медијима да ће Тумбаковић бити нови селектор. Као бившем тренеру Партизана, хвала му за трофеје које је освојио својевремено. Међутим, остаје му као велики минус то што тих година није успео да уради ништа у међународним такмичењима. Још би му се штошта могло замерити. На пример, напушавање оног новинара Ковињала. Без обзира да ли је овај то заслужио или не, такво понашање није приличило тренеру Партизана. Можда приличи Николи Лалатовићу и сличнима али не и тренеру Партизана. Друго, и још важније, велики минус Тумбаковићу је то што је као спортски директор напустио Партизан усред сезоне и отперјао у Кину.

Ако он постане селектор репрезентације, не очекујем ништа бољу игру него када је био Крстајић. Мада, реално, ситуација у репрезентацији је таква да нам ни Мурињо не би помогао.

Ако је истина да су понуде ФСС-а одбили Александар Станојевић, Славиша Јокановић и Вељко Пауновић, онда им као бившим играчима и тренерима Партизана треба скинути капу. Неће људи да им шеф буде Славиша Кокеза.

Запало ми је за око да у стручном одбору ФСС-а, који је наводно предложио Тумбаковића за селектора, седе Илија (Шестко) Петковић и Марко Пантелић из једног Моцу Вукотића. Срамота.

Што се тиче новог тренерског ангажмана Славише Јокановића, мој лични утисак је да је он желео место менаџера неког премијерлигаша па пошто није добио такву понуду онда се одлучио за одлазак у Катар. Ко зна, можда буде неких смена менаџера у Премијер лиги током сезоне, па га позову (под условом да је ставио такву опцију у уговор).
Извињавам се на мало дужем посту.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Više se sećam Stjepanovića koji je došao ,,u paketu,, s tim Ćetkovićem, e taj Stjepanović je imao onako malo neku nabudženu kosu, frizuru, a uz put i ,,filigransku,, kontrolu lopte, pa sam ja sinu govorio, vidi ga, k'o Mocart (u smislu, nabudžena frizura, ali i genije za fudbal, kao Mocart što je bio s perikom na glavi, ali i genije za muziku, je li...)
Naravno ,,filgranska, kontrola lopte samo je jedan uslov da bi neko uspeo, a ima još ,,milion,, uslova koje treba ispuniti, tako da...
Interesantno, ali internet mi malopre daje podatak da taj Slaven Stjepanović sada igra, aj pogodite gde?
Pa baš u toj Zvijezdi 09 sa kojom smo danas igrali!

Uzgred, primećujem jedan fudbalski ,,manir,, ponašanja kod nekih naših bivših i sadašnjih fudbalera - koji obično ne donosi nešto dobro za njih same, a ni meni se baš ne sviđa...
Eto, taj Ćetković kaže da ga Jokan nije ,,mirisao,, pa se on inatio umesto da više radi...
Znači da se duri i ljuti, to može, ali da više radi i napreduje, e to ne može...

Ista ,,matrica,, ponašanja i kod Marka Šćepovića - dovoljno je da pročitate ovaj njegov intervju i osetite tu ,,naknadnu pamet,, da je i on možda nekad bio kriv za nešto što mu se događalo (i to ne samo u Partizanu), samo što to shvati tek mnogo kasnije, a ne onda kada bi mu bilo korisnije...
volimpartizan.rs/marko-scepovic-partizan-je-morao-vise-59836/

Da ne govorimo o tome recimo kako se Danilo Pantić poneo prema Partizanu, misleći da samo njega čekaju tamo ,,preko,, da bi tek sada, bar delimično, i on NAKNADNO možda shvatio neke stvari...vrativši se u taj isti Partizan...

I dok sam slušao nedavni intervju Lole Smiljanića, i kod njega isto ima ta nota ,,drčnosti,, čak i kada uopšte nije potrebna - nije mu se dopalo u Turskoj, ništa mu se tamo nije sviđalo, nije mu prijalo, pa prijatelju, a nije ti palo na pamet da si ti tamo doveden i dobro plaćen da igraš fudbal što bolje, da slušaš šta ti tamošnji šef kaže, da treniraš, a ne da si tamo na ,,turističkom (pro)putovanju,, pa ti ne prija smeštaj, osoblje i hrana...
volimpartizan.rs/iskreno-sa-lolomvideo-59685/

Ali...kad smo se već podsetili ,,dvojca,, Stjepanović-Ćetković, hajde da vas upitam još nešto...
Ne znam, ne sećam se, čak ni o kojoj deceniji se radi, nisam siguran ni da dobro pamtim prezimena, ali čini mi se da je (možda?) u pitanju bilo neko zadnje kolo, eventualno proslava neke naše titule, dakle kraj sezone...i uđu neka dva klinca, da l se prezivaše Kasum i Stojčić i - ,,pokidaše,, sa loptom to malo vremena što su bili na terenu, i...
I nikad ih više ne videh u dresu Partizana...
Da li je iko ikad čuo za njih, da li ih pamti, zna li šta je posle bilo sa njima...?

A evo i još jednog ,,bisera,, - ako nam dođe onaj štrkljasti crnac iz Rome, već ga čeka nadimak - Bambi na ledu, ali još jedan naš igrač, ali bivši, koga se, priznajem, nešto i ne sećam, umalo da takođe ,,ponese,, nadimak iz crtanih filmova - Pink Panter!
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Na zvanicnom sajtu naseg kluba se mogu pronaci imena svih igraca koji su nosili sveti dres. Tu pronadjoh ime Petar Kasom.
023+kasom+petar.jpg
Istrazih malo po internetu i pronadjoh sljedece: rodjen na Cetinju 1981. Igrao na poziciji napadaca. Ponikao u Partizanu i bio u njemu do 2002 (odigrao ukupno 7 utakmica,ali samo jednu u ligi)kada prelazi u FK Banat Zrenjanin, 2003-2004 u Fk Becej. 2006 prelazi u Smederevo. A 2008 odlazi na Kipar u AEP Paphos . I 2009-2010 prelazi u Fk Grbalj u CG. A 2014.zavrsava karijeru.

Sto se tice Milosa Stojcica , pronadjoh da je rodjen 1983 a da je 2000. debitovao za Partizan
,bio je u Teleoptiku i clan U19 reprezentacije. Igrao na poziciji zadnjeg veznog. (negdje pise stoper). U Partizanu odigrao ukupno 9 utakmica(3 u ligi).
milos-stojcic.jpg
Za njega ne mogu da nadjem pouzdane podatke sta je bilo nakon Partizana ali ako je vjerovati transfermarketu ovako je bilo: do 2009 bio u Fk Sloboda Uzice(ne znam od kad, tj kad je napustio Partizan), 11/12 proveo u BSK Borci i Mladenovcu,12/13 u Zrenjaninu i 17/18 zavrsio karijeru.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Posle 11 igrača koje je ,,sastavio,, Nenad Stojković, evo i 11 Milka Đurovskog...
Ko ne pamti drugu polovinu osamdesetih, tek da zna da je mnogo propustio...
Pakleni ludi Milko koji je mogao da da gol kad hoće, osim kad neće ili mu se nekim neverovatnim slučajem ,,omakne,,...
Igrač koji je mogao da osvoji još mnogo više trofeja, odigra još mnogo više velikih utakmica, za Partizan, reprezentaciju, na velikim takmičenjima, ali, eto...
On je mogao, a nije, a neko bi hteo ali ne ume...
I tako...
Život prođe i ovako i onako, ali veliki majstori fudbala se pamte. To nema veze sa glupom statistikom.

http://mondo.rs/a1199004/Kolumne/Ne...tizanu-Milko-Djurovski-intervju-za-MONDO.html
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Ovaj Vladimir Djilas je neunistiv, potpisao za nisku kurvu. Kome li ce ici deo od plate ? Kad smo vec kod juznjaka cigansture im daju na pozajmicu Jirku i Vulica, nista cudno za njih.
 
Top