Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Brzo ce on nazad kod nas. Vec sad ga vidim kako se hvata za mosnice i pokazuje srednjak Istoku na JNA.
To je ta glava, taj mentalni sklop. Babirlo stajl.
Pa kad smo mi sa Istoka (ali ne organizovani nego fri lenseri old skul) zajebana sorta pa tako lako iznerviramo naše nežne dečke, dečicu i talente...
To je taj naš mentalni isfrustrirani, ali neuništivi sklop...
Mi smo uvek tu. :D

'Ajd, šalim se malo, želim svakome uspeh, ali najviše Partizanu, ko tome može da doprinese dobrodošao, a kome treba neka rehabilitacija, oživljavanje karijere...prvo nek ode na fizikalnu terapiju, pripreme, kod psihologa...pa tek onda u Partizan i pred strogi Istok...pod uslovom da je u formi za tako nešto...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Sta se dogadja sa Necom Mihajlovicem,vidim u Herenvenu nema ga ni u protoklu? Bravo Mitre za gol.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ala igra Duci Vlahovic, ovo je cini mi se prvi put da je dobio pravu sansu, i odmah 2 gola Kaljariju u gostima.. Pravi naslednik Mitrogola. Kakvi crni Joveljici i drugi kurtoni..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- Dusan Vlahovic dvostruki strelac za Fiorentinu u ubedljivom porazu od Kaljarija (5:2) / ukupno u ligi: 8 utakmica, 2 kao starter - 2 gola /
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Partizanu ponuđen Džejmi Vardi, a u klubu ni dinara...

"Đurić otkriva da Vardi nije bio jedina Grantova želja iz Engleske...
"Imao je on spisak nekoliko imena, takođe iz niželigaša, ali to danas nisu poznati igrači. U pauzi između polusezona hteo je da dovede Francuza Frederika Pikiona, koji je bio slobodan. Sećam se samo šta je govorio za naše talente. Crvenim markerom je podvukao imena Lazara i Saše Markovića i rekao da su ti igrači suvo zlato Partizana", prisetio se Đurić. "

Na stranu cela prica oko toga da nije bilo "ni dinara" u klubu, ali da se Djura seca svih ovih imena meni bar deluje u najmanju ruku neverovatno. :buhahaVerujem da nije znao ni nasih prvih 11 dok je bio predsednik.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa i to valjda govori o njemu dosta... da je napravio nesto i skrenuo paznju na sebe, setio bi se neko valjda i da se zapita isto sto i ti.
Igrac nit smrdi, nit mirise. Potpuno sam bio ravnodusan kad je otisao, isti slucaj i za Saponjica. Mislim da nikad nece izrasti u iole ozbiljne igrace.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Није ни имао много простора да скрене пажњу на себе, провео је сезону и по са првим тимом, с тим да је у дебитантској имао једва 16 година (дебитовао са 16 година и 24 дана). С обзиром да у јануару пуни тек 20 година, а да се већ озбиљно приближио стартној постави Фиорентине, верујем да му се смеши лепа каријера.

Мени ће остати упамћен по деветки на леђима, голу у финалу купа и промашају против Заглебја.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Moguce... znam da je vrlo mlad otisao odavde, i, kako mi volimo tu praksu, napustio klub vrlo brzo od kako je krenuo sa igranjem, ali kazem opet, nikad mi nije delovao da ima materijal za bilo sta ozbiljno, za razliku od npr. Jovanovica... a ispade skroz suprotno.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Zasto su ga oterali ? Bio je najavljen kao Ibrahimovic 2. Nije postojala sumnja ni onda, ni sada da je veliki potencijal.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Screenshot-55-3.png
Ajde momak dolazi Takve igrače naša uprava voli, kad bi svi hteli da igraju za dz, pa nasa uprava bi napravila tim za nokaut fazu ls...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nikola Ninkovic strelac gola za 1:2 i dvostruki asistent za 2:2 i 3:2 u pobedi njegovog Askolija nad Kozencom (3:2) / ukupno u ligi: 12 utakmica, 10 kao starter - 4 gola, 5 asistencija /
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Марко Николић добио отказ. Тренутно после 13 кола 3 бода иза првопласираног. Пишу да то није разлог већ сукоб са спортским директором Золтаном Ковачом.

http://instagr.am/p/B5SKZ6cnWhu/
 
Top