Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Ђоле Лазић дао гол за победу на гостовању Металурга у Запрожју.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Dženan Radonjčić dao 2 gola za južnokorejski Seongnam Ilhwa Chunma.Čuo sam slučajno na Eurosportu pa rekoh da ga spomenem, a može i u temu kucamo na vrata zaboravljenih asova,skupio je citave 4 utakmice u svetom dresu :D
 
Последња измена:

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Koliko je teska povreda Jovetica zna li ko? Da ne trazim sad po netu.
Koliko ce da pauzira?
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Do marta, je on izjavio, da ocekuje da se vrati. Imao je vrlo tesku povredi. Inace druga operacija mu tek prestoji.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
nekadašnji igrač Partizana Goran Obradović postigao gol za Sion u Kupu , pobedli su 4:0 ( A ostala 3 gola postigao Mrdja , nase nesudjeno pojacenje :D )
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dijara rešeta
i u Dubaiju

Posle Senegala, Bosne i Hercegovine, Portugala i Srbije, Lamin Dijara trese mreže i u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Tamnoputi špic, koga je Partizan prosledio na jednogodišnju pozajmicu Al Šababu, odveo je novi klub u osminu finala tamošnjeg kupa, pogotkom u 64. minutu utakmice sa Al Šabom.
Prethodno, Lamin Dijara je u prva tri kola prvenstva Ujedinjenih Arapskih Emirata igrao dva puta i na oba meča bio strelac za ekipu iz Dubaija, koja se nalazi na trećem mestu u konkurenciji 12 klubova.

Iz zurnala.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Lazovic dao gol za Zenit u pobjedi Zenita od 6:1.
Vidim Lazovic izvodi slobodne udarce za Zenit, pa i voditelj rece da bi Lazovic mogao i u reprezentaciji da izvodi sl.udarce.
 

Akey

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
118
Reaction score
1
Nenad Marinkovic dao jedan i asistirao dva gola u pobedi Smedereva nad Metalcem 3-0.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Kako bi mi bilo drago zbog tog dečka da uspe pa to ne mogu da vam opišem. Vidi se da zna da namesti gol to je sigurno i dok je igrao za Teleoptik je zabijao golove, ali kod nas nikako da se skrasi. Bilo bi mi drago da se vrati na velika vrata kod nas u Partizan, ali ako ne kod nas onda negde dalje jer sam siguran da je dobar igrač.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Могао би Маринко да се врати. Само нека настави да игра овако. Није он пропао 22 године као и Томић. Да се неке бубице искорене добар је то играч-
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Šteta za Diaru, one lopte Saletove ka Ilievu u prazan prostor bi bile sve gol šanse - Diara bi ih bez problema stizao...
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Ljajic postigao gol za fiorentinu!!!
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Evo par informacija vezano za pobedu Fiorentine,tačnije za Ljajića i Gulana. Gledao sam celu tekmu pa sam nešto i video :D

Ljajić je zabio gol iz penala nakon akcije koju je započeo... Pas u prostor, Vargas centrira i Đilardinjo pada jer je bio vučen za dres. Ljajić šutira u svoju desnu i zabija. Igra jako dobro, pleja, samo što mi je krivo jer se na njemu ne bazira igra. Mnogo trči i otvara se, traži loptu ali imam osećaj da ga pojedinci koji sebe smatraju "velikim" igračima tipa Vargas i Montolivo baš i ne jebavaju pa mu često ne dodaju loptu kad su u mogućnosti. Tako mi se čini, da se ponašaju kao amateri...

Gulan igrao zadnjih 30 minuta na mestu levog beka!? Odigrao je bez greške, šprintao pomalo, ali otkud on igra na toj poziciji nije mi jasno...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Igrao je Gulan u mladoj reprezentaciji levog beka.
 
Top