Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Lokomotiva nažalost izgubila od Bajerna iz Minhena rezultatom 2:1.

Međutim, sjajan nastup Ćelavog i njegovih igrača, potpuno ravnopravni protiv prvaka Evrope. Nahvališe i njega i njegovu ekipu nemački komentatori.
Da je onaj kreten u napadu dodao samom Žemaletdinovu u kontri na 1:1 druga bi se pesma pevala. Naravno, karmički pada gol za Bajern posle toga, pa ti budi konj.

Od 11 uzastopnih pobeda Nemaca u LŠ, uz PSŽ ovo je bio najveći otpor. Sad nek Atletiko drmne Salcburg i biće ovde svašta.

Neko je lepo napisao - mora da se u tuđinu ide za malo fudbala kad mi nemamo pojma. Ali je makar lepa tuđina - sad kreću Reding Veljka Paunovića i Votford Vlade Ivića.

Ne da se ćelavi prepotenko.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Žao mi je što ne stigoh da pogledam, drago mi je zbog Ćelavog. Meni nije bio simpatičan kada je došao kod nas, ali sam vrlo brzo promenio mišljenje. Kako smo bili moćni sezone 2016/17....
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čestitam Paunoviću, mnogo mi je drago zbog njega. Nisam uspeo da nađem prenos sinoć nikako a znao sam da će biti golova. Na kraju 4 šuta u okvir i 4 gola.

Za mog miljenika Ivića se već brinem. Previše strpljivo i previše bojažljivo. Sinoć je igrao protiv baš užasne ekipe i ništa. Utakmicu pre toga isto 1:1. Poveo je Watford rano i odmah je stao. Od 80. minuta je krenuo kontre svog tima da obuzdava. 83. minut, kontra 3 na 2 i Sarr staje, gradi se kod aut linije, čeka protivnika pa vraća loptu nazad a prazan prostor skroz je imao. Oko 90. minuta su imali par brzopletih šuteva koje su mogli da reše jer su ovi sve bacili napred. Tačno sam imao osećaj da će primiti gol i na kraju u jebenom 95. minutu bam, 1:1. Voleo bih da dobije naredne dve utakmice, da se smiri malo situacija jer se bojim da vlasici neće imati još dugo strpljenja.

Nikolić sinoć postavio sve divno, neočekivano dobro su izgledali. Kakvi propusti u kontrama kod 1:1 a posle i kod 1:2... Da se čovek ubije. Ono nama da se desilo verovatno bih šlogirao. Ako može samo neko da mi objasni zašto je sudija poništio penal za Nemce?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Poništen je penal jer je Levandovski prije nego će primiti loptu i krenuti u solo prodor bio u malom ofsajdu. Ona sebičnost Ze Luisa u kontri kad je trebalo da ih okrenu je za šamaranje.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Ze Luis, reinkarnacija #51 u Moldeu.
Sinoć smo na mestu Lokomotive trebali biti mi, ali to nije u interesu zna se koga.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.628
Локација
beograd
Raduje forma u koju je upala Almerija i sada se vec moze reci da ce biti konkurent za promociju(3 miliona bonus ide nama).
Sa druge strane, jos jedan mec bez gola Sadika i sada vec ozbiljno brine njegov ucinak. Nadam se da ce uspeti sto duze da se zadrzi u prvoj postavi i samo neka kupi nastupe za klub. Trenutno se nalazi na cifri od 5 nastupa i 1 gola.
Vamos Sadiq!
 
Top