Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

Meč sa Salcburgom je za Lokomotivu pitanje života i smrti. Marko Nikolić će u slučaju pobede postati heroj, nikoga neće zanimati lošiji rezultati u šampionatu. Čak i remi sa Salcburgom će biti dovoljan da izbegne kritike, uz uslov da se osvoje bar tri boda u preostale tri utakmice u jesenjem delu sezone kako bi Lokomotiva bila zadržala mesto u gornjoj polovini tabele pred zimsku pauzu. Šanse za to su velike - rekao je Herkus.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Možda sraman, svakako činjenično tačan. To koliko je kofa govana prosuto po njemu od nekih bez ikakvog razloga (naravno, većina ovde nije takva bila ali taj procenat ljudi koji jeste uopšte nije zanemarljiv) nije doživelo puno igrača. No ajde, da sad ne dužim. Šta ja znam.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.966
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
ne znam ja ništa, jebiga, ne osećam Partizan.

samo mi je zanimljivo kako je postavljena vest o tome da se čovek bori sa bolešću i da je u bolnici nedelju dana i niko ništa ne napiše. još zanimljivije je što je u pitanju igrač kog su ovde ljudi toliko napušavali bez ikakvog racionalnog razloga. ali se zato piše i priča o jebenom Šćepoviću, o Ninkoviću kad je izašla vest da je slupao auto masa ljudi je napisala sve najlepše i najbolje (što i treba). Ta selektivna ljubav i poštovanje prema igračima me nervira i imam pravo da budem iznerviran.

Mogu da ti citiram postove o Ožegoviću na forumu, ako je više od pola bilo pozitivno tokom njegovog mandata u klubu javno se izvinjavam ali i ti ja znamo da to nije tako.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Gde sam napisao da ljudi ovde imaju želju da mu se ugrozi život? Ne pričam o tome, nego me nervira što baš njemu niko ne napiše ništa lepo jer "igrao je za cigane, mašio šanse, itd", kritike upućivane njemu nisu bile fudbalske prirode već je tu uvek išlo po deset stvari koji nemaju veze sa tim, ali bolje da stanem, ne bih da popijem ban ili da se ceo forum uroti protiv mene jer diskutujem s nekim ko je ovde mnogo duže od mene.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Možda neki njegov rođak :confused-smiley-013:
 
Top