Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Also, one of the possible reasons for Nikolic's reluctance to move to Spartak is the possible negative on the part of Spartak fans, since Marko was previously the coach of his principal rival, the Serbian Partizan. On the other hand, Nikolic would not want to spoil relations with the fans of the Belgrade club due to the transfer to Spartak.


Savo nastavio svoj legacy iz Partizana. Dobija derbije gubi od šupaka ….
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Novinarstvo na nivou Informera. Čovek je odbio zato što ima klub a oni navode kao mogući razlog i ovo oko navijača. Ako mu je to palo na pamet svaka čast. Plus juče je bio info da mu je ova treba poslala sms, sad poziv, a ovi iz Spartaka demantuju da su ikoga kontaktirali.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Vidi, ja iskreno ne vidim tu neki preterani problem. Ali malo je sa smesno: ok, igrao je, al da vidimo koliko ga je krtikivao.
iz moje perspektive: trener sastavlja tim i odgovara za rezulate. Ende.
Kome se svidja- svidja se, kome se ne svidja- kritkuje, i to je to.
Valjda dovoljno dugo prqtis Partizan da znas da se nikad nijedan trener nije pitao oko dolazaka i odlazaka. cak i ako kaze da je pitan. time je svaki na neki nacin "saucesnik" uprave.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Depart je odlazak, tako da kapiram da je mislio "od odlaska S(ava)"
Da, verovatno je ovo. Nadam se da će Suma u Olimpiju (kapiram da je taj evropski klub koji ga traži upravo Olimpija). Mislim da bi Savi drastično više značio nego nama. Rekreativno odigra tamo i uzme titulu u takvoj ligi.

Neki google translate prevod ove fotke je:

We are together the Titan, it was predictable, we knew it, he knew it, and ever since the departure of the S.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Kojic potpisao za Indonezijski klub Slemen, obratite paznju na marketing ideju , nasi iz marketinga nece za sto godina smislit tako nesto.

Cjeli clanak
Screenshot_20210928-094603_Chrome.jpg
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Valjda dovoljno dugo prqtis Partizan da znas da se nikad nijedan trener nije pitao oko dolazaka i odlazaka. cak i ako kaze da je pitan. time je svaki na neki nacin "saucesnik" uprave.

Pa ne možemo da biramo u fazonu ˝malo ćemo da verujemo a malo nećemo˝. Ako ćeš da veruješ da je sve što kaže istina onda je istina i da super saradjuju sa Upravom, da svi mogu da idu sem Vujačića, tako da su navodnici suvišni na saučesnik. Tu naravno mislim i na sve prethodnike jer ni jedan nije izjavio da ga Uprava ograničava da radi najbolje što može.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pa ne možemo da biramo u fazonu ˝malo ćemo da verujemo a malo nećemo˝. Ako ćeš da veruješ da je sve što kaže istina onda je istina i da super saradjuju sa Upravom, da svi mogu da idu sem Vujačića, tako da su navodnici suvišni na saučesnik. Tu naravno mislim i na sve prethodnike jer ni jedan nije izjavio da ga Uprava ograničava da radi najbolje što može.
Činilo mi se da je "saučesnik" suviše jaka reč, a nisam mogla adekvatniju da nađem, otuda navodnici. S druge strane, slažem se sa tobom, osim što moram dodati da smo onda svi koji i dalje navijamo za Partizan "saučesnici" (ili saučesnici, kako ti je draže), jer iako pričamo protiv uprave(a) - uvek podržavamo trenera(e) i igrače. Ovde mislim i na KK i na FK.
 
Top