Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211


Dosta zanimljive priče sa Markom Jovanovićem. Ima interesantnih stvari o Stanojeviću. Način rada Đukića i Jokanovića, pa generalno atmosfera u ekipi kad se ušlo u Ligu šampiona, anegdote sa Moreirom i slično. Bilo je pomena i o periodu života kad mu je greškom dijagnostifikovan rak i kako je sve pregurao.

Uglavnom super priča.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Marko je do povrede bio ubjedljivo najbolji igrač Borca,100% momak na mjestu i cijela fudbalska javnost a pogotovo navijači Borca ga baš poštuju.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Sjajna vest za Jokana. Mnogo volim kada nasi bivsi treneri preuzmu ozbiljne ekipe. Gospodin nize uspehe sa Lokosima, Paun je imao solidnu sezonu sa slabasnim ridingom. Steta za Vladu Ivica i votford, ali sta da se radi. Nadam se da ce i Savo u englesku, pa da uzivanje dostigne vrhunac.
P.s. Neko je pitao za Nikolica i da li mogu da ugroze Zenit. Iskreno, dosta igraca ce im napustiti ekipu. Kapitena Corluku uprava nije htela da produzi iako je celavi insistrirao na tome. Desni bek klinac im isto ide za dzabe iako je velika nada kluba. Deluje mi da su bas daleko od borbe za titulu sledece sezone. Za dalje cemo videti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ja da sam juče umrla ne bih znala da je kežman menadžer i milinković-saviću i marušiću i kamenoviću!
za SMS-a sam znala...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Tawamba strelac za Al Tawon
 
Top