Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Ma da je to verovatno neka tajna racunica koja se nece otkriti do poslednjeg trenutka, po poslednjim spekulacijama ako Sadik ne ispuni sve bonuse imamo 40% od sledece prodaje.
Ovo za golove i nastupe ce ispuniti, tako da za nas je bolje da ovi ostanu u Segundi.
Nije tajna, prof'sor obelodanio u intervjuu od pre neki dan... Okacih na uprava i marketing, al evo samo taj deo, da vise ne lupamo glavu:)

Transer Umara Sadika u Almeriju takođe sadrži određene bonuse. Od kojih faktora oni zavise i kako su konkretno ugovoreni?

Mnogo se oko toga polemisalo. Ja lično sam u tom pogledu na Tviteru morao mnoge stvari da objašnjavam. Laici ponekad laički posmatraju pravne norme. Pravne norme su veoma precizne i sofisticirane, pravo je sofisticirana nauka. Ove sezone svi broje te neke golove Sadika, pitaju se da li će taj Sadik postići dovoljno golova i da li će njegova Almerija uspeti da se plasira u Primeru. Iz određenih pravaca mi dobijamo kritike da se kockamo, da smo uložili kvotu hoće li ili neće, te da od ove sezone zavise ugovoreni bonusi. Međutim, ogroman broj tih ljudi ne shvata da su svi ti uslovi, od kojih zavise bonusi, dogovoreni na petogodišnjem nivou. Sadik je tamo potpisao ugovor na pet godina. Ako se bilo šta od toga desi u bilo kojoj od narednih godina, bonusi stižu kada taj određeni uslov bude ispunjen. Dakle, ništa od toga nije vezano isključivo za ovu sezonu, nego za narednih pet. Druga stvar, koju ljudi ne znaju ili prenebregavaju, jeste činjenica da je Partizan zadržao 40% ekonomskih prava na Sadika. Tih 40% ekonomskih prava Partizan automatski aktivira kada bi Almerija prodala Sadika u neki drugi klub. Dakle, Partizan bi prihodovao 40% iznosa eventualnog transfera Sadika iz Almerije u drugi klub. Osim toga, svi bonusi Sadikovog transera, koje bi dobio Partizan, nisu u zavisnosti jedan od drugog i važe pojedinačno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980

Svakako da Sadik zaslužuje jedan ovakav klub i možda i postoji interesovanje ali i ovi portali dosta lupaju i izmišljaju. Novinari standardno pitaju trenera Sevilje pred njihovu međusobnu utakmicu u Kupu kralja o najopasnijem protivničkom igraču i čovjek odgovara, kod nas naslov -prelazi u Sevilju!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
U iščekivanju utakmica našeg kluba, večeras smo uz brata Umara u nadi da će svoj 24. rođendan uljepšati pokojim golom u mreži Sevilje, najozbiljnijeg protivnika protiv koga igra od kad je otišao iz Partizana.

Kup Kralja, Almeria-Sevilja, 21.00 AS1

Srećan rođendan!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.423
Reaction score
5.628
Локација
beograd

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.747
Локација
Beograd
To je velika čast. Srećan sam što je tako. Najbolje godine karijere provereo sam u Parrizanu. Bile su to stvarno fantastične sezone. Osećao sam veliku ljubav i podršku od navijača, a i ja prema njima gajim ljubav i ogromno poštovanje. Iz moje fudbalske karijere najviše mi nedostaje Partizanov stadion i ona atmosfera. Kad bih mogao da opet proživim neke trenutke iz karijere, samo bih se vratio 10 godina unzad u vreme dok sam igrao u Partizanu. Tu sam proživeo neke zaista magične momente. Titule, pobede, igranje u evrokupovima, jedan od najdražih golova mi je onaj u derbiju u poslednjim trenucima meča", rekao je momak rođen u Gvineji Bisao, koga su navijači zvali Doktor Mo.

Legendo:respect
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
"Stvar je prosta, meni je iz kluba saopšteno da više nisam poteban. Da sam slobodan da idem. Bio sam šokiran, nisam želeo da idem, već da završim karijeru u Partizanu i da možda posle toga ostanem da radim u klubu. Bio sam neprijatno iznenađen, ali rekli su mi da sam slobodan da idem."

Nije mu trebao, jer Šamrok i nije bila neka ekipa te sezone.
Važno da mu je trebao Babović.

Ko pročita malo između redova, shvatiće šta Moreira misli o Stanojeviću.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.122
Reaction score
32.417
Локација
vaginamandibularia
"Stvar je prosta, meni je iz kluba saopšteno da više nisam poteban. Da sam slobodan da idem. Bio sam šokiran, nisam želeo da idem, već da završim karijeru u Partizanu i da možda posle toga ostanem da radim u klubu. Bio sam neprijatno iznenađen, ali rekli su mi da sam slobodan da idem."

Nije mu trebao, jer Šamrok i nije bila neka ekipa te sezone.
Važno da mu je trebao Babović.

Ko pročita malo između redova, shvatiće šta Moreira misli o Stanojeviću.
Tako mu ni Sadik nije trebao, Sumu je prozivao posle datih golova i asistencija itd.
Nista mu ne verujem.
 
Top