Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Napravljen penal nad Brasancem u pobedi Osasune od 2-0. Dobru nedelju imao.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.061
Reaction score
4.915
Локација
vezenemam
Ma nema ništa od Zlatana, naša struka ne greši u "otpisivanju", 'nate!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
Ma nema ništa od Zlatana, naša struka ne greši u "otpisivanju", 'nate!
Ako ćemo iskreno, u protekloj deceniji retko kad su napravili grešku. Ili bolje ovako, više puta su bili u pravu kada su otpisali nekoga.

Edit: razmišljam i samo mi Škuletić pada na pamet. Malo govno radonjića ne bih brojao. Sulejmani sam "pobegao".
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.904
Reaction score
25.601
Локација
ante portas
Pišu da Sulejmani verovatno napušta YB , juri ga kiparska Omonija.
E sad logično pitanje koje sledi :
Šta rade ovi naši ?:confused-smiley-013:

Ako ode u jebenu Omoniju onda stvarno ...

 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ali... realno, gde bi on?
On igra na krilnim pozicijama, nije klasican spic vec dugo.
Mi smo na tim mestima vec popunjeni prilicno. Tosic, Markovic, Asano, Stevanovic koji se projektuje za narednu zlatnu koku i igrace dosta narednih meseci (do prodaje), tu su i Lutovac i nesrecni Ivanovic... stvarno ne vidim gde tu ima mesta za Sulejmanija, koji bi imao solidnu platu, a vec su i Tosic i Markovic preplaceni, i Asano ima puno.
Dakle, po mom misljenju nema nikakvog rezona za tolikim gomilanjem igraca.
Da smo mi klub koji ima glavu i rep i gde postoji dugorocniji plan od nedeljnog, pa bi imalo smisla dovesti ga i reci, ok, Tosic za 6 meseci zavrsava karijeru, Stevanovica cemo prodati za najdalje godinu dana, Lutovca i Ivanovica cemo se resiti, daj Sulejmanija da se uigrava sa timom pa da uskoci u prvi tim... ali posto mi to nismo, realno je da za njega u ovom trenutku nema mesta.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703

Stvarno mi nije jasno da nismo Jojića pokušali da dovedemo. Ne znam, možda se dečko raspao skroz, mada nikad nije bio od onih što lade jaja, a mislim da se perfektno uklapa u naš stil igre sa dosta presinga i tranzicije. Ne verujem baš da nismo imali para, ako je moćni Wolfsberger mogao da se isprsi.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
E jbg sad, da dodje Sulejmani u 32. godini da se godinu dana uigrava...
Dobar je igrac, al ovo nije trenutak. Za Jojica isto vazi.
Odlicno smo popunjeni na svim pozicijama u veznom redu i napadu. Na ljeto mozda jedan jak zadnji vezni umjesto Scekica i sve osim odbrane je odlicno.

Bravo majstore :clap

 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.279
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ali... realno, gde bi on?
On igra na krilnim pozicijama, nije klasican spic vec dugo.
Mi smo na tim mestima vec popunjeni prilicno. Tosic, Markovic, Asano, Stevanovic koji se projektuje za narednu zlatnu koku i igrace dosta narednih meseci (do prodaje), tu su i Lutovac i nesrecni Ivanovic... stvarno ne vidim gde tu ima mesta za Sulejmanija, koji bi imao solidnu platu, a vec su i Tosic i Markovic preplaceni, i Asano ima puno.
Dakle, po mom misljenju nema nikakvog rezona za tolikim gomilanjem igraca.
Da smo mi klub koji ima glavu i rep i gde postoji dugorocniji plan od nedeljnog, pa bi imalo smisla dovesti ga i reci, ok, Tosic za 6 meseci zavrsava karijeru, Stevanovica cemo prodati za najdalje godinu dana, Lutovca i Ivanovica cemo se resiti, daj Sulejmanija da se uigrava sa timom pa da uskoci u prvi tim... ali posto mi to nismo, realno je da za njega u ovom trenutku nema mesta.
Problem je što je bolji od svih koje imamo i formom i igrom i u jačem takmičarskom ritmu, tako da bi za njega moralo biti mesta, da ne pričam o ljudskim kvalitetima.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
To jeste istina, ali neki plan i kontinuitet mora postojati.
Mislim da Asano prosle sezone nije bio ni blizu svog maksimuma, o Markovicu da ne govorimo. Stevanovic bi trebao biti sve bolji, a i Tosic ce valjda nakon ovih priprema biti dovoljno dobar da ulazi sa klupe...

Asano i Markovic sada vrijede po 2-3 miliona, a mislim da za godinu dana mogu vrijediti po 10, a da usput igracki i rezultatski donesu Partizanu veliku korist. Kad smo ih dovodili, znali smo da ce im trebati vrijeme, bilo bi neozbiljno da ih sklonimo sad kad treba da nam daju to sto smo cekali. A pokazali su da mogu.

Izuzetno cijenim i Jojica i Sulejmanija, ali stvarno nije vrijeme...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Bravo majstore :clap

jbg, po tome ispada da se odlično slaže sa ljudima iz FSS rukovodstva....
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Dobro receno Jasmina.
Ipak ne sumljam da je istina ovo sto je rekao za smradove iz uprave.
 
Top