• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
17
Gledam sad pred utakmicu sa Madjarima,svi pevaju himnu,pa cak i oni koji nisu odrastali u Srb. samo smrad Ljajic cuti kao sisa,ne znam koji moj ga i zovu,ja ne bih voleo ni u Partizanu vise ikada da ga vidim!Pa me banujte ako vam drago!!!

Poslednje upozorenje!
WebCrew edit

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
17
Pa mislim,da me dobro ti razumes kolega,iako pokusavas da kompromitujes moj zakljucak,ali objasnicu...Neko ko ne oseca pripadnost timu,i ne treba da bude tu,igra samo za svoje dupe,iako mu reprezentacija ozivljava karijeru i kao i Partizan daje sve.Apsolutno sam siguran,da sutra u Partizanu ne bi igrao srcem,vec za svoje dupe.

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
43
Локација
hram
Himna je dobra i prikladnija je od Mars na Drinu ,medjutim kao i vecina himni ima nekih zackoljica sa kojim odredjeni delovi stanovnistva te zemlje imaju problem.U slucaju nase himne je religijska konotacija ,kao i pominjanje" srpskih zemalja" ..Ljajic ima pravo da ima odnos prema himni po svom nahodjenju,kao i neko drugi da mu zamera na tome ali ne na forumu navijaca Partizana na ovakav nacin kao u slucaju Cuba libre .Pored toga sto je krajnje sovinisticki ,pogrdan i uvredljiv komentar,njemu je zao sto je Ljajic igrao za Partizan jer ne peva himnu .Verovatno bi on zeleo da klub bude utociste "proverenih Srba" , "nacionalno osvescenih ". Svaka slicnost sa navijacima preko brda koji prozivaju Kalinica zbog izjave u vezi Kosova je slucajna .

Maestro

Grobarčina
Уредник
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
7.233
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Gledam sad pred utakmicu sa Madjarima,svi pevaju himnu,pa cak i oni koji nisu odrastali u Srb. samo smrad Ljajic cuti kao sisa,ne znam koji moj ga i zovu,ja ne bih voleo ni u Partizanu vise ikada da ga vidim!Pa me banujte ako vam drago!!!
Stvarno je smrad, umesto da kao pravi pripadnik muslimanske veroispovesti, peva u slavu Boga druge vere, on ćuti...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.025
Локација
Beograd
Prosto moj utisak je da ne oseca pripadnost necemu cemu brani boje,s toga i nema smisla da za taj sastav,klub,zemlju,entitet igra
Srbija je država svih koji žive u njoj a ne samo Srba.
Zašto bi Ljajić pevao Bože pravde ako je Bošnjak muslimanske veroispovesti, to ti je isto kao kad bi od nekog Srbina pravoslavne vere očekivao da peva himnu koja počinje sa Alahuegbet...
E ako to dosad nisi znao, sad znaš, pa porazmisli o tome...

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
17
Zašto bi Ljajić pevao Bože pravde ako je Bošnjak muslimanske veroispovesti, to ti je isto kao kad bi od nekog Srbina pravoslavne vere očekivao da peva himnu koja počinje sa Alahuegbet...
Druze Tomicu,ja u Nemackoj zivim i druzim se i sa katolicima i muslimanima iz bivse Jug.Svako od njih kaze i hvala Bogu i nedaj Boze,zavisi u kom kontekstu.Nasa himna ne vredja nikoga i pripada zemlji Srbiji isto tako su srpske zemlje i Srpska, i Krajna i Crna gora,svuda gde zive Srbi i Kosovo.Himna ne pominje ni hriscane ni pravoslavce,obukao si dres Srbije,pokazi postovanje.
To je isto kao i kad Stanoje kaze,deca Partizana osecaju grb i boje,to je kontekst koji sam zeleo da pretstavim.
A velika cast muslimanima iz naseg kluba kao sto su npr Sadiq i Diara u skorije vreme.

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
176

A kolega da te pitam ko su Bosnjaci? Znaci Ljajic nije Srbin muslimanske vere? Jel su Bosnjaci oni muslimani do 1945 koji su bili sa
malim m pa sad poslali Muslimani sa velikim M?

Bog je Bog ma kako se zvao u bilo kojoj religiji. Himna ne vredja nikoga, tj. tekst i ako nece da je peva ne mora, za to mi se jebe.

Izvinjavam se za off, moze i u otpad

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
1.637
Локација
U pizdi materini
Nekad krenem da se uključim u raspravu pa posle pomislim šta bih radio da sam admin i kad skapiram da bih sve banovao dignem ruke ali opet to me ne sprečava da pišem besmislen post u pogrešnoj temi :buhaha

Sad ozbiljno kada se zbog obaveza malo udaljim sa foruma čim se vratim vidim raspravu na neku temu koja je sto puta prežvakana pa majku mu koga zabole za himnu i ko peva a ko ne i kako smo sposobni da sve odvedemo u stoti pravac pa jebo nas ko nas sastavi ovde.

Kad već kenjam na pogrešnoj temi bar da kažem da je Vostani Serbie pet mesta ispred svih a još i zamišljena da bude himna.