Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Odigrao ga Mare, svaka mu cast. Jeste ih ubio Atletiko koliko ih je pritiskao celu tekmu, maltene viktorije ali su se iz Lokosa borili kao lavovi i iz kontri stvorili po koju sansu. Svaka cast Mare, bod kao kuca protiv Atletika.

Inace prethodne 2 godine su odigrali 4 utakmice Lokomotiva protiv Atletika, Atletiko 4 pobede gol razlika 12:1
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Ali tim mu je katastrofa. Ze Luis valja i on je skoro stigao, Corluka bas kapitenski iako je u godinama, Mirancuk i Smolov onako, Barinov i Krihovijak radilice, ostali jako slabo. Bas mu fali kvaliteta, najvise na sredini, na krilu.

Kakva steta sto recimo Krasnodar vodi onako los trener, oni imaju bas dobar tim.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Sad se još više nerviram što nam nije sviran penal protiv Mančestera, jer je Lokomotivi sviran ISTI takav. baš bezveze. ali neka, nek se vrati nekome našem kako treba.

Ima kvalitetnih igrača u ovoj ekipi Lokomotive ali je loša selekcija sastava, za taj način fudbala uglavnom preostala iz prethodnog mandata. Videćemo kako će Marko kupovati ubuduće.

ne da se ćelavi prepotenko, rekoh ja to već, kažem opet.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ivanovic gol i asistencija za Olimpiju, prvi strelac lige

Uvek mi je delovalo kao da moze 50 posto bolje, steta sto nije imao kontinuitet na poziciji koja mu odgovara
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.898
Reaction score
25.598
Локација
ante portas

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.398
Reaction score
40.430
Локација
Žrnov

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Celavi ima problem sa slabijim ekipama ali jace ekipe imaju problem sa njegovom. Tvrda glava je to. Poprilicno neizvesna grupa i ako se neki rezultati poklope mogao bi i u osminu finala LS. Nadam se da ce biti makar treci u grupi jer mislim da u nokaut utakmicama moze daleko da dogura. U svakom slucaju ako mu tamo dozvole da ima kontinuitet moze cudo da napravi. Ozbiljan je to i klub i liga i mislim da je ovo samo skromni pocetak za njega i da ce uraditi mnogo vece stvari, a nekako mislim da je ubo pravo mesto za taj svoj sistem i filozofiju, Rusima vise lezi taj tvrdi defanzivni stil fudbala. Ne znam sta navijaci Lokomotive misle o njemu i kako su ga doziveli do sada kao trenera ali bi voleo to nekako da saznam.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ubija Lukić. ma i za vikend dao gol i ovaj autogol mislim da je on najzaslužniji.Taj vezni red sa Lukićem i Brašancem je bio kvalitetan, obojica igraju važne uloge u njihovim klubovima danas.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
samo sto smo mi jedva cekali da se otarasimo brasanca a iz ove perspektive jedan od boljih cm igraca koje smo imali....lukic je bio mlad ali je solidno igrao,brzo su ga prodali....gledam npr malbasic isto jedan od igraca koji nije pokazao kod nas mnogo,a nije ni dobio pravu sansu i posle nas redovno igra u klubovima..verujem da je neko koga smo mogli bolje da iskoristimo jer sada def necemo moci nikada da ga vratimo
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Brasanac je kod nas odigrao 4 sezone. Kamo srece da su i ostali klinci odigrali toliko umesto sto su odlazili za polovinu tog vremena, nekad i ranije. Ova tema je svedok nase istorijske tragedije - ili prodajemo igrace prerano ili ih se odricemo prerano/bespotrebno (Bogosavac). Kad smo vec kod Bogosavca igra standardno rusku premijer ligu i u usponu je forme, Ahmat solidno gura.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Jbg, Malbasic odigrao 25 utakmica za sezonu, nije uopšte malo, krenuo je solidno, ali je što je vreme odmicalo bio sve lošiji, još je verovatno trebalo i da se plati nešto za otkup, čime je i definitivno eliminisan. A već je i 100 puta ispričano, nije svako rodjen da igra pod pritiskom kao u Partizanu, eno i Dj. Ivanović trpa u Olimpiji, pa ne znači bas da treba suze da ronimo za njim.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Jbg, Malbasic odigrao 25 utakmica za sezonu, nije uopšte malo, krenuo je solidno, ali je što je vreme odmicalo bio sve lošiji, još je verovatno trebalo i da se plati nešto za otkup, čime je i definitivno eliminisan. A već je i 100 puta ispričano, nije svako rodjen da igra pod pritiskom kao u Partizanu, eno i Dj. Ivanović trpa u Olimpiji, pa ne znači bas da treba suze da ronimo za njim.
Mislim da to nema veze samo sa pritiskom vec i sa gomilom drugih stvari ali je cinjenica da nikad nismo napravili ozbiljniji iskorak bas zato sto nam ponajbolji igraci/nasi klinci prerano odlaze. Da smo u stanju 4 sezone da zadrzimo najbolje/najtalentovanije igrace mi bi danas bili u jednoj totalno drugoj fudbalskoj dimenziji. Pogledajte koji su igraci u prethodne 4 sezone prosli kroz Partizan (ne racunajuci ovu koja je u toku) i nece vam biti tesko da shvatite kakav bi tim imali da su oni jos tu...a zasto nisu tu i zasto nemamo mogucnost da ih zadrzimo to je vec za temu "Uprava i marketing".

Meni je najžalije onih igrača koji su prošli našu omladinsku školu, a mi ih na kraju poklonili, jer nismo imali vremena/sluha da ih čekamo.
Najnoviji primer je ovaj mali Nišić
+10
 
Top