Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Tatar

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2020
Порука
10
Reaction score
8
Локација
beograd
ipak je on trener, a to sa sobom povlaci kazne i druga sranja koja mu ne trebaju.
pretpostavljam da Krstajić nije trener koga bi kaznili i povukla druga sranja koja bi naštetila njemu i njegovom klubu te zato neka bude slina.
A svako od njih ima pravo da prećuti na pitanje o regularnosti takmičenja (ne i uslova) u slučaju izbegavanja kazne .
Bolje nego odgovoriti da je sve regularno,valjda se slažeš?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
pretpostavljam da Krstajić nije trener koga bi kaznili i povukla druga sranja koja bi naštetila njemu i njegovom klubu te zato neka bude slina.
A svako od njih ima pravo da prećuti na pitanje o regularnosti takmičenja (ne i uslova) u slučaju izbegavanja kazne .
Bolje nego odgovoriti da je sve regularno,valjda se slažeš?
Pa bolje da je samo odgovorio da je sve regularno ili da je prećutao, nego da se uvlači u dupe onom tamo govoreći kako on ništa nije kriv i da je Partizan sam kriv i time tucao sve navijače Partizana u glavu.
Za igračku karijeru svaka čast, a nakon toga... da ne ponavljam.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.206
Reaction score
36.727
Mene je posebno "kupio" onim početkom derbija u rupi kada je u prvim minutima postavio Lazetića na pravo mesto. Ali jbg, ljudi se menjaju. Krle igrač i Krstajić čovek... očigledno dva različita pojma.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nije se on nista promjenio, on je priglupa seljacina od kad znam za njega. Lik je u 35. godini dobio kaznu jer je pobjegao iz karantina i odletio u drugu drzavu (cini mi se) na koncert mileta kitica, - taj level sabana.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Iako se debelo ogresio o Partizan,mozda da budem precizniji slab da se odupre zeljama menadzera i tate, moram da pohvalim Andriju Zivkovica jer je uplatio sav novac za lecenje neke devojcice iz Nisa i to je uradio inkognito ali su njeni roditelji objavili da je on to ucinio. Svaka mu cast na tome.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Takvo je vreme došlo da retko ima igrača koji spoje više od tri sezone u seniorskom takmičenju pa to daje mesta svakakvima da ih neko proglasi za 'legendu'.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
984
Mi legendu u dresu osim Saleta Ilica onda necemo da dozivimo? Prema vremenu i legedne. Ima tu dobrih igraca i grobara, nazalost vise ih je stranaca u poslednje vreme? Ali to je srpski, podanicki, mentalitet na koji cak ni mi, sa lepse strane brda, nismo bas skroz imuni.

Krstajic igrac u drugom mandatu, naravno i prvom, je bio itekako igrac na mestu. Umeo je da povuce (udari :picka-ciganska:) i da se izvuce na bundesligasko iskustvo i kapitenovanje !sic! Plus se uz njega kalili novi stoperski biseri( koji na znalost nisu stigli da ni pridju zvanju legende, jer cim ima miliona u ponudi vise nego prstiju na jednoj ruci, prodaj, jebes sutra)

Dugo je bio plavi transparent na istoku. Neka humanitarka, samo njegova. Pisalo je, da je jedan M.K. I niko nije imao nista protiv toga. Iako je plava i cini mi se, da smo tek po zavrsetku sampionata saznali za celu pricu oko nje.

Tako sam nesto ocekivao od Z. Tosica. Jos je u fudbalskim godinama, a bira PFC. Igrao Ls, pa i tu rusku tvrdu ligu. A on na kraju vise ispao mlohav, najblaze receno. ( Let it be-Hladno pivo).

A posle fudbalske karijere... Kada sam ja bio za ostanak starog namestaca, pogotovu prolecnog 1-0 Nuslina (A reprezentaciju slabije pratim nego LS ili Engleze.), nego za grobara... Vidi se da nesto nije u redu, blago receno, kada mas obraza da zamenis nekog selektora koji je u krljackoj i teskoj kivalifikacionoj grupi uspeo da se plasira na WC, a ti nisi trenirao ni petlice... Jos koliko sam ispratio, kriva je fudbalska javnost sto ga nije sacekala i imala vise vere u njega:pop. Obraza bez.

Brazil koji je bio takmicarska utakmica igrali kao rekreativnu na sred mundijala. . Ukrajna...

LJudski je nesto kao Pera Bozic posle D.V.

Ne izjednacavati Duleta u Nuslija 1-0. Izvinjavam se sto sam uopste uspeo da ih spojim u jednoj recenici i jos kao da ispadnu na istoj strani. ALi... I jednog i drugog su zamenili grobarcine, kapiteni, a mnogo nekako ljudi za ovaj rezim. A lizali bi se i sa drugima, kada su sa ovima, sve ne misleci na PFC ni najmanje. Glupo je da ako si vec probao govno, sutra neces da jedes bajat hleb.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Tri godine kasnije Krstajić, sada trener superligaša TSC-a iz Bačke Topole, objasnio je ovu kontroverznu odluku koja je umnogome uticala na odnose i atmosferu u nacionalnom timu.

"Nije tu bilo nerazumevanja. Poštujem Baneta i njegovu karijeru, čak smo nešto malo i igrali zajedno u reprezentaciji. Razmišljao sam na duže staze. Danas je neko tu, sutra dolazi neko novi. Hajde da ne pravimo mitove. Imao sam viziju da podmladim reprezentaciju. Gledao sam da neko ko može više da doprinese bude novi kapiten. Moja ideja je bila Aleksandar Kolarov. Moja odluka i moj stav. Nema tu bilo kakve sujete i bilo čega protiv bilo koga. Da se vrati situacija opet bih isto uradio", rekao je Krstajić za "Kurir".

Nebitna tema, ali se lepo vidi kakav je to partijski manipulator. Ideja je bila da podmladi reprezentaciju i zato je dao traku godinu dana mlađem Kolarovu.
 
Top